Žiema – geras metas į Palangą?

Žiema – geras metas į Palangą?

Žiema tik paties drąsiausiems, ekstremaliausiems siejasi su pajūrio malonumais. Kalbam ne apie vadinamuosius ruonius – į Palangą, prie jūros gali vilioti ir paprastus mirtinguosius. Jiems tenka spręsti dilemą: ar tikrai verta, ar tikrai nori? Apsisprendus teigiamai laukia dar vienas iššūkis – apgyvendinimas Palangoje. Tiesa, su „Grand Baltic Dunes“ jis nėra labai sunkus. Pateikiame argumentų, kodėl į pajūrį reikėtų dardėti būtent dabar.

Proga pasitikti šventes ypatingai

Artėjančios Kalėdos ir Naujieji – nerealus argumentas keliauti prie jūros. Įsivaizduokite: kol visi vers pilvus sprogti prie valgiais nukrauto stalo, jūs vaikštinėsite pajūriu, klausysitės kurtinančios bangų mūšos ir mėgausitės ypatinga gaiva. Jokių triukšmingų kaimynų ar visai nepasiilgtų, priverstinai matomų giminaičių – tik jūs ir jūra. Ar ne svajonė?

Poilsis nuo visų

Pratęskime temą. Pavargote nuo darbo, šeimos rūpesčių, norite nors ir skradžiai žemę prasmegti? Persistengti neverta. Tiesiog įsigykite kad ir autobuso bilietus, susikraukite daiktus ir pranykite pajūrio ramybėje. Sutiksite nebent bendro likimo žmones, visiškai nepažįstamus – nereikia nė sveikintis.

Apgyvendinimas Palangoje, „Grand Baltic Dunes“ apartamentuose taip pat žiemą džiugina. Gali būti, kad mėgausitės gyvenantys vieni visame aukšte, o gal ir korpuse. Be to, čia kainos žiemą tikrai nesikandžioja – na, nebent ieškosite vietos iki švenčių likus dienai ar dviem.

Galimybė pamatyti kitokią jūrą

Akinamai žėrinti, pilna suplakto vandens, šilta it arbata jūra – nekoks malonumas. Tačiau taip būna tik kaitrią vasarą. Žiemą jūra atgyja, tik kitaip – ji pasipuošia ir ledu, ir sniego kristalais, ir net varvekliais. Jei sniego nėra, turite galimybę ankstų rytą pasigrožėti rūku ar vienišais keltais, žvejų laivais. Tokio vaizdo vasarą greičiausiai nepamatysite – na, nebent keltumėtės labai, labai anksti.

Pažintys su vietiniais

Vasarą megzti pažintis paprasta. Tačiau dažniausiai jos tiek tetrunka – kol neišsiruošiate namo. Jei norite augti, tobulėti kaip asmenybė, drąsiai traukite prie jūros žiemą. Apgyvendinimas Palangoje, „Grand Baltic Dunes“ apartamentuose yra puiki proga susikurti tvarius santykius. Susipažinti galite ir nakvynės vietos hole, ir patraukę pasivaikščioti. Paskolintos pirštinės ar šalikas, pasidalintas arbatos puodelis – priežasčių pradėti pokalbį daug. Toliau jau viskas jūsų rankose.

Priežasčių keliauti į pajūrį būtent žiemą – ne viena ir ne dvi. Svarbiausia yra tiksliai ją žinoti, bet neprisikurti lūkesčių. Tiesiog nusiteikite matyti tokią jūrą, kokia ji bus. Juk ir keliaujate – tik iš dalies suplanuotos, tačiau kvapą gniaužiančios, naujos patirties.