Visų laikų madingiausi paltai

Visų laikų madingiausi paltai

Moteriški puspalčiai ir paltai naudojami tiek šaltuoju, tiek šiltuoju sezonų metais. Tai gali tapti apsauga nuo lietaus, šalčio, bet kartu tapti ir aprangos aksesuaru, kuris suteiks skonio ir išskirtinumo. Šis viršutinis lauko drabužis vertinimas jau nuo senų laikų, todėl tai asocijuojasi su klasika ir geru skoniu. Galima rinktis tarp puspalčio ir palto, kurie suteikia skirtingus privalumus.

Puspaltis ar paltas?

Paltas dažniau naudojamas atšalus orams, kai puspaltis atkirčiai dėvimas šiltuoju. Vis dėlto tai nėra taisyklė, todėl pats pirkėjas gali nuspręsti, kada jį užsidėti. Jis gali būti su apšildymu ar kailiuku, todėl bus galima nešioti bet kokioms oro sąlygoms. Moteriški puspalčiai – trumpesnis drabužis, nebeuždengs klubų ir kojų srities, todėl norint išryškinti šias kūno linijas, tai tinkamas variantas.

5 madingiausi paltai:

1. Pastelinės spalvos su pūkuotu aksesuaru. Šio tipo paltai dažniausiai išsiskiria savo neįprastu stiliumi. Jie tinka labiausiai prie tamsios aprangos, kad spalvų įvairovė nebūtų per gausi. Suteikti dar didesnį poveikį reiktų orientuotis į detales – delninę, nuo saulės akinius ir batus. Taip įvaizdis bus išpildytas.

2. Klasika – juodos ar baltos spalvos. Šie paltai ir puspalčiai populiarūs dėl lengvo derėjimo su bet kokia apranga ir puošnumo efekto. Šiais laikais dažnai renkamasi derinti dviejų rūšių stilius, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo nederantys. Pavyzdžiui, moteriški puspalčiai su baltais firminiais sportbačiais.

3. „Oversize“. Didesnis paltas nei turėtų būti gali atrodyti lyg prasta pasirinkimas, vis dėlto norint užsidėti storesnį megztinį ar daugiau drabužių sluoksnių, šis variantas ypač vertinimas. Svarbiausia, nebijoti išbandyti naujus dalykus ir daryti kūrybingai. Vis dėlto drabužio dydis neturėtų būti per daug platus, kad netaptų maišu.

4. Vintažinio stiliaus. Semtis patirties reiktų iš praeities, todėl nereikia pabijoti užsukti į vintažinio stiliaus parduotuves. Įvairūs raštai, ryškios spalvos gali suteikti naujų spalvų jūsų spintai.

Rinkis – tai, kas tinka

Drabužiai pirmiausia turi tikti Jums, kitokiu atveju, net ir madingiausias drabužis gali nepuošti. Įkvėpimo ieškoti vis dėlto galima iš to, kas visą laiką stilinga. Užsidėjus paltą ar puspaltį, jis turi tapti Jūsų skonio ženklu.