Viskas, ką reikia žinoti apie pilvo plastiką

Viskas, ką reikia žinoti apie pilvo plastiką

Pilvo plastika – tai operacija, kurios metu atstatoma pilvo siena. Šios procedūros dėka, moterys ir vyrai gali vėl džiaugtis plokščiu, stangriu pilvuku. Tai neabejotinai sugrąžina pasitikėjimą savimi ir vėl leidžia džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu. Vis gi, prieš atliekant šią, iš pirmo žvilgsnio, paprastą procedūrą, derėtų žinoti keletą dalykų tam, jog išvengtumėte nemalonumų ar klaidų.

 

Kada atliekama procedūra?

 

Pilvo plastikos procedūra atliekama išvardintais atvejais:

 

  • Paveldimumas;
  • Senėjimas;
  • Dideli svorio pokyčiai;
  • Nėštumo padariniai;
  • Bet kokia ankstesnė operacija.

 

Visais atvejais, šios operacijos metu yra pašalinamas riebalų bei odos perteklius bei tuo pat metu pakoreguojami susilpnėję ar net atskirti raumenys. Visa tai padaro pilvą stangresnį ir lygesnį.

 

Korekcija po gimdymo

 

Pilvo plastika po gimdymo neišvengiama. Nesvarbu, jog prieš nėštumą ar jo metu sportuojate, laikotės dietos ir kitaip stengiatės išlaikyti stangrų pilvuką. Daugelis moterų po gimdymo skundžiasi suglebusiais pilvukais ir tam yra keletas priežasčių: visų pirma, dėl to kalti nėštumo metu atsiradę pilvo raumenų pažeidimai ir didelis tempimas.

 

Tiesa, jog čia be chirurgų įsikišimo vargiai galima tikėtis gerų rezultatų. Jeigu pasirenkama kreiptis pagalbos, tokiu atveju yra atliekama pilvo raumenų diastazės korekcija. Pastaroji nuo paprastos plastikos skiriasi tuo, jog per itin mažą pjūvį galima atlikti raumenų korekciją visame plote, kurį pakeitė nėštumas.

 

Kaip vyksta operacija?

 

Dažniausiai pilvo plastika yra atliekama pritaikant narkozę. Jos metu yra daromas lanko formos pjūvis apatinėje pilvo dalyje – atskyrus odą ir poodą, pilvo siena yra sutvirtinama siūlėmis, odos ir riebalų perteklius pašalinamas, o likęs defektas padengiamas oda su poodžiu.

Kas vyksta po operacijos?

 

Vieną parą po operacijos pacientas turi praleisti klinikoje – specialus korsetas yra uždedamas ant jo kūno, jog ribotų pilną kūno išsitiesimą. Šis korsetas yra nešiojamas nuo 4 iki 6 savaičių, o siūlai išimami po maždaug 14 dienų. Svarbu paminėti, jog aktyvi veikla turės būti ribojama iki 6 savaičių.

 

Taigi, jeigu susiduriate su pilvo išvaizdos nepatogumais, kurie trukdo jums gyventi, apsvarstykite galimybę atlikti pilvo plastiką. Tai greita, saugi, efektyvi procedūra, kuri grąžins pasitikėjimą savimi akimirksniu.