Vieni esminių biuro aspektų – segtuvai

Vieni esminių biuro aspektų – segtuvai

Segtuvas – tai kietas aplankas, kuris gali būti panaudotas kaip viršelis kitiems įvairiems dokumentams ar lapams laikyti, archyvuoti ir saugoti. Naudojant šį produktą patogu surūšiuoti dokumentus, laikyti juos tvarkingai ir vietoje. Segtuvai yra būtini kiekviename biure ar namų darbo vietoje, kadangi padeda palaikyti tvarką ir sutaupyti laiko negaištant prie reikiamos informacijos paieškos.

Kodėl svarbu turėti?

 

Įvairių tipų segtuvai gali būti naudojami svarbiems dokumentas laikyti. Įvairūs teisiniai dokumentai, sutartys, sąskaitos ir išrašai turėtų būti saugojami ir archyvuojami kiekvienoje įmonėje ar namų ofise. Tam, kad dokumentų saugojimas būtų patikimas – juos reikia rūšiuoti pagal tipą, datą ir informacijos pobūdį esantį juose.

 

Segtuvuose galima laikyti ne tik dokumentus, kuriuose informacija susijusi su sutartimis ir sąskaitomis, tačiau ir vertinga mokomąją medžiagą, katalogus ir kitus aprašymus, kuriuos svarbu išsaugoti.

 

Pagrindinės savybės

 

Turbūt drąsiai galima pripažinti, jog arkinis segtuvas yra vienas iš populiariausių segtuvų pasirinkimų, tačiau nereiktų pamiršti ir kitų, ne ką mažiau svarbių archyvavimui skirtų priemonių, kurios padės sėkmingai valdyti ir vykdyti informacijos biure susisteminimą. Segtuvai gali būti ne tik A4 formato lapo dydžio, bet ir kitokie – A5, A3. Segtuvai taip pat gali būti skirstomi ir pasižymėti tokiomis skirtingomis savybėmis:

 

  • Skirtingos spalvos.

Naudojant skirtinas spalvas labai nesunku atskirti vienas dokumentų rūšis nuo kitų, taip nesunkiai susisteminsite informaciją. Pastarieji gali būti net 10 skirtingų spalvų.

  • Skaidri kišenėlė segtuvo šone

Tai taip pat, kaip ir spalvų žymėjimas, gali padėti susisteminti visus turimus dokumentus pažymint datą, serijos numerį, pavadinimą ar kitą reikalingą informaciją.

  • Speciali vieta – kiaurymė

Lentynoje, kurioje yra daug segtuvų, knygų ar aplankų, segtuvas gali būti prisispaudęs prie jų ir sunkiai išsiimti. Naudojant kiaurymę bus kur kas patogiau išimti reikiamą segtuvą.

  • Storis

Pagal dokumentų kiekį, kurį dėsite į segtuvą, atsižvelkite į jo storį. Dedant daug dokumentų į vieną, plonesnį, segtuvą galima pažeisti jo stovį, jis gali sulūžti ir tapti nefunkcionalus.

  • Arkinis mechanizmas

Šis mechanizmas padeda tvirtai susegti dokumentus. Arkinis mechanizmas pasižymi tuo, kad tvirtai suspaudžia dokumentus ir neleidžia jiems pasimesti ar susilankstyti.

 

Pasirūpinkite biuro ar namų ofiso dokumentų saugojimu ir tinkama rūšiavimu. Segtuvas – vienas esminių tvarkingos darbo vietos aspektų.