Verslo dovanos: ko reikia nepriekaištingam įspūdžiui sukurti?

Verslo dovanos: ko reikia nepriekaištingam įspūdžiui sukurti?

 

Verslo dovana – sumanus ir efektyvus būdas maloniai nustebinti savo įmonės darbuotojus, verslo partnerius ar ilgalaikius klientus. Praktiškos užrašų knygutės, stilingas rašiklis – tinkamai pateiktos šios ir kitos simbolinės dovanos nudžiugins kiekvieną. Apsilankę reprezentacine atributika prekiaujančioje įmonėje „Logobalt“ atrasite tai, kas atitiks Jūsų ir dovanos adresato poreikius. Visgi jas įteikiant neretai padaromos klaidos, dėl kurių rezultatas gali kiek nuvilti.

 

Kokybė ir praktiškumas

 

Jei norite sukurti neišdildomą įspūdį dovanos adresatui, turėtumėte vengti tiek itin pigių, tiek itin brangių, iššaukiančių verslo dovanų. Pigi dovana praras visą savo vertę ir sudarys įspūdį, kad toks nekokybiškas daiktas ir jo įteikimas atspindi Jūsų požiūrį į dovanos gavėją. Visgi itin didelė suma pinigų išleista ant verslo dovanos taip pat nėra tinkamas sprendimas. Tai atrodys per daug iššaukiančiai ir nenatūraliai.

 

Visų pirma svarbu atsižvelgti į pačios dovanos reikšmę ir jos originalumą, praktiškumą. Reprezentacine atributika prekiaujanti įmonė „Logobalt“ siūlo tokias praktiškas dovanas kaip užrašų knygutės, kelioniniai krepšiai ar termo puodeliai: tokie kokybiški daiktai yra itin naudingi, be to, svarbu atsižvelgti į adresato pomėgius, poreikius nepriekaišingam įspūdžiui sukurti.

 

Kas patinka gavėjui?

 

Išrenkant verslo dovaną dažnai ignoruojamas pats adresatas ir jo pomėgiai, interesai. Dėl šios priežasties prarandama galimybė sudaryti nepriekaištingą įvaizdį ir išsiskirti iš konkurentų savo originalumu, dėmesingumu. Visų pirma vertėtų pasidomėti tuo, kas patinka pačiam darbuotojui, klientui, verslo partneriui, vietoje to, kad būtų įteikiama niekuo neišsiskirianti, eilinė dovana neturinti jokios reikšmės pačiam asmeniui.

 

  • Jei asmuo dažnai keliauja, juos nustebinsite įteikę naudingą kelioninį krepšį, kuprinę;
  • Aktyvaus laisvalaikio mėgėjams rinkite kokybiškas gertuves, termo puodelius;
  • Mėgstantiems planuoti savo dienotvarkę patiks praktiškos užrašų knygutės, o apsilankę „Logobalt“ rasite įvairaus dydžio tiek solidžias, tiek žaismingas knygeles, kurios atitiks įvairius gavėjo poreikius.

 

Negailėkite savo laiko bei pastangų kokybiškos verslo dovanos paieškoms. Tinkamai parinkta ši dovana padės parodyti dėmesį ir atsidėkoti darbuotojams už jų pastangas siekiant aukštų darbo rezultatų, o verslo dovanų įteikimas klientams ir verslo partneriams sukels pasitikėjimą, norą bendradarbiauti toliau.