Vaginaliniai kamuoliukai – ne įprastas sekso žaisliukas

Vaginaliniai kamuoliukai – ne įprastas sekso žaisliukas

Apie Kėgelio mankštą, ko gero, teko girdėti daugeliui moterų. Tai – įvairūs pratimai, skirti dubens dugno raumenų stiprinimui. Jų nauda žinoma dar nuo senų laikų ir juos rekomenduojama reguliariai atlikti vyresnėms nei 25 metų moterims. Jie padeda ne tik sumažinti šlapimo pūslės problemas, pagerinti makšties būklę, bet ir patirti didesnį malonumą sekso metu. Tačiau egzistuoja ir pagalbininkas, jeigu pratimų atlikti negalite arba norite dar geresnio efekto – vaginaliniai kamuoliukai. Apie juos ir pakalbėsime.

Kas tai yra?

Šie kamuoliukai skirti dubens dugno raumenų stiprinimui. Įterpus juos į makštį, jos raumenys ima atitinkamai reaguoti ir bando kamuoliukus išlaikyti. Kamuoliukai turi atitinkamą svorį, todėl tai yra puikus būdas treniruoti dubens dugno raumenis, standinti makšties sieneles. Yra nemažai manančių, jog ši priemonė yra tiesiog sekso žaisliukas, tačiau taip teigti nebūtų visiškai tikslu. Visgi ji gali būti naudojama prieš seksą ar kaip įrankis geresnei stimuliacijai pasiekti. Jeigu nusprendėte išbandyti, rinkitės atidžiai, nes kamuoliukai gali būti skirtingo svorio: sunkesni dažniausiai siūlomi toms moterims, kurioms atlieka Kėgelio pratimus. Pradedančiosios turėtų apsistoti ties lengvesniais.

Ar jie saugūs?

Vaginaliniai kamuoliukai bus visiškai saugūs naudoti, jeigu išsirinksite iš kūnui saugios medžiagos pagamintus ir švelnius kamuoliukus. Be to, jų priežiūrai taip pat reikės skirti dėmesio:

  • Prieš naudojimą švariai nusiplaukite rankas naudojant antibakterinį muilą;
  • Tuo pačiu muilu ir šiltu vandeniu nuplaukite kamuoliukus, nusausinkite juos švariu rankšluosčiu;
  • Kad įkišti juos būtų lengviau, naudokite vandens pagrindo lubrikantą.

Laikykitės šių higienos normų ir stenkitės nelaikyti kamuoliukų makštyje ilgiau negu 6 valandas. Kaip ir su įprastais svarmenimis, galima kiek persistengti ir tuomet raumenys galį būti pernelyg įsitempę, jausite diskomfortą, tad naudokite juos saikingai.

Žvelkite į ilgalaikę perspektyvą

Kai kurios moterys klaidingai mano, kad vaginaliniai kamuoliukai turės labai greitą efektą, tačiau nusivilia ir nustoja jais naudotis, kai pamato, jog taip nėra. Labai greitų rezultatų tikėtis nereikėtų – dubens raumenų stiprinimas yra procesas, kuris savo rezultatus duoda palaipsniui. Kaip bebūtų, pasitaiko ir atvejų, kuomet moterys skirtumą pajaučia jau po kelių bandymų. Nepamirškite, kad kiekvieno žmogaus kūnas yra labai individualus, todėl į pratimus ar kamuoliukų naudojimą gali reaguoti skirtingai. Apsišarvuokite kantrybe ir duokite jiems laiko – jų teikiama nauda atpirks laukimą su kaupu.