Už ką mokate, kai perkate SEO paslaugas?

Už ką mokate, kai perkate SEO paslaugas?

Tikriausiai ne vienas dirbantis marketingo srityje ar bet kokioje kitoje įmonėje, kreipiančioje dėmesį į svetainės ar internetinės parduotuvės puslapio matomumą, vis dažniau susiduriame su terminu SEO. Tačiau, ar visi tikrai žinome, už ką tiksliai mokame kai perkame SEO paslaugas, kas į jas įeina ir iš ko susideda paslaugų kaina? Nežinantiems, pabandysime paaiškinti.

 

Kas yra SEO?

 

Pirmiausiai, reiktų pasakyti, kad SEO yra angliško termino ‚search engine optimization‘ trumpinys. Šių paslaugų tikslas, tam tikrų paieškos sistemose naudojamų raktažodžių pagalba užtikrinti, kad jūsų puslapį rastų būtent tie žmonės, kuriems jūsų paslaugos yra aktualiausios ir kurie labiausiai tikėtina, kad taps potencialiais jūsų klientais.

 

Vidinės SEO paslaugos

 

Vidinė SEO optimizacija reikalinga tiems, kurie siekia aukštesnių pozicijų „Google“ ar kitoje paieškos sistemoje. Efektyviausias vidinės SEO optimizacijos būdas – kiekvieną svetainės puslapį optimizuoti skirtingam raktažodžiui. Kokius raktažodžius naudoti ir kokio jų kiekio reikės priklauso nuo atliktos analizės, būtent nuo kurios prasideda visi kiti SEO darbai, rezultatų. Taip pat yra keli kiti neatsiejami vidinio SEO aspektai, tokie kaip: puslapių krovimo greitis, pritaikymas naudoti įvairiems skirtingiems įrenginiams ir naršyklėms, programinio kodo tvarkingumas, įvairių pasenusių technologijų nenaudojimas.

 

Išorinės SEO paslaugos

 

Išorinis SEO optimizavimas yra skirtas tam, pritrauktų kiek galima daugiau atgalinių nuorodų į jūsų svetainę iš kitų internetinių puslapių. Paieškos sistemos supranta tas nuorodas, kaip rekomendacijas iš šių puslapių, taigi, kyla jūsų svetainės reitingas ir patikimumas. Į šias paslaugas taip pat įeina puslapio populiarinimas socialiniuose tinkluose ir panaši veikla. Išorinės SEO paslaugos taip pat yra naudingos dėl to, kad šio ilgalaikio ir nuolat tęsiamo proceso dėka pasiektos aukštos pozicijos išlieka ilgam.

 

Kaina priklauso ir nuo puslapio dydžio

 

Taip pat SEO paslaugų kaina skirsis ir priklausomai nuo to, kokio dydžio yra jūsų puslapis kurį norite optimizuoti. Natūralu, kad nedidelių puslapių optimizacija kainuos žymiai mažiau nei pilna didelio puslapio optimizacija. Taigi,  norėdami žinoti, kiek jums kainuos SEO paslaugos pirmiausia turite žinoti, kokio dydžio yra jūsų internetinis puslapis.