Tvarkos iliuzija

Tvarkos iliuzija

Esu žmogus kuris mėgsta tvarką – taip, kiti mane vadina pedantu, tačiau aš tik pasikartoju, kad man patinka, kai viskas turi savo vietą. Ne išimtis yra ir mano išvaizda, pradedant visada švariais ir suderintais batais, baigiant iki skrupulų apgalvotose detalėse, tokiose kaip akinių rėmeliai, kuriuos beje, visai neseniai įsigijau svetainėje Zynky.lt, nes mėgstu išsiskirti.

 

Žvairas supratimas?

 

Būti tvarkingu, tai nereiškia mėgti tik juodą ir baltą. Jei suprantate ką turiu omenyje – puiku, jei ne – pabandysiu paaiškinti. Tvarkingas, turtingas ir inteligentiškas ar elegantiškas – čia keturios skirtingos sąvokos, tai nebūtinai turi būti susiję, gali būti išvis ne. Čia tas pats, kas žmogus pasakęs, kad yra išrankus maistui, privalėtų valgyti tik jūrų gėrybes ir gerti tik seniausią vyną. Anaiptol, galbūt jis valgo tik koldūnus ir geria pigų alų, bet daugiau nieko nemėgsta – jis išrankus ar ne? Taigi, vertinimas tikrai yra subjektyvus, šališkas.

 

Reikšminga detalė

 

Viskas turi savo ribas, kaip ir žinojimas, kad ribų gali išvis nebūti. Taip yra su mūsų išvaizda ir jos kūrimu. Kiekviena stiliaus detalė ir jos pritaikymas yra mūsų pačių pasirinkimas, o kiekvienas turi teisę rinktis tai, kas geriausia ir traukia širdį. Kaip ir minėjau, toks, rodos mažas ir nereikšmingas aksesuaras, kaip akinių rėmeliai iš Zynky.lt, gali priversti stilių ir bendrą vaizdą ,,atsistoti į savo vietą”.  Kiekviena detalė turi būti apgalvota ir bendroje harmonijoje su kitais, ir tai tikrai įmanoma.

 

Patarimai nusprendusiems

 

Jei jau nusprendėte atrodyti tvarkingai, vien išvaizdos ir švaraus automobilio neužteks. Jūsų pedantišką sumišimą gali išduoti ir eisena, kalba ar kai kurie elgsenos požymiai. Jeigu būsite tvarkingas, bet nemandagus, galite pasirodyti labai prieštaringai ir net sukelti aplinkinių pyktį. Kaip elgsitės – taip į jus ir žiūrės. Jei nenorite pasirodyti nerimtai, būkite rimtas.

 

Visai nesvarbu ar tai bus stilingi akinių rėmeliai iš Zynky.lt, ar retro stiliaus diržas iš močiutės spintos – jei sugebėsi sudėti viską į vietas, rezultatas nustebins ne tik aplinkinius, bet ir jus pačius.