Trys patarimai sukurti ypatingesnę nuotaiką šeimos pasibuvimams

Trys patarimai sukurti ypatingesnę nuotaiką šeimos pasibuvimams

Tikriausia negali būti nieko geresnio, negu laisvą savaitgalio popietę praleisti su artimais žmonėmis, nesvarbu, ar tai bus laikas praleistas su seniai matytais draugais, ar mylimais tėvais. Sukurti dar patogesnę aplinką padės minkšti svetainės baldai „Adorno“. Be komfortiškų, atsipalaiduoti padedančių baldų, aplinką padaryti dar malonesnę padės keli dalykai.

Iš plokštelių grotuvo skambinti muzika

Iš pirmo žvilgsnio tai gali skambėti labai keistai ir neįprastai, vis dėlto, plokštelių grotuvai padeda sukurti visiškai kitokią, nostalgišką nuotaiką, ir pridėti malonesnio skambesio žinomoms melodijoms, palyginus su muzika leidžiama per įprastą garso sistemą. Apskritai tinkamos muzikos parinkimas ir skambanti švelni melodija ne tik suteiks fono, bet nuteiks tam tikrai nuotaikai ir padės lengviau atsipalaiduoti. Žinoma, renkantis muziką labai svarbu žinoti, ką mėgsta ir ko nemėgsta žmonės, su kuriais leisite laiką. Jeigu draugai dažniausiai kalba apie elektroninius Berlyno garsu, rokas jų nesužavės ir galimai net suerzins. Jeigu nesate tikri – geriau pasiklauskite, negu stipriai prašaukite. O pačio grotuvo ar vinilų pirkti visiškai nebūtina, pasiklausinėkite draugų, iš kurių tikėtina kažkas tikrai turės, arba išsinuomokite internetu.

Namuose gaminti užkandžiai

Kaip ir komfortiški bei minkšti svetainės baldai „Adorno“ gali svečiams leisti lengvai įsisukti ant šiltos sofos, taip ir namuose kepti sausainiai svečią sušildys iš vidaus. Ne, maistas iš tiesų neprivalo būti ką tik iš orkaitės, tačiau jeigu prieš atvykstant ilgai lauktiems svečiams iškepsite firminį pyragą, ar pagaminsite kitokį mėgstamą patiekalą, svečius priversite pasijusti iš ties įvertintais. Juk nėra nieko svarbesnio už laiką, o žinant, kad kažkas skyrė savąjį tam, kad pagamintų mielus pyragėlius, kurie bus suvalgyti per kelias minutes – nėra nieko malonesnio. Apskritai, namuose ir pačių su meile gamintas maistas visada bus daug skanesnis, negu ir iš geriausios kepyklėlės įsigytas pyragas.

Sugrąžinti prisiminimai

Minkšti svetainės baldai „Adorno“ padės visus svečius suburti į ratą ir pasidalinti jaunystės, ar tiesiog prieš kelis metus įamžintais prisiminimais. Galbūt turite senų visų susirinkusių nuotraukų, iš kurių net sunku atskirti kas yra kas? O gal mėgote filmuoti ir įrašėte, kaip visa šeima kartu ruošė gimtąją sodybą artėjančiai žiemai? Nuoširdumas ir svarbumas slypi paprastuose, kasdieniniuose dalykuose, todėl juos įamžinę po kiek laiko suprasite, kad tai labiausiai neįkainojami atsiminimai.

Prieš kiekvieną šeimos, ar draugų susibūrimą atkreipkite dėmesį į mažas detales, pasiklausinėkite, apie ką galvoja ir ko nori artimieji ir apipilkite juos dėmesiu. Taip malonus laikas kartu bus tikrai garantuotas.