Taupykite ne naujam automobiliui, o kitai kelionei

Taupykite ne naujam automobiliui, o kitai kelionei

Jei pradėtume nagrinėti šiuolaikinio jaunimo laisvalaikio ir pomėgių tendencijas, nesunkiai būtų galima pastebėti, kam jaunimas skiria daugiau dėmesio. Kompiuteriniai žaidimai, automobiliai, kosmetika ir drabužiai. Visgi, gyvenime geriausi dalykai yra ne tai, ką mes galime apčiuopti, o tai, ką galime patirti ir pajusti. Todėl šįkart kalbame apie kelionių naudą ir kodėl vertėtų pradėti ieškoti pigių skrydžių, o ne pigaus naudoto automobilio.

Kodėl verta pradėti keliauti?

Tiesa tokia, kad kelionių džiaugsmą patiriame tik tuomet, kai išlipame iš savo komforto zonos ir peržengiame savo pažintų kraštų ribas. Ne, ne miesto, o šalies ribų. Kelionės skatina pažinti kitas kultūras, svetimą nematytą pasaulį ir patirti iki tol nė nesapnuotus nuotykius. Vien dėl šios priežasties „Google“ paieškos sistemoje dažniau turėtų šmėžuoti frazė „aviabilietai pigūs skrydžiai“.

Kelionės padeda susitaikyti su savimi, geriau pažinti save, o kartais dar ir susidoroti su savo nepagrįstomis baimėmis. Keliaudami žmonės vėl tampa mažais vaikais, kurie žengia į pasaulio platumas su smalsumo kupinu žvilgsniu ir atvira širdimi. Kelionės taip pat leidžia geriau pažinti ir šalia esančius žmones, moko mus gyvenimo pamokų ir kartu skatina vėl pabandyti surizikuoti.

Dar viena priežastis, kodėl vertėtų pradėti taupyti pinigus lėktuvo bilietui – tai galimybė atitrūkti nuo įprastos rutinos bei nusibodusios ir nieko nebeįdomios kasdienybės. Kelionės – tai atostogos nuo streso, kasdienių problemų ir įprastų vaizdų.

Kartą pabandžius – sunku sustoti

Taip, kelionės užkrečiamas reikalas. Ir jeigu dabar beskaitant atsidarytumėte savo naršyklės paieškos laukelį bei suvestumėte žodžius „aviabilietai, pigūs skrydžiai“, labai didelė tikimybė, kad vienas iš pirmųjų paieškos rezultatų Jus nuvestų tiesiai prie šiuo metu vos už keliolika eurų parduodamų bilietų viena ar kita kryptimi.

Gyvenimas yra per trumpas, kad nustotumėte bandyti. Ir per trumpas, kad nepabandytumėte keliauti bei nepajustumėte to užkrečiamo džiaugsmo, kai lėktuvas pasiekia pakilimo taką ir Jūs suprantate, kad ką tik atsidūrėte kelių tūkstančių atstumu nuo kasdienybės ir įprastų veidų.

Kelionės suteikia galimybę pamatyti gamtos stebuklus, užmegzti naujas pažintis, įsikvėpti naujų idėjų bei iš naujo atrasti save. Kelionės leidžia pailsėti nuo būtinybės kažką įsigyti ir paskatina mėgautis turimu laiku – čia ir dabar. Pabandykite. Ir tik po to sakykite, kad Jums nepatinka. Taupykite naujai kelionei. Automobilis ir nauja suknelė palauks.