Svarbiausi baldų pasirinkimo kriterijai

Svarbiausi baldų pasirinkimo kriterijai

Kad ir kokią erdvę įrenginėtumėte, be tinkamų baldų ji atrodys nyki ir tuščia. Baldai atlieka daug svarbių funkcijų ir be jų įsivaizduoti tiek gyvenamąsias, tiek komercines patalpas būtų beveik neįmanoma. Baldų įvairovė šiandien yra didžiulė, o jų pasirinkimas, regis, turėtų priklausyti tik nuo Jūsų skonio. Visgi yra daugiau reikšmingų kriterijų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį renkantis baldus. Juos apžvelgsime šiek tiek plačiau.

Patogumas – esmė

 

Kad ir kokie nuostabūs atrodys baldai, tačiau jeigu negalėsite juose sutalpinti reikiamų daiktų ar jie užims daugiau vietos kambaryje nei turėtų, ilgainiui tai ims erzinti. Todėl, pasak baldų parduotuvės Kaune „Adorno“ atstovų, patogumas turėtų būti pirminė ir svarbiausia baldo savybė. Ypač tai aktualu minkštiems baldams, nes ant jų nesinorės praleisti laiko, jeigu jie bus nepatogūs. Ergonomiškumas – taip pat reikšminga patogumo dalis, kuri užtikrins, kad baldai būtų tiek talpūs, tiek neužimtų pernelyg daug erdvės.

 

Kokybė ir ilgaamžiškumas

 

Baldai daugeliui gyventojų yra ilgalaikė investicija – juk nesinori jų keisti kas keletą metų. Jeigu nenorite, kad baldai po kelių metų naudojimosi atrodytų taip, tarsi stovėtų namie jau dešimtmetį, rekomenduojama rinktis baldus, kurie yra pagaminti iš tvirtų ir ilgaamžių medžiagų. Furnitūra, ilgai išlaikanti tiek savo estetines, tiek funkcines savybes turėtų būti kiekvieno naujakurio siekiamybe. Baldų parduotuvės Kaune „Adorno“ asortimente – tik tvirti, laiko patikrinto dizaino ir gamybos baldai.

 

Išskirtinė ir interjerą atitinkanti estetika

 

Tam, kad namai atrodytų išties įspūdingai, rinkitės baldus, kuriuos būtų nesudėtinga priderinti interjere, tačiau jie įneštų savitumo ir kartu sugebėtų papildyti interjerą. Daugelis šiandien ieško baldų, kurie pilnai atitiktų jų skonį, charakterį ir gyvenimo būdą. Baldai turėtų būti Jūsų saviraiškos dalimi, o ne tik gražiai suformuotais medžio lakštais. Tik tuomet namie jausitės jaukiai ir komfortabiliai.

 

Didelis praktiškumas

 

Neretai tenka atsisakyti vieno baldo, jeigu norima įsigyti kitą. Skirkite pakankamai dėmesio baldų praktiškumui ir jų funkcinėms savybėms. „Adorno“ atstovų teigimu, ne visos baldų parduotuvės Kaune stengiasi atsižvelgti į klientų poreikius ir siūlyti baldus, kurie būtų pakankamai praktiški, o ne tik estetiškai patrauklūs. Didelis baldas ne visuomet garantuos, kad į jį galėsite sutalpinti daug daiktų, todėl svarbu atsižvelgti į paties baldo konstrukciją, kaip paskirstomos lentynos, stalčiai.

 

Išsirinkti baldus gali būti nelengva, tačiau tikimės, kad šie patarimai padės įsigyti tokius baldus, kuriais Jūs ir Jūsų šeimos nariai džiaugsis ilgus metus.