Susigrąžinkite šypseną su dantų implantais

Susigrąžinkite šypseną su dantų implantais

Gyvenime nutinka visko ir kartais nemalonūs atsitikimai, traumos ar kiti veiksniai lemia ir natūralių dantų praradimą. Šiandien graži šypsena padeda jaustis užtikrintai, leidžia lengviau socializuotis ir net pelnyti gerą darbą. Atsitikus nemalonioms situacijoms susigrąžinti natūraliai bei svarbiausiai sveikai atrodančius dantis galima su šiuolaikiniais odontologijos sprendimais – dantų implantais. Kada jie reikalingi, kur įstatomi dantų implantai Kaune bei kaip atrodo visas šis procesas? Apie visa tai trumpiau šiame tekste.

Nepagrįstos baimės

Dantų implantus kai kurie asmenys vis dar vertina nepatikliai, neva jie burnoje sukels infekcijų, juos organizmas atmes kaip svetimkūnius, su jais bus nepatogu valgyti ir panašiai. Gydytojai implantologai ramina, kad atvejų, kada dantų implantas žmogui netinka ir organizmas jį atmeta pasitaiko tik vienetai, tai ypač reti atvejai ir tai paprastai lemia ne pačio implanto kokybė, bet žmogaus fiziologija, tad baimintis tikrai neverta. Dabartiniai dantų implantai Kaune ar kitame Lietuvos bei pasaulio mieste krašte yra pagaminti iš itin aukštos kokybės medžiagų, naudojant pažangiausias technologijas. Prie jų tobulinimo buvo dirbta ypač ilgai ir dabartinis dirbtinis dantis paciento burnoje atrodo labai tikroviškai, žandikaulyje laikosi stabiliai ir tvirtai, nekelia jokių pašalinių nemalonių jausmų.

Galimybė vėl džiaugtis nepriekaištinga šypsena

Implantacija suteikia galimybę susigrąžinti dėl įvairių priežasčių prarastus dantis ir vėl džiaugtis sveika ir gražia šypsena. Į žandikaulio kaulą įsriegus specialų sraigtą ir ant jo uždėjus dirbtinio danties karūnėlę užpildoma bedantė šypsena. Iš šalies žiūrintis asmuo apie danties implantą greičiausiai net neįtars ir neatskirs jo nuo kitų dantų.
Kaip vyksta implantacijos procesas?

Dantų implantavimas Kaune – ypatingo pasiruošimo reikalaujanti procedūra, be to ji priskiriama prie invazinių, taigi ir pačio paciento žmogaus būklė turi būti atitinkama. Prieš implantuojant dantį būtina patikrinti asmens sveikatą, įvertinti, ar jis nėra alergiškas, neserga širdies ir kraujagyslių ligomis. Pagal šiuos faktorius galima tiksliau nustatyti implantų padėtį, procedūros sudėtingumą ir pan.

Pats impantavimas vyksta trimis etapais:

1. Pirmiausiai: į žandikaulio kaulo maždaug pusantro mėnesio laikotarpiui įsriegiamas ir paliekamas prigyti implantas.
2. Po to: specialistui patikrinus, kad implantas audiniuose prigijo sėkmingai ir papildomo laiko ar gydymo nereikia, ant jo dedama speciali galvutė. Ji – pagrindas danties vainikėliui.
3. Trečiau: suformuojamas natūralų paciento dantį atitinkantis danties vainikėlis. Jis spalva, dydžiu, formomis nesiskiria nuo tikrųjų jo dantų.

Po danties implanto įsriegimo gyvenimas pacientui teka įprasta vaga: jokių valgymo, bendravimo diskomfortų jis nejaučia, dirbtinis danties implantas tvirtai laikosi burnoje ir leidžia toliau džiaugtis visaverčiu gyvenimu ir estetiška šypsena.