Suknelės – ar vis dar madinga?

Suknelės – ar vis dar madinga?

Suknelės kaip moters aprangos dalis žinoma nuo neatmenamų laikų. Nuo seno tai buvo rūbas ir kasdienai, ir šventei. Vis dėlto, su laiku sukneles pradėjo keisti sijonai, o dar vėliau – kelnės, kurios buvo lyg įrodymas apie lyčių lygybę ir buvo kur kas patogesnės kai kuriems darbams dirbti nei suknelės. Kelnės labai greitai tapo itin populiarios – jos buvo praktiškos, padėjo formuoti įvaizdį, jų dėka buvo galima sukurti daug skirtingų aprangos variantų pasitelkiant tik vieną porą kelnių. Šiai dienai, turbūt kiekvienos moters spintoje rasite bent vienas kelnes, šortus ar bridžus. Sijonai irgi dėkingi savo panaudojimo būdais ir kombinacijomis su kitomis aprangos detalėmis. Kurioje vietoje šiandien yra suknelės?

Suknelių derinimas su kitais drabužiais

Atėjo laikas išsivaduoti iš mąstymo, jog suknelė pati iš savęs yra viena didelė aprangos detalė, prie kurios nelabai ką daugiau ir priderinsi. Šiais laikais moterys atranka įvairiausių suknelių nešiojimo būdų. Šis drabužis gali būti derinamas netgi su taip pamėgtomis kelnėmis, kas suteiks stiliaus pojūtį.

Įdomu yra tai, kad nesuklysite suknelių nešiodamos bet kuriuo sezonu. Smagiai krentanti suknelė, lengvas švarkelis kuo puikiausiai tik net prie žaismingų guminių batų lietingą dieną. Neįsivaizduojate, kaip suderinti savo patogiausius sportinius batelius su laivalaikio suknele? Nesukite galvos! Šiais laikais, sportinius batelius galima išvysti dėvimus net prie vestuvinės suknelės.

Šis metas nuostabus tuo, kad vis daugiau žmonių jaučiasi labiau užtikrinti dėl savo aprangos ir svarbiausias tikslas – patogumas. Patogiai besijaučiantis žmogus spinduliuos pasitikėjimą savimi, o kiekviena jo aprangos detalė, kad ir kaip keistai bebūtų derinama, tik formuos individualų stilių. Žinoma, neturime galvoje kraštutinumų – rūbai visumoje turėtų atspindėti Jūsų asmenybę.

Ar yra nemadingų suknelių?

Tai, kas sena, tampa nauja – ir tai galioja aprangai. Į madą grįžta stiliai ir aprangos detalės, kurios dar prieš kelerius metus būtų atrodę mažų mažiausiai juokingai. Svarbu tampa ne tai, ką nešiojame, o kaip nešiojame ir prie ko deriname. Griaunami įvairūs stereotipai. Pavyzdžiui, vienas jų buvo, kad ilgos gėlėtos suknelės tinkamos tik šiltajam sezonui. Vis dėlto, šis stereotipas lengvai laužomas – net ir šalčiausiu metu galima išvysti moterų, kurios puikiai suderina suknelę su žieminiais batais ir paltuku.

Nemadingų suknelių nėra – yra tik klaidingi būdai, kaip jos dėvimos. Šis drabužis niekad neišeis iš mados ir bus laikomas moteriškumo atspindžiu. Raskite sau tinkamą pasirinkimą apsilankę įvairiose internetinėse parduotuvėse, pavyzdžiui, stilingai.lt.