Stiliaus keitimas: kas ir kaip?

Stiliaus keitimas: kas ir kaip?

Jaučiate, kad atėjo metas pasikeisti stilių? Pabodo nuspėjamas įvaizdis? Nesijaudinkite – jį pakeisti tikrai nėra sudėtinga. Tereikia gerai apgalvoti, kokie drabužiai, moteriški batai jums labiausiai tinka ir kaip juos suderinti tarpusavyje bei prie kitų aksesuarų. Pateiksime kelis patarimus, kad būtų paprasčiau.

 

Jei netinka – negražu

 

Šiandien visa ko pasiūla yra kaip niekad plati. Dėl to atsirinkti tai, kas ir patinka, ir tinka, kartu yra ir sunku, ir lengva. Viena vertus, įsigyti palankiomis sąlygomis patinkančių dalykų labai paprasta. Tačiau kita vertus, jei nežinosite, kas jums tinka ir ko iš tiesų reikia, patirsite labai daug vargo – akys tiesiog raibs nuo pasirinkimo laisvės. Taigi, apsibrėžti ribas – tikrai labai naudinga.

 

Tiesa ta, kad jei drabužis ar net moteriški batai tinka pagal figūrą, ūgį, kūno sudėjimą ir kitokius kriterijus, tai jis išties atrodys nuostabiai – net jei dizainas yra savitas. Ir atvirkščiai: jei daiktas netinka, kad ir koks jis gražus būtų savaime, kad ir kaip trauktų dėmesį, jis paprasčiausiai neatskleis viso savo estetinio potencialo. Tad būtina įvertinti šiuos niuansus.

 

Išlaikykite harmoniją

 

Jei norite kardinaliai keisti stilių, per dieną ar dvi greičiausiai to nepadarysite. Na, nebent turite daug laiko ir nebijote nemenkų investicijų. Kitu atveju teks viską gerai apgalvoti ir susidaryti planą. Apgalvokite, ar spintoje tikrai neturite drabužių, kurie tiktų naujam įvaizdžiui arba bent jau pereinamajam laikotarpiui.

 

Gera pradžia gali būti ir moteriški batai ar rankinės, kuprinės, panašūs aksesuarai. Jie dažnai dera prie skirtingo stiliaus aprangos. Tereikia investuoti į universalesnius variantus ir apgalvoti, su kuo juos derinti. Žinoma, palaipsniui reikia keisti ir spintų turinį. Pasistenkite nuosekliai atnaujinti ne tik megztinius ar striukes, paltus, bet tuo pačiu metu – ir kelnes, sijonus.

 

Visuomet prieš naują pirkinį įsitikinkite, kad jis puikiai atitinka naująjį įvaizdį. Taip pat pasistenkite, kad jis gerai derėtų su jau turimais daiktais – labai dažnai net ir reikiamo stiliaus drabužis ar avalynė tiesiog nedera spalva, detalėmis ir panašiai.

 

Atsižvelgę į tokius kriterijus tikrai nesunkiai pasirūpinsite, kad naujieji moteriški batai ir drabužiai leistų jaustis naujai. Tereikia gero plano, nuoseklumo ir atidumo.