Roletai plastikiniams langams – praktiškas pasirinkimas

Roletai plastikiniams langams – praktiškas pasirinkimas

Dažniausiai ant langų kabantys uždengimai suprantami kaip kambario dekoras. Tačiau jie turi ir praktiškas paskirtis: sustabdo saulės spindulius, išlaiko jūsų privatumą, o kai kuriais atvejais ir padeda išlaikyti šilumą namuose, prisideda prie garso izoliacijos. Būtent toks uždengimas yra roletai plastikiniams langams.

Roletų savybės

Kiekvienas langų uždengimas yra kuriamas pagal tam tikrą paskirtį. Pavyzdžiui, užuolaidos prisideda prie kambario estetiškos ar romantiškos išvaizdos, gali padidinti erdvę, jei yra su vertikaliomis linijomis. Tačiau jomis dažnai sunku rūpintis, gali prireikti jas skalbti, jos renka dulkes. Todėl turintiems vaikų ar norintiems praktiško langų uždengimo, verčiau rinktis roletus.

Šis uždengimas pritvirtinamas prie lango rėmo, yra lengvai valdomi virvele. Prispaustas audinys prie lango ne tik sulaiko sklindančius saulės spindulius, bet taip pat gali padidinti plastikinių langų sukuriamą šilumos ir garso izoliaciją. Tokius uždengimus paprasta ir prižiūrėti: susitepus audiniui, užteks perbraukti šluoste ir jis jau bus švarus. Žinoma, nereikėtų labai šlapiai valyti, nes gali nusitrinti audinys.

Didelis pasirinkimas

Jei esate kada užsukę į langų uždengimų svetainę, turbūt pastebėtoje, kad roletai plastikiniams langams turi platų pasirinkimą. Šiomis dienomis galite rasti jų ne tik įvairių spalvų, bet ir skirtingų porūšių:

  • Diena – Naktis turi skirtingų spalvų juosteles, kad langus galėtumėte visiškai uždengti arba įleisti kiek šviesos;
  • Silkuette – primenantys žaliuzes uždengimai, naudoja juosteles ir medžiagą;
  • Dvigubi – naudoja dvi medžiagas, tad langus galėsite arba dekoruoti, arba visiškai uždengti.
  • Glasgard – specialiai skirti darbo kambariams, nes sugeria atspindžius, leidžia matyti, kas dedasi lauke. Taip pat tinka ir vasarai, nes sulaiko kenksmingus saulės spindulius, neleidžia įkaitinti patalpos.

Jei norite itin spalvingų roletų, galite rinktis ir turinčius vaizdus, ne tik spalvotus. Tokie foto roletai plastikiniams langams yra itin aukštos kokybės, gaminami taip, kad galėtų būti naudojami net labai jautriose aplinkose, pavyzdžiui, darželiuose. O atvaizdai užpurškiami tolygiai, tad nereikia jaudintis dėl nublukimo.

Jei norite praktiško langų uždengimo, tuomet rinkitės roletus. Tai yra universalus uždangalas, nes galite pritaikyti ne tik skirtingiems kambariams, bet ir interjerams – galite juos rinktis vaikų kambaryje ar romantiškame miegamajame. Viskas priklauso nuo jūsų.