Roletai – jau klasika tapusios langų uždangos

Roletai – jau klasika tapusios langų uždangos

Roletai vos tik atsiradę rinkoje iškart sulaukė neįtikėtino populiarumo. Unikali galimybė uždengti langus pasirinktos tekstūros ir raštiškumo medžiaga tapo tarsi šviežus gūsis kiekvienų namų interjere. Nors populiariausiu vis dar laikomas paprastas horizontalus roletų tipas, tačiau tai toli gražu ne viskas, ką siūlo šiandieninės langų uždangų įmonės. Ištobulintos roletų technologijos ne tik leidžia juos valdyti automatiškai, bet ir siūlo rinktis medžiagas apsaugančias nuo saulės, karščio, skirtus dienai ir nakčiai, sudvigubintus ir kitus įvairius variantus.

Laiko patikrintas pasirinkimas

Pačiais paklausiausiais vis dar išlieka tradiciniai roletai, kurie turi didelį spalvinį pasirinkimą ir yra lengvai pritaikomi prie bet kokio lango. Tai lengvai valdomi (automatizuotu ar rankiniu būdu) ir itin plačius langus galintys dengti audiniai (iki 4,5 m.). Nors visų roletų tipai iš esmės turi tas pačias savybes, tačiau šiandien jau galima rinktis ir roletus stogo langams ar roletus sulaikančius saulės šviesą. Pastarieji užtikrina šviesos pralaidumą namuose, tačiau užkerta kelią intensyviai saulės spinduliuotei, kuri neretai sukuria atspindžius ant televizoriaus ar kompiuterio ekrano.

Skirtingų tipų roletai – suderinama

Visai populiarus pasirinkimas yra ir roletų derinimas tarpusavyje. Trumpiau tariant, tai roletai su TWIN ar TRIO technologija ant vieno lango kabinant skirtingo ilgio du ar tris roletus. Taip sukuriamos išskirtinio dizaino langų uždangos, kurios tampa elegantišku namų akcentu.

Jei norisi pakeisti atsibodusias užuolaidas – galima rinktis roletus diena ir naktis, kurių speciali gamybos technologija leidžia valdyti patenkančios šviesos srautus nepakeliant roleto. Permatomos ir nepermatomos roleto juostos jas reguliuojant prilyginamas žaliuzių principui, tačiau atrodo žymiai moderniau ir puikiai dera tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere.

Technologijos nestovi vietoje

Pati naujausia tendencija yra foto roletai, kurie gaminami su jūsų parinktomis nuotraukomis ar paveikslėliais. Tokia galimybė yra unikali, nes savo interjere galite turėti savo kūrybos roletų audinį, kurio nerasite niekur kitur. Tai puikus pasirinkimas išskirtinumą mėgstantiems žmonėms.

Atraskite savo variantą ir nepamirškite, kad roletų tipai jau seniai pralenkė kitas langų uždangas. Todėl jie vis dar laikosi populiariausių langų uždangų lyderiaujančiose pozicijose.