Populiariausi vaidmenų žaidimai lovoje

Populiariausi vaidmenų žaidimai lovoje

Kartais poros seksualinis gyvenimas tampa pilkas ir nuobodus. Rutinai paįvairinti skirtos erotinės prekės. Jų gausų internetinėje parduotuvėje „Romantika“. Tai ne tik įvairūs sekso žaisliukai, vibratoriai, masturbatoriai bei lubrikantai. Daugelis porų, norėdamos nušviesti savo lytinius santykius naujomis spalvomis, dažnai pasitelkia… vaidmenų žaidimus. Pateikiame populiariausius žaidimų tipus ir jiems reikalingus atributus.

Populiariausios vaidmenų  žaidimų temos

Šio tipo lovos žaidimai pasižymi situacijomis, kurios realybėje ne tik neišpildomos, bet dažnai ir neetiškos. Visgi, jos sukelia adrenalino proveržį ir sukelia visiškai naujus potyrius lovoje.

  • Mokytoja ir mokinys. Savaime aišku, kad beveik visi berniukai kažkuriuo mokyklos gyvenimo momentu buvo įsimylėję savo mokytoją ir apie ją fantazavę. Tokio tipo fantazijos dažnai iškyla ir suaugusio vyro galvoje, o šias visai nesunku išpildyti. Šiam žaidimui Jums prireiks: moteriško griežto kostiumėlio, užsagstomos palaidinės, akinukų, aukštakulnių batelių, rodomosios lazdelės. Visos erotinės prekės vaidmenų žaidimams gali būti lengvai randamos bet kurioje sekso prekių parduotuvėje, pavyzdžiui „Romantika“.
  • Gydytojas ir pacientė. Dar viena, realybėje etiškumu nepasižyminti situacija, galinti sukelti jausmų audrą lovoje. Šie vaidmenys tinka tiek vyrui, tiek moteriai. Tad kas bus kuris visiškai nesvarbu. Jums reikės: balto chalato, pravartus stetoskopas, kepurėlė ir… scenarijus. Galbūt tai skubi pirmoji pagalba, o gal nuosekli paciento apžiūra. Rinktis Jums. Daugiau mažiau prireiks tik fantazijos.
  • Valdovas ir vergė. Bene populiariausias vaidmenų žaidimo tipas. Vienas stiprus ir valdingas, kitas beteisis ir silpnas. Kurkite taisykles, reikškite slapčiausius norus ir priverskite savo vergą Jus maloninti. Būtent valdingumas ir galia šį žaidimą ir daro tokį populiarų. Dažniausi žaidimo atributai: botagėlis, antrankiai, kaukės, akių raiščiai bei lateksto drabužiai. Šio tipo erotinės prekės vienos populiariausių. O rinktis tikrai yra iš ko.
  • Užpuolikas ir auka. Dar vienas adrenaliną sukeliantis žaidimas. Aišku svarbu, kad partneriai būtų susitarę žaisti šį žaidimą, tam, kad vėliau nekiltų nesklandumų. Užpuoliko vaidmenį atliekantis partneris nustato laiką ir vietą, kuri kitam partneriui nežinoma. Tokiu būdu bus išlaikomas netikėtumo efektas. Svarbiausias atributas – užpuoliko vaidmeniui tinkanti apranga. Tai gali būti juodi drabužiai, veidą dengiančios kaukės ir panašiai.

Žinokite, kada sustoti

Svarbiausia, kad nusprendus žaisti vieną ar kitą vaidmenų žaidimą sekso metu, pora susitartų raktinius žodžius. Taip abu partneriai žinos savo ribas ir jausis saugiau. Vaidmenų žaidimai reikalauja ne tik atitinkamų atributų, bet ir daug fantazijos.