Plaukų slinkimas – įveikiamas

Plaukų slinkimas – įveikiamas

Plaukai – tiesiog neatsiejama grožio dalis. Lūžinėjantys, nušiurę, spalvą praradę, ploni, slenkantys plaukai neteikia estetinio patrauklumo nei vyrams, nei moterims. Laimei, sukurtos patikimos priemonės nuo plaukų slinkimo. Tai – sprendimas tiems, kas jau įsitikino, kad liaudiškos priemonės nėra tokios jau veiksmingos. Nustačius ir, jei įmanoma, pašalinus plaukų retėjimo priežastis, šia gamtos dovanota puošmena galima džiaugtis išties greitai.

Kodėl gali slinkti plaukai?

Plaukai gali imti retėti dėl įvairių priežasčių. Vienos jų yra išorinės, kitos – vidinės.

  • Kaip išorinės priežastys paprastai įvardijamos plaukų priežiūros klaidos. Plaukai akivaizdžiai silpsta, jei yra plaunami netinkamais šampūnais, tepami netinkamomis kaukėmis. Taip pat kenkia perteklinis šukuosenos formavimo priemonių naudojimas. Daug žalos plaukams padaro dažnas tiesinimas, garbanojimas specialiomis žnyplėmis, džiovinimas karšto oro srove.
  • Priemonės nuo plaukų slinkimo ypatingai reikalingos, jei priežastys yra vidinės. Tokia slinkimo kilmė – dėl hormonų disbalanso, ligų. Plaukus gali nualinti chemoterapija, sirgimas mažakraujyste (geležies trūkumas), cukriniu diabetu, net plaučių uždegimu. Įtakos dažnai turi menopauzė. Taip pat plaukai gali pradėti slinkti po gimdymo. Sudėtinga auginti sveikus plaukus laikantis dietos – jiems turi užtekti ir vitaminų, ir mineralų.

Verta pastebėti, kad daliai žmonių plaukai pradeda retėti dėl netinkamo gyvenimo būdo. Žaloti plaukus gali rūkymas, alkoholio vartojimas, nes jie trikdo kraujotaką. Be to, labai svarbu vengti streso ir mokėti su juo susitvarkyti. Taip pat būtina gerai išsimiegoti, sportuoti, sveikai (pilnavertiškai) maitintis.

Kaip susigrąžinti plaukų vešlumą?

Jei kamuoja plaukų retėjimas, dar ne viskas prarasta. Klaidinga manyti, kad pradėjus slinkti plaukams dėl amžiaus, hormonų pokyčio, nupliksite visiškai. Daug įtakos plaukų slinkimui turi genetika. Tad įvairios priemonės nuo plaukų slinkimo tikrai gali padėti.

Visų pirma reikėtų atrasti tikrąją plaukų retėjimo priežastį. Jei tai sveikatos sutrikimai, stresas, netinkama mityba ar išoriniai veiksniai, padėtį įmanoma atitaisyti. Net ir kitais atvejais galima situaciją pagerinti. Išmėginti verta specialius papildus. Juos reikėtų vartoti bent 3 mėnesius. Taip pat padeda papildomas galvos masažas.

Dar viena priemonė – ypatingai veiksminga. Tai – galvos odos lepinimas specialiu vitaminų, mineralų, pačių reikalingiausių medžiagų kompleksu. Tokia terapija padeda:

  • Atnaujinti odos ląsteles ir stabdyti jų sunykimą;
  • Gerinti kraujotaką;
  • Skatinti augti ir išsilaikyti naujus, gerokai stipresnius, atsparesnius aplinkos poveikiui plaukus.

Grožio klinikose atliekama procedūra yra veiksminga dėl naujų technologijų ir ypatingai gerai apgalvoto recepto. Jei tokią procedūrą atlieka patyrę, kompetentingi specialistai, naudą galima pastebėti po paskutinės terapijos praėjus vos dviem savaitėms. Tokios modernios priemonės nuo plaukų slinkimo gali būti naudojamos pakartotinai. Paprastai užtenka maždaug 4 procedūrų.

Būdų, kaip susigrąžinti natūralų grožį, tikrai yra. Tereikia kasdien rūpintis savo organizmu, neapleisti sveikatos sutrikimų. Kuo anksčiau pastebėsite plaukų retėjimą ir pradėsite gydymą, tuo mažiau žalos patirsite ir greičiau mėgausitės naujais vešliais plaukais. Taigi, svarbiausia – atidumas ir kantrybė.