Plastinės chirurgijos klaidos: ko vengti?

Plastinės chirurgijos klaidos: ko vengti?

Plastinė chirurgija seniai nebėra ta tema, kuria nedrįstama kalbėti. Žinoma, gyvename ne Pietų Korėjoje ar Tailande, visgi mūsų šalyje tokios procedūros jau laikomos įprastomis. Deja, ne visuomet grožio chirurgija pasirenkama sąmoningai, gerai viską apgalvojus. Tuomet ir padaromos klaidos, dėl kurių gailimasi ilgus metus. Pristatome kelias tokias klaidas.

 

Norimas rezultatas žmogui netinka

 

Kartais augti galima tik įveikus kompleksus, pakeitus kūno dalį, kuri tiesiog labai nepatinka, verčia jaustis negražiai ir negeidžiamai. Visgi nesunku suklysti. Tokiais atvejais norima kokio nors pokyčio, kuris paprasčiausiai netinka prie veido bruožų, kūno ypatumų ar net charakterio.

 

Tad prieš darantis operaciją tiesiog būtina viską aptarti su specialistu, kuris ne bandys įgrūsti paslaugą, o padės įvertinti situaciją, poreikius ir alternatyvas. Taip ir išvengiama pernelyg didelių lūpų, neproporcingai mažos nosies ar nugaros skausmą keliančių krūtų.

 

Tinkamai nepasiruošiama

 

Nors grožio chirurgija yra jau gana įprasta, tai nereiškia, kad pasiruošimas tapo mažiau svarbus. Kaip ir dantų implantai ar bet kuri kita grožio procedūra, ši taip pat reikalauja atidumo. Atidžiai laikykitės visų gydytojo nurodymų – nuo mitybos iki sporto ar vaistų vartojimo. Kitu atveju nepasieksite tokių rezultatų, kurių tikitės, ir tai bus ne dėl specialisto kaltės.

 

Neįvertinamos kontraindikacijos, šalutinis poveikis

 

Tai – taip pat dalis pasiruošimo operacijai. Nereikėtų manyti, kad tereikia ateiti, atsigulti ant operacinio stalo, o paskui – palaukti, kol sugis žaizdelės. Viskas gali būti kur kas rimčiau. Jei norite, kad grožio chirurgija pateisintų lūkesčius, visų pirma pasidomėkite, ar tikrai operacija yra jums tinkama. Ar nesilaukiate, nevartojate tam tikrų vaistų, ar nesergate kokiomis nors ligomis?

 

Visa tai gali lemti ir operacijos eigą, ir rezultatus, ir šalutinius poveikius. Visos esame skirtingos, tad natūralu, kad ir žaizdos skirtingai gyja, ir jaučiamės visiškai kitaip. Dėl to vėlgi: bendravimas su specialistu yra tiesiog privalomas.

 

Nereikia manyti, kad chirurgijos specialistai būtinai pridarys klaidų, pakenks. Taip bus nebent jei pasirinksite gydytojus ir pačią kliniką atsakingai. Jei skirsite tam laiko, neabejotinai bet kuri operacija leis jaustis nepalyginamai geriau.