Pavasaris – metas komandai stiprinti

Pavasaris – metas komandai stiprinti

Žiemą daugelį mūsų puola slogi nuotaika, niūrios mintys. Tačiau atėjus pavasariui viskas ima keistis. Šylantys orai, grįžtantys saulės spinduliai, ir vėl sužaliuoti besiruošianti gamta tiesiog traukte traukia ką nors nuveikti, kur nors apsilankyti. Tai – ir puikus metas komandinei dvasiai stiprinti. Pasirūpinę mikroautobusų nuoma (ją puikiomis sąlygomis siūlo Autobusai.lt) ir viską sklandžiai susiplanavę, galite ir pagerinti darbuotojų nuotaiką, ir padidinti jų produktyvumą, lojalumą.

Kur traukti?

 

Į šį klausimą galite atsakyti tik jūs patys. Galite surengti apklausą ar diskusiją arba nuspręsti dėl krypties nesitardami su pačiais darbuotojais. Keliauti galima kur tik norite: tiek čia, Lietuvoje, tiek į užsienį. Tinka ir pažintis su kitu miestu ar šalimi, ir didžiulė iškyla su nakvyne kaimo sodyboje ar nuosavam kempinge.

Be to, tikslas gali būti tiek aktyvus, tiek pasyvus poilsis. Galite pasidomėti specialiomis rungtynėmis, varžybomis, kurios stiprina komandinę dvasią, arba tiesiog organizuoti ekskursiją ar bendrą įmonės vakarėlį. Viskas priklauso nuo komandos – kuo ji domisi, kokioje srityje dirbate, kokio ji amžiaus ir panašiai.

 

Nuo ko pradėti?

 

Žinoma, pirmiausia reikia apsispręsti dėl krypties. Tuomet – visiems tinkama data ir užsakyta mikroautobusų nuoma iš minėtos svetainės Autobusai.lt. Pastarasis dalykas itin svarbus, jei norite kuo daugiau sutaupyti ir keliauti be jokių rūpesčių. Žinoma, jei komanda didelė, nuomokitės ne mikroautobusą, o autobusą. Esama net dviaukščių, tad rinktis tikrai yra ką.

Jei keliaujate toliau, būtina pasirūpinti komfortu. Raskite tokią transporto priemonę, kuri būtų maksimaliai patogi. Atkreipkite dėmesį į galimybę reguliuoti kondicionavimo sistemą, mėgautis mediateka ir panašiai.

 

Miegas ir kitos pramogos

 

Planuojant kelionę būtina apgalvoti, kiek ji truks ir jei ji truks ilgiau nei dieną, iš anksto pasirūpinti nakvynės vieta. Patikėkite, blaškytis po miestą ieškant viešbučio, kuriame būtų pakankamai vietos visiems – tikrai ne pati smagiausia išvykos dalis.

Taip pat apgalvokite įvairias pramogines detales. Jei naudojatės mikroautobusų nuoma iš Autobusai.lt, turite puikią galimybę sustoti pakeliui kur tik pageidaujate, tad galite susidaryti vaizdingą maršrutą, pasidžiaugti gamta. Ką tik įmanoma, užsisakykite ar rezervuokite iš anksto – kuo mažiau rūpesčių bus, tuo daugiau gerų emocijų patirsite.

Viską gerai apgalvoję tikrai suorganizuosite bendrą išvyką lengvai. Tik nepamirškite mėgautis – juk geriausiai ryšius stiprina malonios bendros patirtys.