Pasiruošk pavasario iškylai greitai

Pasiruošk pavasario iškylai greitai

Visų taip laukiamas pavasaris jau visai ne už kalnų – teliko keletas savaičių, kada galėsime įkvėpti šilto, saulėto pavasariško vėjelio ir išgirsti jau nedrąsiai giesmes pradedančių paukščių dainas. Tačiau iki tol dar turime laiko. Tad kodėl neapsirūpinus šiltųjų metų sezono iškylomis jau dabar? Taip juk pasilengvinsite sau gyvenimą. Kuprinės internetu, maisto įrankiai, puodai, avalynė ir daug kitų daiktų – štai kiek jų reikia ilgesniam išvykimui iš namų. Skaityk ir sužinok, kodėl.

 

Avalynė ir drabužiai

 

Niekam ne paslaptis, kad didžiausią komfortą suteiks ne paprasti daiktai ar stalo įrankiai, o kokybiška avalynė ir apranga. Juk keliaudami į iškylą turime pasirengti įvairiems staigaus oro šuorams. Gali lyti, kilti didelis vėjas ar net pasipilta kruša. Štai dėl šių priežasčių tampa labai svarbu, kokius drabužius imame kartu su savimi. Pasirūpinkite, kad jie būtų neperšlampami, funkciniai ir termoreguliaciniai. Geriausiai tiksianti avalynė – kedukai ar sportbačiai.

 

Daiktų saugojimas

 

Iškylai visi turime pasiimti krūvas daiktų: nuo vaistų ir vandens buteliukų iki maisto ir įrankių. Geroji žinia ta, kad kuprinės internetu – funkcionalios, turi daug kišenių ir skyrių. Nesirinkite mažos kuprinės, o geriau apsiginkluokite didele. Joje tilps viskas ir jums nereikės jokių papildomų daiktų saugyklų.

 

Maisto įrankiai

 

Jeigu keliaujate į rimtą, ilgą ir nakvyne pasižyminčią iškylą, indai, puodai ir stalo įrankiai – būtina sėkmingos išvykos sąlyga. Žinoma, jų irgi reikia įsidėti su protu: nei per daug, nei per mažai. Pasirūpinkite, kad kiekvienas dalyvis turėtų po vieną puodelį, šakutės ir peilio komplektą, lėkštę ir nors vienas iš visos grupės – puodą, kuriame galėsite gaminti rimtesnius patiekalus. Tai sriubos, troškiniai ir kitas šiltas maistas.

 

Kuprinės internetu ne tik vienintelis dalykas, kurį galite čia rasti. Išvykai patogu pasiruošti, kadangi visas aukščiau išvardintas priemones galite rasti internete. Verta paminėti, kad ten jos dažnai būna ir pigesnės. Pasinaudokite proga ir užsisakykite viską nežengę kojos iš namų. Visą energiją palikite artėjančiai iškylai. Juk reikės nueiti ne vieną kilometrą iki jos vietos.