Naujas vaikų kambarys: kaip tinkamai įrengti?

Naujas vaikų kambarys: kaip tinkamai įrengti?

Vaikų kambariui pasiruošimas turėtų būti vis įdomesnis. Svarbu sukurti jį tokį, kad tai taptų ne tik poilsio vieta, bet ir žaidimų kambarys. Taigi, dabar pateiksime keletą patarimų, kaip sukurti puikų vaikų kambarį, suteikiantį Jūsų atžaloms itin daug laimės.

 

Baldų pasirinkimas

 

Svarbiausia parinkti tinkamą baldų komplektą. Paklauskite savo vaiko, kokio kambario jis nori, nes Jūsų pasirinkimas ne visada patiks Jūsų vaikui. Žinoma, galėtumėte vestis savo vaiką į šimtus parduotuvių ir rodyti jam įvairiausių baldų komplektų, tačiau tai būtų jam nuobodu ir jis tikrai neišsirinktų geriausio varianto. Dėl šios priežasties, geriausias variantas yra baldai internetu. Taip peržiūrėsite daug didesnį asortimentą ir atrasite daug daugiau prekių per trumpesnį laiką net neišeinant iš namų.

 

Sienų spalvos vaikų kambaryje

 

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokias kambario spalvas taikysite. Jeigu kambarys bus skirtas berniukams – kambario spalvas rinkitės žemiškas, vyriškesnes, tokias kaip ruda, smėlinė. Švelnesnes spalvas skirkite mergaitėms. Puikiai tinka tokios kaip rožinė, alyvinė, salotinė. Be to, svarbu atkreipti dėmesį į vaiko norus. Konsultuokitės su juo, kokios jo yra mėgstamos spalvos, kas jam labiausiai patinka. Taip pat, nepamirškite derinti bendrą interjerą. Atkreipkite dėmesį, kokie yra išsirinkti baldai internetu. Pagal jų detales galima lengviau pasirinkti ne tik sienų, bet ir tokių detalių, kaip užuolaidos, spalvą.

 

Atkreipkite dėmesį į patogumą

 

Vaikai dažniau žaisdami sujaukia kambarį. Dėl šios priežasties, itin svarbu yra atsižvelgti į detales, kurios padės lengviau palaikyti švarą kambaryje. Pasirinkite lovą su stalčiumi patalynei – taip bus lengviau sudėti paslėpti sujauktą lovos patalus. Be to, vietoj sunkių sofų, sėdėjimui pasirinkite pufus – juos lengva pakelti ir taip palengvinsite grindų valymo darbus. Be to, rengdami kambarį, nepamirškite įsigyti didesnių žaislų dėžių, kurios leis greitai surinkti ir paslėpti po visą kambarį išsimėčiusius žaislus.

 

Rengdami vaikų kambarį, svarbu atkreipti dėmesį, jog baldai internetu yra daug greičiau išrenkami, negu vaikštant po parduotuves. Taip pat, atkreipkite dėmesį į tai, jog reikia žvelgti ne tik į interjerą, bet ir į patogumą.