Namų tvarkymo strategija neturintiems laiko

Namų tvarkymo strategija neturintiems laiko

Apie švarius namus svajoja kiekvienas, tačiau rasti tam laiko pastaruoju metu tikrai nelengva. Karjera tampa pagrindiniu tikslu ir gyvenimo būdu. Tad bandyti sustyguoti dienotvarkę, kad joje dar atsirastų grindų plovimas, langų valymas ir panašios veiklos – tarsi misija neįmanoma, kurią daugelis vis dar bando įvykdyti, tačiau pamažu praranda viltį. Tačiau dar ne laikas. Daug mąstėme ir pagaliu išmąstėme mini namų tvarkymo strategiją net tiems, kurie langų valymui ir panašiems darbui laiko visiškai neturi.

Investicija į švarius namus

Kartais tikrai atrodo, kad po darbo viskas, ko norisi, tai atsigulti į lovą ir užmigti. Galvoje sukasi mintys, kaip kažkas galėtų pagaminti už vakarienę, išplauti grindis, sutvarkyti šuns plaukus, likusius ant kilimo ir nublizginti paukščių apdergtus langus. Mokėti papildomus pinigus namų valytojai neatrodo patikimas sprendimas, tad šis variantas atkrenta. Tačiau investuoti į namų tvarkymą vis tiek įmanoma. Ir tai kad patys varganiausi ir labiausiai erzinantys darbai būtų atlikti už Jus – taip pat įmanoma. Kaip? Na, viską atlikti gali automatiniai siurbliai ir langų valymo robotai „Hobot“. Štai apie juos šįkart papasakosime šiek tiek plačiau, o po to – apie suplanuotą tvarkymosi strategiją.

• Robotai gali sutvarkyti kiekvieną namų kampelį – nuo išpilto pieno virtuvėje po stalu iki apdulkėjusių sandėliukų langų.
• Tol, kol robotai darbuojasi, Jums nebūtina jų prižiūrėti, stebėti jų atliekamo dar ir kitaip žvalgauti. Išsikraus – patys nukeliaus į savo krovimosi vietą, pasikraus bateriją ir grįš dirbti darbų.
• Valdyti robotus galima ne tik specialiais pulteliais, bet ir mobiliaisiais įrenginiais, tad langai valomi gali būti dar tada, kai Jūs vartotės lovoje šeštadienio rytą ir visiškai neplanuojate ropštis laukan.

Trumpa tvarkymosi strategija

Kaip dažnai galvojate, kad vietoj ėjimo blizginti langus, mieliau keliautumėte į kiną ar tiesiog paskaitytumėte knygą sode. Mes tikime, kad taip tikrai nutinka dažnai. Ir jei investuosite šiek tiek pinigų į naują robotuką, na tada viskas gali būti įmanoma. Tegul Jūsų langų stiklus blizgina langų valymo robotai „Hobot“. Štai kaip gali atrodyti Jūsų savaitė:

• Grindis plauti ir siurbti reikia kasdien, ypač jei namuose dūksta mažamečiai vaikai ir keturkojai augintiniai. Tad jei ne Jūs, tegul šį darbą atlieka robotukas. Jūs nustatote Jums tinkamą valymo laiką ir jis kasdien tai darys. Na pavyzdžiui – 8 valandą ryto ir 9 valandą vakaro.
• Langus valyti tenka bent jau kas pora savaičių. Paskirkite tam vieną dieną per savaitę – pavyzdžiui – sekmadienį. Ir net jeigu neplanuojate leisti laiko namuose – robotas išvalys ir viską padarys.
• Lygiai taip pat viskas veikia su vejapjove, jei turite didelį kiemą, tiesiog nustatykite ant roboto Jums patogų laiką ir vejapjovė darbą atliks net tuomet, kai namai bus tušti.

Net jeigu spaudžia darbai, biure praleidžiate viršvalandžius, o laiko randate tik išvesti šuniui ir pagaminti vakarienei, namų tvarkymo apleisti nereikėtų. Investuokite į švarius ir tvarkingus namus palaikančius robotus ir džiaukitės ramybe bei laiku sau.