Browsed by
Kategorija: Namai

Kaip profesionaliai įkurti namų interjerą?

Kaip profesionaliai įkurti namų interjerą?

Jei neseniai įsikūrėte namuose, tenka pastebėti, kad nėra taip ir paprasta įkurti namus. Vis dėlto kartais užtenka mažų ir lengvai atliekamų patarimų, kuriuos pritaikius iš karto gaunamas rezultatas. Taip pat svarbu atsižvelgti, kai kainos klausimu, ji nebūtų per daug didelė. Kaip sukurti jaukų interjerą, pašviesinti namus ir sušvelninti namų kampus? Šviestuvai Vilniuje – pirmas žingsnis link tinkamo interjero.

Read More Read More

Namų tvarkymo strategija neturintiems laiko

Namų tvarkymo strategija neturintiems laiko

Apie švarius namus svajoja kiekvienas, tačiau rasti tam laiko pastaruoju metu tikrai nelengva. Karjera tampa pagrindiniu tikslu ir gyvenimo būdu. Tad bandyti sustyguoti dienotvarkę, kad joje dar atsirastų grindų plovimas, langų valymas ir panašios veiklos – tarsi misija neįmanoma, kurią daugelis vis dar bando įvykdyti, tačiau pamažu praranda viltį. Tačiau dar ne laikas. Daug mąstėme ir pagaliu išmąstėme mini namų tvarkymo strategiją net tiems, kurie langų valymui ir panašiems darbui laiko visiškai neturi.

Read More Read More

Nelaimingosios dėmės ant minkštųjų baldų – kaip jas valyti?

Nelaimingosios dėmės ant minkštųjų baldų – kaip jas valyti?

Su minkštaisiais baldais susiduriame kasdien. Mes ant jų sėdime, valgome, miegame, gulinėjame. Susirangę skaitome knygą, kartais kramsnojame spragėsius prie gero ar nuobodesnio filmo, skanaujame šviežius sausainius, ką tik ištrauktus iš orkaitės, dažnai žaidžiame stalo žaidimus, gulima su augintiniais, o blogiausiomis dienomis – šlamščiame ledus apsikabinę visą kibirėlį. Ir kartais… nutinka nelaimės. Ką daryti tais atvejais, nauji minkštų baldų komplektai staiga tampa šiek tiek brokuoti? Apie valymą ir sugebėjimą pažvelgti į situacijas kitu, netradiciniu žvilgsniu – šįkart šiek tiek plačiau.

Read More Read More

Kaip išsirinkti tinkamą spintą?

Kaip išsirinkti tinkamą spintą?

Be spintos sunku būtų išsiversti. Čia laikome lauko, ir kasdienius drabužius, ir patalynę, mažiau reikalingus daiktus, dažnai ir namų techniką, avalynę, vaikų žaislus. Spinta namuose – tarsi lobių skrynia. Niekada nežinai, ką joje rasi, kai atversi duris – tvarką ar visišką bardaką. Ir tai netgi nepriklauso nuo to, kuriame kambaryje ji stovės – Jūsų miegamajame ar vaikų… Galų gale, ateina laikas, kai turima spinta tampa per maža, per ankšta, o naujo baldo paieškos kelia stresą. Visgi, tereikia atsižvelgti į kelis reikšmingus kriterijus ir problemos kaip nebūta.

Read More Read More

Vaiko kambaryje svarbiausias baldas – lova

Vaiko kambaryje svarbiausias baldas – lova

Už kokybišką vaiko poilsį nėra nieko svarbiau. Būtent todėl vaiko kambarys turi būti įkurtas ypač kruopščiai. Šiuo metu populiaru rinktis lovą, kuri pasižymi dydžiu, todėl mažiau skiriama dėmesio kambario grindims. Taip pat svarbu ir šviestuvai. Klaipėda, Kaunas ir Vilnius – palankiausi pasirinkimai ieškant plataus asortimento.

Read More Read More

Jaukumas industriniame interjere – kaip jį pasiekti?

Jaukumas industriniame interjere – kaip jį pasiekti?

Pastarąjį dešimtmetį stipriai populiarėja industrinio interjero dizaino būstai. Visgi, daugeliui jie atrodo pernelyg šalti ir negyvenami. Nusprendėme šiek tiek pasigilinti – ar įmanoma tokiuose namuose sukurti jaukumo oazę pernelyg nekeičiant esminių detalių, šiuo atveju – betono akcentų ir neišbaigtumo efekto? Pasirodo galima – čia pravers kilimai ir dieninės bei naktinės užuolaidos. Kaip – pasakojame toliau.

Read More Read More

Kokybiško poilsio paslaptys

Kokybiško poilsio paslaptys

Patalynę ne visąlaik lengva išsirinkti, pradedant nuo klausimų: kokia medžiaga labiausiai tinka odai, baigiant kokia spalva labiausiai dera interjero dizainui. Net pagalvės ar čiužinio užvalkalas turi būti paruošti pagal aukščiausius standartus. Tai suteiks kokybiškesnį miegą, o čiužinys nepradės kaupti drėgmės. Atsižvelgiant į tai, kas madinga 2018 metais namuose priimtiniausia rinktis baltą natūralią spalvą.

Read More Read More

Klasikiniai vaikų kambario baldai išskirtiniam interjerui

Klasikiniai vaikų kambario baldai išskirtiniam interjerui

Sukurti išskirtinį, žaismingą, gražų ir vaizduotę sužadinantį vaikų kambario interjerą – sudėtinga užduotis. Dažniausiai tėvai ieško modernių ir šiuolaikiškų baldų ir pamiršta, kad egzistuoja ir klasikinio stiliaus vaikiški baldai. Aišku, dažna problema gali tapti nežinojimas, kaip juos pritaikyti, tačiau mes turime idėją.

Read More Read More

Roletai plastikiniams langams – praktiškas pasirinkimas

Roletai plastikiniams langams – praktiškas pasirinkimas

Dažniausiai ant langų kabantys uždengimai suprantami kaip kambario dekoras. Tačiau jie turi ir praktiškas paskirtis: sustabdo saulės spindulius, išlaiko jūsų privatumą, o kai kuriais atvejais ir padeda išlaikyti šilumą namuose, prisideda prie garso izoliacijos. Būtent toks uždengimas yra roletai plastikiniams langams.

Roletų savybės

Kiekvienas langų uždengimas yra kuriamas pagal tam tikrą paskirtį. Pavyzdžiui, užuolaidos prisideda prie kambario estetiškos ar romantiškos išvaizdos, gali padidinti erdvę, jei yra su vertikaliomis linijomis. Tačiau jomis dažnai sunku rūpintis, gali prireikti jas skalbti, jos renka dulkes. Todėl turintiems vaikų ar norintiems praktiško langų uždengimo, verčiau rinktis roletus.

Šis uždengimas pritvirtinamas prie lango rėmo, yra lengvai valdomi virvele. Prispaustas audinys prie lango ne tik sulaiko sklindančius saulės spindulius, bet taip pat gali padidinti plastikinių langų sukuriamą šilumos ir garso izoliaciją. Tokius uždengimus paprasta ir prižiūrėti: susitepus audiniui, užteks perbraukti šluoste ir jis jau bus švarus. Žinoma, nereikėtų labai šlapiai valyti, nes gali nusitrinti audinys.

 

Didelis pasirinkimas

Jei esate kada užsukę į langų uždengimų svetainę, turbūt pastebėtoje, kad roletai plastikiniams langams turi platų pasirinkimą. Šiomis dienomis galite rasti jų ne tik įvairių spalvų, bet ir skirtingų porūšių:

  • Diena – Naktis turi skirtingų spalvų juosteles, kad langus galėtumėte visiškai uždengti arba įleisti kiek šviesos;
  • Silkuette – primenantys žaliuzes uždengimai, naudoja juosteles ir medžiagą;
  • Dvigubi – naudoja dvi medžiagas, tad langus galėsite arba dekoruoti, arba visiškai uždengti.
  • Glasgard – specialiai skirti darbo kambariams, nes sugeria atspindžius, leidžia matyti, kas dedasi lauke. Taip pat tinka ir vasarai, nes sulaiko kenksmingus saulės spindulius, neleidžia įkaitinti patalpos.

Jei norite itin spalvingų roletų, galite rinktis ir turinčius vaizdus, ne tik spalvotus. Tokie foto roletai plastikiniams langams yra itin aukštos kokybės, gaminami taip, kad galėtų būti naudojami net labai jautriose aplinkose, pavyzdžiui, darželiuose. O atvaizdai užpurškiami tolygiai, tad nereikia jaudintis dėl nublukimo.

Jei norite praktiško langų uždengimo, tuomet rinkitės roletus. Tai yra universalus uždangalas, nes galite pritaikyti ne tik skirtingiems kambariams, bet ir interjerams – galite juos rinktis vaikų kambaryje ar romantiškame miegamajame. Viskas priklauso nuo jūsų.