Browsed by
Kategorija: Namai

Išskleidžiamasis stalas – moderniems, taupiems žmonėms

Išskleidžiamasis stalas – moderniems, taupiems žmonėms

Dažnai namuose prisikaupia daiktų ir atrodo, jog būstas sumažėjo ir vargiai kažkas dar gali tilpti. Nebelieka vietos keliems svarbiems baldams, todėl tenka rinkti vieną ir taip atsisakyti savo poreikių. Šių laikų modernūs baldai randa išeitį kaip išspręsti šias problemas, ir viena iš jų – išskleidžiamas stalas. Šie modernūs stalai ne tik papildys namus savo funkcionalumu, bet ir sukurs šiuolaikišką ir modernų pojūtį.

Read More Read More

Kaip išsirinkti tinkamą sofą-lovą Jūsų namams

Kaip išsirinkti tinkamą sofą-lovą Jūsų namams

Vienas svarbiausių dalykų namuose yra komfortas. Šių dienų moderniame interjere nesunku rasti gražių bei stilingų baldų, tačiau, kad būtų gražūs, praktiški ir funkcionalūs – reikia paieškoti. Sofos-lovos pasirinkimas gali išspręsti šią problemą labai paprastai. Puikiai tinkantis įvairiose namų vietose, šis baldas atvers naujas galimybes kuriant namų dizainą.

Read More Read More

Praktiškoji kušetė: kaip ją išsirinkti?

Praktiškoji kušetė: kaip ją išsirinkti?

Kušetė – ko gero, vienas pačių universaliausių namų baldų. Jos puikiai randa vietą tiek svetainėje, tiek miegamajame, tiek moderniuose, tiek klasikinio interjero akcentus atspindinčiuose namuose. Viskas, ko reikia, kad toks baldas atskleistų visus savo privalumus – tai pasirinkti tinkamą. Tačiau tai ne visuomet paprasta. Pateikiame, į ką atkreipti dėmesį, jei dairotės naujos žavingos kušetės.

Read More Read More

Atraskite erdvę namuose iš naujo

Atraskite erdvę namuose iš naujo

Geras poilsis yra labai svarbus kiekvienam iš mūsų, todėl turėtumėme skirti tam prioritetą. Kaip bebūtų, dėl vietos stokos ne visi gali turėti didelę lovą, kurioje kokybiškai išsimiegotų. Taupant erdvę dažnai pasirenkama gerokai mažesnių matmenų lova, o ji nesuteikia tokio komforto ir ryte tenka atsibusti pavargusiems ar blogos nuotaikos. Tam, kad iš lovos išliptumėte teisinga koja ir kartu sutaupytumėte vietos, sprendimas jau yra.

Read More Read More

Į ką atsižvelgti renkantis vaikišką lovą?

Į ką atsižvelgti renkantis vaikišką lovą?

Atžalai jau ūgtelėjus, bene visi tėvai susiduria su identiška problema – kokią lovą reikės pastatyti vaiko kambaryje? Kokybiškas miegas yra svarbus bet kokio amžiaus žmogui, tačiau besivystančiam organizmui tai turi dar didesnę reikšmę, tad būtina rinktis atsakingai. Gerai parinkta lova gali išspręsti nemažai su vaikų miegu susijusių problemų. Žemiau – keli patarimai, kurie gali padėti apsispręsti ieškant vaikiškos lovos.

Read More Read More

Patarimai renkantis klasikinius baldus

Patarimai renkantis klasikinius baldus

Klasikiniai baldai yra tradicinio interjero stiliaus detalė. Kad šie baldai derėtų tokio stiliaus interjere svarbu atkreipti dėmesį į šių baldų pasirinkimą ir išdėstymą  erdvėje. Todėl pateikiame kelis patarimus kaip užpildyti klasikinio stiliaus interjerą patogiais ir stilingai klasikiniais baldais.

Read More Read More

Kodėl verta įsigyti šviestuvus internetu?

Kodėl verta įsigyti šviestuvus internetu?

„Ekoliumenas“ šviestuvai internetu – tik viena iš daugelio internetinių parduotuvių. Įsigyti prekes virtualioje erdvėje ir gauti jas pristatytas prie namų slenksčio dar niekada nebuvo taip populiaru. Didelė paklausa išaugo tikriausiai dėl daugelio dalykų. Juk kas nenori sėdėti savuose namuose, mėgautis maloniai skambančia muzika iš patefono, gurkšnoti skanios kavos puodelį ir apsipirkinėti. Ypatingai dabar, kai oras iš ties subjuro, saulė nebelepina spinduliais, o vis dažniau ir dažniau pasirodo gausūs lietaus lašai, o pliusinė temperatūra ne ką pakyla virš nulio. O dar tos ilgos eilės stovint prie kasų, ar dar ilgesni ir erzinantys automobilių kamščiai, vis dažniau nusidriekiantys ne tiks piko valandomis.

Read More Read More

Kaip pritaikyti baldus pirmą kartą?

Kaip pritaikyti baldus pirmą kartą?

Neretai pasitaiko, kai naujakuriai kurdami savo namus, nežino kokio stiliaus sofa turėtų stovėti svetainėje arba kokios formos stalą  geriausia rinktis valgomajam. Tie, kurie įsirenginėja savo būstą ir nežino kaip tinkamai pritaikyti baldus naujame interjere pateikiame patarimus, kurie leis tai padaryti lengvai.

Read More Read More

7 naudingos baldų kompozicijos taisyklės

7 naudingos baldų kompozicijos taisyklės

Turbūt kiekvienas iš mūsų norime paversti savo namų aplinką kuo jaukesne, patogesne ir, be abejo, išskirtine. Žinoma, baldų salono katalogo puslapį paversti savo kambariu atrodo kaip ne itin sudėtinga užduotis, tačiau kartais planuojant interjero dizainą tenka susidurti su įvairiais iššūkiais. Todėl pamėginsime išskirti 7 baldų kompozicijos taisykles, padėsiančias namuose sukurti norimą stilių.

  • Visuomet rekomenduojama pradėti nuo erdvės, kurią norima įrengti. Būtina atlikti tikslius kambario sienų ilgio, pločio ir aukščio matavimus. Šie duomenys bus pagrindinės gairės renkantis baldų dydį, jos leis išlaikyti proporciją tarp pastarųjų ir kambario. Turėkite sukūrę ir savo estetikos planą.
  • Išeitis norintiems turėti universalesnius ar labiau išskirtinius baldus – nestandartiniai baldai, kuriuos siūlo Smartbaldai.lt, pamažu tampa vis patrauklesniu pasirinkimu naujakuriams. Tai leidžia ne tik atlikti baldų rokiruotę skirtingose būsto erdvėse, bet ir plačiau pasinaudoti jų turimomis savybėmis.
  • Dar viena neatsiejama interjero dalis yra pusiausvyra. Baldų ir kitų daiktų tarpusavio suderinamumas yra labai svarbus veiksnys erdvės pojūčio kūrime. Tarkime, keli mūsų akims lengvesni baldai gali būti gretinami su sunkesniu ir atvirkščiai.
  • Taip pat derėtų nepamiršti, kam yra skirtas kambarys. Čia dera principas, jog tai, kas tinka vienam, nebūtinai tiks ir kitam. Tad nepaisant to, kaip šauniai tai skamba galvoje, baro tipo stalą verčiau palikti virtuvėje, o dvigulę lovą – miegamajame. Vėlgi, Smartbaldai.lt nestandartiniai baldai šiuo atveju gali tapti kūrybinga išeitimi.
  • Skirkite dėmesį įvairioms detalėms ir medžiagoms, iš kurių pagaminti baldai. Nebijokite derinti kelių skirtingų spalvų ar raštų, tačiau nepersistenkite – tam, kad akys pernelyg neapraibtų, pakanka iki 5 skirtingų spalvų. Ryškesni baldai gali apčiuopiamai pagyvinti kambarį, tačiau tokiu atveju sienų dekoracijos ar užuolaidos turėtų būti mažiau atkreipiančios dėmesį.
  • Smartbaldai.lt gaminami nestandartiniai baldai yra skirti patenkinti net ir įmantriausius poreikius, todėl nepamirškite, kad esate padėties šeimininkas. Drąsiai eksperimentuokite tiek rinkdamiesi baldų dizainą, tiek medžiagas. Šie baldai atriša rankas derinant interjero estetiką savo funkcijų gausa bei išskirtine išvaizda. Jei sugebėsite kuo tiksliau perteikti savo idėjas bei norus, užduotį gerokai palengvinsite. Reikalui esant, žinoma, atsižvelkite ir į profesionalų patarimus.
  • Paskutinis sąraše, tačiau ne pagal savo svarbą, yra patogumas. Pasirinkti baldai turi užtikrinti pakankamą judesių laisvę ir prieigą prie reikalingiausių objektų, neužtemdyti šviesos šaltinių, netrukdyti atverti ar užverti durų. Kartais mažiau yra geriau, todėl stenkitės neperkrauti kambario ir nesikrimskite, jei liks lopinėlis laisvos, nepanaudotos erdvės.