Browsed by
Kategorija: Namai

Įrengiant namus daromos klaidos

Įrengiant namus daromos klaidos

Įrenginėjate naujuosius savo namus? Džiaugiamės kartu su jumis. Visgi įtariame, kad patiriate ne vien malonias emocijas, bet ir nerimą, įtampą. Dažna jų priežastis – netinkamas pasiruošimas ir dėl to daromos klaidos. Nuo per vėlai ieškomos baldų parduotuvės Kaune iki nesaugiai perkeltų daiktų: aptarsime esmines rizikos vietas.

Read More Read More

Kaip atgaivinti savo langus? Paprasti patarimai

Kaip atgaivinti savo langus? Paprasti patarimai

Visuomet, kai stengiamės papuošti savo namų interjerą, daugiausiai dėmesio skiriame baldams, sienų spalvoms, grindims ir kitiems akivaizdžiai erdvėje matomiems dalykams. Vis gi, nederėtų pamiršti ir langų – juk jie užima didelę dalį kambario. Roletai Kaune ar bet kuriame kitame mieste, užuolaidos, žaliuzės ir kiti aksesuarai gali padėti sukurti išskirtinį interjerą. Taigi, apžvelkime keletą patarimų, kaip originaliai papuošti savo langus.

 

Apsvarstykite žemos palangės idėją

 

Visų pirma, nišoje esantis langas su žema palange – tai puiki galimybė sukurti jaukią, ramią ir šiltą poilsio zoną, kurioje galėtumėte prisėsti su knyga, žurnalu ar tiesiog stebėti krentančius lietaus lašus per langą. Šiam variantui labiausiai tiktų klostinės užuolaidos, nes jos netrukdo prisėsti ant palangės, stilingai atrodo prie pagalvėlių, o šone įsukta lemputė puikiai tiks skaitymui.

 

Kaip interjerą kuria langinės

 

Nors langines galime dažniausiai pamatyti pietų kraštuose, kadangi pastarosios padeda apsaugoti namus nuo kaitrios saulės. Vis dėlto, kaip ir roletai Kaune, ar bet kuriame mieste, užuolaidos ir kitos įprastos langams uždengti skirtos priemonės, langinės yra itin dekoratyvus sprendimas.

 

Jos neužtamsina patalpos, sukuria šviesų žaismą dėl savo armonikinės formos ir leidžia jas iki galo atverti taip įsileidžiant į namus šviesos. Jeigu norite langų interjerą dar labiau išryškinti, langines galite nudažyti ryškiomis, prie interjero derančiomis spalvomis.

 

Roletai – ir praktiška, ir stilinga

 

Nors yra populiaru manyti, jog ryškūs ar įdomesnių atspalvių roletai greitai nublunka, pasirinkus kokybišką tiekėją, šios problemos galima labai lengvai išvengti. Kaip ir užuolaidos, taip ir roletai Kaune ar Vilniuje turi skirtingas paskirtis, į kurias reikėtų atsižvelgti.

 

Jeigu ieškote būdo pasislėpti nuo praeivių akių, rinkitės roletus, kurie yra tamsesni, kadangi šviesesni roletai gali mesti šešėlius. Jeigu jūsų interjeras spalvotas, tuomet, žinoma, ir roletus pasirinkite ryškius ir dekoruotus įdomiais raštais.

 

Nesvarbu, kaip pasirinksite dekoruoti savo langus, bet koks įdomus interjero sprendimas padės išryškinti erdvę ir suteiks jai naujų spalvų bei kurs džiugią nuotaiką.

Mitai apie vertikalias žaliuzes

Mitai apie vertikalias žaliuzes

Vertikalios žaliuzės – be galo stilingas, patogus ir universalus langų uždengimo būdas. Visgi jis nepelnytas nuvertintas. Apie šias žaliuzes prikurta daug mitų, kurie neleidžia jų išmėginti ir įsitikinti nauda. Tad jei nenorite tiesiog apsigauti, siūlome susipažinti su šiais mitais ir sprendžiant remtis tikraisiais faktais.

Read More Read More

Didžiausios maisto gaminimo klaidos

Didžiausios maisto gaminimo klaidos

Kad ir kaip žmogus mėgtų gaminti maistą, didelė tikimybė, kad tai darydamas jis ne kartą suklys. Tai yra visiškai normalu ir tikrai neverta smerkimo. Be to, nemaža dalis klaidų yra gana paprastai išsprendžiamos. Kaip teigia Zana.lt atstovai, geras puodų rinkinys, buitinė įranga, kiti reikmenys ir taisyklių laikymasis – patikimi sprendimai norint išvengti klaidų.

 

Klaida Nr. 1. Improvizacija ne laiku

 

Kartais mes visi norime ištrūkti iš taisyklių rėmų. Maistas iš tiesų yra vieta kūrybai, tad normalu, jog kartais smagu paišdykauti, paeksperimentuoti su skirtingais produktais, technikomis. Visgi tai reikia daryti tik įsitikinus, kad veiksmai ir priemonės yra tinkami. Jei nesilaikysite recepte nurodytos eigos ar produktų kiekių, galite paprasčiausiai sugadinti visą patiekalą. Tad net ir žaismingą riziką reikia gerai pasverti.

Read More Read More

Kaip pasirinkti tinkamas užuolaidas?

Kaip pasirinkti tinkamas užuolaidas?

Kai planuojate savo namų interjerą, būtina atkreipti dėmesį ne tik į baldus, kambario puošmenas ar spalvą, bet ir kokias užuolaidas reikėtų pasirinkti. Žinoma, užsukus į užuolaidų saloną, bus pateikiama daug variacijų ir variantų: skirtingos medžiagos, ilgiai, aksesuarai. Taigi, mes dabar padėsime Jums nuspręsti, ko jums iš tiesų reikia ir kaip greitai bei be didelių galvos skausmų išsirinkti tinkamiausią variantą.

 

Read More Read More

5 patarimai lauko terasų savininkams

5 patarimai lauko terasų savininkams

Vasaros alsavimą galima pajusti vis stipriau – iki jos pradžios liko tik mažiau nei pora savaičių. Ir nors kavinių savininkai jau kiek anksčiau pasirūpino savo lauko terasų įrengimu, tai padaryti dar tikrai nevėlu – tereikės kiek pasiraitoti rankoves ir paplušėti. Kad tai padaryti būtų lengviau, pateikiame 5 naudingus patarimus, kurie padės paruošti lauko terasą, paversti šią erdvę stilinga ir funkcionalia.

Read More Read More

Kokią reikšmę mūsų nuotaikai turi spalvos interjere?

Kokią reikšmę mūsų nuotaikai turi spalvos interjere?

 

Spalvų paletė, kuri vyrauja Jūsų namų interjere pasako itin daug apie Jūsų asmenybę, pomėgius. Nors daugelis spalvų reikšmei neteikia itin daug dėmesio, visgi šis pasirinkimas yra itin svarbus. Tam tikrų spalvų sienos, miegamojo ar svetainės baldai bei įvairios dekoracijos turi nemažai įtakos asmens nuotaikai ir emocijoms. Kad viskas taptų kiek aiškiau, verta išsiaiškinti priežastis, dėl kurių spalvos pasirinkimas – dėmesingumo vertas interjero sprendimas.

Read More Read More