Browsed by
Kategorija: Namai

Praktiškoji kušetė: kaip ją išsirinkti?

Praktiškoji kušetė: kaip ją išsirinkti?

Kušetė – ko gero, vienas pačių universaliausių namų baldų. Jos puikiai randa vietą tiek svetainėje, tiek miegamajame, tiek moderniuose, tiek klasikinio interjero akcentus atspindinčiuose namuose. Viskas, ko reikia, kad toks baldas atskleistų visus savo privalumus – tai pasirinkti tinkamą. Tačiau tai ne visuomet paprasta. Pateikiame, į ką atkreipti dėmesį, jei dairotės naujos žavingos kušetės.

Read More Read More

Atraskite erdvę namuose iš naujo

Atraskite erdvę namuose iš naujo

Geras poilsis yra labai svarbus kiekvienam iš mūsų, todėl turėtumėme skirti tam prioritetą. Kaip bebūtų, dėl vietos stokos ne visi gali turėti didelę lovą, kurioje kokybiškai išsimiegotų. Taupant erdvę dažnai pasirenkama gerokai mažesnių matmenų lova, o ji nesuteikia tokio komforto ir ryte tenka atsibusti pavargusiems ar blogos nuotaikos. Tam, kad iš lovos išliptumėte teisinga koja ir kartu sutaupytumėte vietos, sprendimas jau yra.

Read More Read More

Į ką atsižvelgti renkantis vaikišką lovą?

Į ką atsižvelgti renkantis vaikišką lovą?

Atžalai jau ūgtelėjus, bene visi tėvai susiduria su identiška problema – kokią lovą reikės pastatyti vaiko kambaryje? Kokybiškas miegas yra svarbus bet kokio amžiaus žmogui, tačiau besivystančiam organizmui tai turi dar didesnę reikšmę, tad būtina rinktis atsakingai. Gerai parinkta lova gali išspręsti nemažai su vaikų miegu susijusių problemų. Žemiau – keli patarimai, kurie gali padėti apsispręsti ieškant vaikiškos lovos.

Read More Read More

Patarimai renkantis klasikinius baldus

Patarimai renkantis klasikinius baldus

Klasikiniai baldai yra tradicinio interjero stiliaus detalė. Kad šie baldai derėtų tokio stiliaus interjere svarbu atkreipti dėmesį į šių baldų pasirinkimą ir išdėstymą  erdvėje. Todėl pateikiame kelis patarimus kaip užpildyti klasikinio stiliaus interjerą patogiais ir stilingai klasikiniais baldais.

Read More Read More

Kodėl verta įsigyti šviestuvus internetu?

Kodėl verta įsigyti šviestuvus internetu?

„Ekoliumenas“ šviestuvai internetu – tik viena iš daugelio internetinių parduotuvių. Įsigyti prekes virtualioje erdvėje ir gauti jas pristatytas prie namų slenksčio dar niekada nebuvo taip populiaru. Didelė paklausa išaugo tikriausiai dėl daugelio dalykų. Juk kas nenori sėdėti savuose namuose, mėgautis maloniai skambančia muzika iš patefono, gurkšnoti skanios kavos puodelį ir apsipirkinėti. Ypatingai dabar, kai oras iš ties subjuro, saulė nebelepina spinduliais, o vis dažniau ir dažniau pasirodo gausūs lietaus lašai, o pliusinė temperatūra ne ką pakyla virš nulio. O dar tos ilgos eilės stovint prie kasų, ar dar ilgesni ir erzinantys automobilių kamščiai, vis dažniau nusidriekiantys ne tiks piko valandomis.

Read More Read More

Kaip pritaikyti baldus pirmą kartą?

Kaip pritaikyti baldus pirmą kartą?

Neretai pasitaiko, kai naujakuriai kurdami savo namus, nežino kokio stiliaus sofa turėtų stovėti svetainėje arba kokios formos stalą  geriausia rinktis valgomajam. Tie, kurie įsirenginėja savo būstą ir nežino kaip tinkamai pritaikyti baldus naujame interjere pateikiame patarimus, kurie leis tai padaryti lengvai.

Read More Read More

7 naudingos baldų kompozicijos taisyklės

7 naudingos baldų kompozicijos taisyklės

Turbūt kiekvienas iš mūsų norime paversti savo namų aplinką kuo jaukesne, patogesne ir, be abejo, išskirtine. Žinoma, baldų salono katalogo puslapį paversti savo kambariu atrodo kaip ne itin sudėtinga užduotis, tačiau kartais planuojant interjero dizainą tenka susidurti su įvairiais iššūkiais. Todėl pamėginsime išskirti 7 baldų kompozicijos taisykles, padėsiančias namuose sukurti norimą stilių.

  • Visuomet rekomenduojama pradėti nuo erdvės, kurią norima įrengti. Būtina atlikti tikslius kambario sienų ilgio, pločio ir aukščio matavimus. Šie duomenys bus pagrindinės gairės renkantis baldų dydį, jos leis išlaikyti proporciją tarp pastarųjų ir kambario. Turėkite sukūrę ir savo estetikos planą.
  • Išeitis norintiems turėti universalesnius ar labiau išskirtinius baldus – nestandartiniai baldai, kuriuos siūlo Smartbaldai.lt, pamažu tampa vis patrauklesniu pasirinkimu naujakuriams. Tai leidžia ne tik atlikti baldų rokiruotę skirtingose būsto erdvėse, bet ir plačiau pasinaudoti jų turimomis savybėmis.
  • Dar viena neatsiejama interjero dalis yra pusiausvyra. Baldų ir kitų daiktų tarpusavio suderinamumas yra labai svarbus veiksnys erdvės pojūčio kūrime. Tarkime, keli mūsų akims lengvesni baldai gali būti gretinami su sunkesniu ir atvirkščiai.
  • Taip pat derėtų nepamiršti, kam yra skirtas kambarys. Čia dera principas, jog tai, kas tinka vienam, nebūtinai tiks ir kitam. Tad nepaisant to, kaip šauniai tai skamba galvoje, baro tipo stalą verčiau palikti virtuvėje, o dvigulę lovą – miegamajame. Vėlgi, Smartbaldai.lt nestandartiniai baldai šiuo atveju gali tapti kūrybinga išeitimi.
  • Skirkite dėmesį įvairioms detalėms ir medžiagoms, iš kurių pagaminti baldai. Nebijokite derinti kelių skirtingų spalvų ar raštų, tačiau nepersistenkite – tam, kad akys pernelyg neapraibtų, pakanka iki 5 skirtingų spalvų. Ryškesni baldai gali apčiuopiamai pagyvinti kambarį, tačiau tokiu atveju sienų dekoracijos ar užuolaidos turėtų būti mažiau atkreipiančios dėmesį.
  • Smartbaldai.lt gaminami nestandartiniai baldai yra skirti patenkinti net ir įmantriausius poreikius, todėl nepamirškite, kad esate padėties šeimininkas. Drąsiai eksperimentuokite tiek rinkdamiesi baldų dizainą, tiek medžiagas. Šie baldai atriša rankas derinant interjero estetiką savo funkcijų gausa bei išskirtine išvaizda. Jei sugebėsite kuo tiksliau perteikti savo idėjas bei norus, užduotį gerokai palengvinsite. Reikalui esant, žinoma, atsižvelkite ir į profesionalų patarimus.
  • Paskutinis sąraše, tačiau ne pagal savo svarbą, yra patogumas. Pasirinkti baldai turi užtikrinti pakankamą judesių laisvę ir prieigą prie reikalingiausių objektų, neužtemdyti šviesos šaltinių, netrukdyti atverti ar užverti durų. Kartais mažiau yra geriau, todėl stenkitės neperkrauti kambario ir nesikrimskite, jei liks lopinėlis laisvos, nepanaudotos erdvės.
Didžiausi išskleidžiamo stalo privalumai

Didžiausi išskleidžiamo stalo privalumai

Kiekvienas žmogus namuose siekia maksimalaus galimo komforto, todėl ir kuriami baldai šiandien – modernūs, kintantys, atliekantys kelias funkcijas vienu metu. Jei paverčia namus šiek tiek išmanesniais, šiek modernesniais ir gerokai patogesniais. Vienas iš tokių baldų – išskleidžiamas stalas, siūlomas „Smart baldai“. Jo pritaikymas namuose – ypatingai lengvas. Ir šįkart mes pateikiame net kelias priežastis, kurios paskatins apsvarstyti išskleidžiamo stalo poreikį Jūsų namuose.

Read More Read More

7 idėjos rudeniniam namų atnaujinimui

7 idėjos rudeniniam namų atnaujinimui

Atrodo, kad šiemet ruduo smogė iš visų jėgų, nors beveik visą mėnesį tūnojo pasislėpęs už kampo, leisdamas džiaugtis dar vis maloniai šildančiais vasariškos saulės spinduliais. O tada – BAM ir vasaros kaip nebūta. Už lango pučia šiaurinis vėjas, rytai pasitinka su pliaupiančiu lietumi ir iš namų lįsti niekur tikrai nesinori. Kur link sukame? Staigiai pasirodęs ruduo yra puiki proga daugiau laiko praleisti namuose ir… juos atnaujinti! Pateikiame net 7 idėjas, kaip sukurti jaukius, šiluma apgaubiančius namuose, kuriuose joks šaltas ruduo neatrodys toks jau bjaurus.

Read More Read More

Studija priemiestyje, arba kaip per savaitgalį atnaujinti seną būstą

Studija priemiestyje, arba kaip per savaitgalį atnaujinti seną būstą

Pirmąjį praūžusį rugsėjo savaitgalį laiką interjero dizaineriai praleido sename Šiaulių rajono priemiesčio bute, kurį šeimininkai paveldėjo prieš gerą dešimtį metų ir kažkaip…pamiršo. Praėjus kuriam laikui (na, beveik dešimčiai metų), butas iškilo atmintin ir buvo nuspręsta, kad laikas jam skirti dėmesio ir… atnaujinti jį. Taigi šiek tiek planų, šiek tiek strategijų, dažų, baldų paieškų Šiauliuose ir butas šiandien jau beveik gyvenamas. Na, jo funkcija labiau – studijai ir darbams, tačiau ne čia esmė. Tai šįkart butą naujinę dizaineriai šiek tiek pasakoja apie tai, kiek, pasirodo, visai nedaug reikia, norint seną pamirštą negyvenamą būstą paversti jaukia erdve darbui ir poilsiui.

Read More Read More