Mitai apie ausų korekciją

Mitai apie ausų korekciją

Atlėpusios ausys – bene didžiausia problema, žlugdanti pasitikėjimą savimi labai dideliai daliai žmonių visame pasaulyje. Dėl atlėpusių ausų žmonės vengia nešioti surištus plaukus, dažnai dėvi kepures ar kitus ausis pridengiančius galvos apdangalus. Vis dėlto, žmonėms, kurie patiria šį diskomfortą, yra išeitis, ir tikrai nesunkiai galima ja pasinaudoti. Tai – ausų korekcija. Dabar didžiausi mitai jūsų dėmesiui.

 

Po operacijos gali likti dideli randai

 

Ausų korekcija paprastai trunka nuo 1 iki 1,5 valandos ir ji yra atliekama taikant vietinę nejautrą. Žinoma, pacientas gali visada pasirinkti taikomą bendrinę nejautrą, jeigu jis ar ji jaučia didelį stresą, susijusį su operacija. Ypač tai aktualu mažiesiems, nes operacija gali juos nemenkai išgąsdinti.

 

Vis dėlto, procedūros metu pjūvis yra atliekamas nugarinėje ausies pusėje, todėl kuomet audiniai sugija, randelis yra visiškai nepastebimas, o bėgant laikui jis vis labiau ir labiau blykšta. Gijimas apskritai trunka apie mėnesį, kurio metu nešiojami specialūs tvarsčiai. Juos nuėmus, randas tampa labai mažas ir vos matomas.

 

Tai ilga ir sudėtinga operacija

 

Tai dar vienas gajus mitas. Iš tikrųjų, ausų korekcija yra greita procedūra, trunkanti iki 2 valandų. Taigi, nesvarbu, ar gulėsite po skalpeliu su vietine nejautra, ar bendrine – ji tikrai neužtruks. Net nespėsite nuo jos pavargti.

 

Operacija gali būti atliekama tik jauname amžiuje

 

Paskutinysis mitas, kurį norime jums pristatyti. Nors labai populiaru manyti, kad atlėpusios ausys – jaunų žmonių problema, tie, kurie nesiima jų tvarkymu ankstesniame amžiuje, tikrai gali tai padaryti ir vėlesniame, jei jiems tai pradeda trukdyti. Ausų korekcijos operacijai nėra amžiaus limito – jums gali būti 20 metų, arba jums gali būti 50 metų.

 

Taigi, kai jau sužinojote, kokie yra didžiausi mitai, ar vis dar dvejojate dėl savo pasirinkimo? Siūlome būti drąsiems ir pakeisti savo įvaizdį su ausų korekcija. Grožiui amžius nesvarbus. Grožis renkasi žmogų ne pagal išvaizdą – jis gali būti vidinė būsena.