Miegamojo baldai – klasikinio kambario modelis

Miegamojo baldai – klasikinio kambario modelis

Miegamasis laikomas poilsio kambariu, todėl jame svarbus ne tik ramios atmosferos sukūrimas, bet ir tinkamų baldų parinkimas. Šiandien baldų parduotuvės Kaune siūlo įvairiausių miegamojo baldų, tačiau tie, kas siekia subtilia prabanga dvelkiančio interjero – klasikiniai baldai yra geriausias pasirinkimas.

Medžiagos naudojamos klasikiniams baldams

Klasikiniai baldai išsiskiria tvirta savo struktūra bei gana statiška forma. Taip pabrėžiamas tradiciškumas, baldo ilgaamžiškumas ir, žinoma, prabanga. Paprastai klasikiniai miegamojo baldai yra gaminami iš natūralios medienos, todėl yra itin kokybiški. Taip pat gamybai pasitelkiamas marmuras, įvairūs prabangūs gobelenai ir tam tikros puošybos detalės. Medžio spalvą galima pritaikyti pagal jūsų pageidavimus, tačiau populiariausia yra tamsiai rudo spalvos mediena, kuri simbolizuoja tvirtybę ir stabilumą.

Unikalus lovų dizainas

Lovos yra bene labiausiai išraiškingas tradicinio miegamojo akcentas. Jos gali būti ir su baldakimu, ir be jo. Užsukus į baldų parduotuves Kaune nesunku pastebėti, kad dažnai lovos atlošai yra dekoruoti lieto medžio raižiniais, kurie sukuria prabangą ir solidžią eleganciją kambaryje, tačiau tai nėra vienintelis pasirinkimas. Jei norite šiek tiek paprastesnio varianto, siūlome rinktis lovos atlošus dengtus gobelenu. Dėl tam tikrų klasikos stiliaus vingrybių, dažnai jie būna su metalinėmis sagutėmis, taip sukurdami autentiškumą. Lovos apdaila metalinėmis sagutėmis yra tarsi modernizuotas viduramžiškųjų kilmingųjų lovų prototipas, todėl miegodami tokioje lovoje galite neabejoti, jausitės tarsi valdovai.

Klasikinio miegamojo modelis – kas jame turi stovėti?

Daiktų kiekis miegamojo kambaryje žinoma priklauso nuo jo dydžio. Kadangi klasikiniai baldai užima gana daug vietos, priklausomai nuo kambario dydžio ir išplanavimo jame gali stovėti tik miegamojo lova ir maža komoda, tačiau jei kambarys didesnis, baldų parduotuvės Kaune „Adorno – amerikietiški baldai“ atstovai siūlo kitokį sprendimą. Klasikinis miegamojo modelis, jeigu leidžia erdvinis plotas, apima miegamojo lovą, naktinę spintelę, komodą su veidrodžiu bei aukštą komodą. Dažniausiai toks baldų rinkinys priklauso vienai kolekcijai, tačiau priklausomai nuo pirkėjo pasirinkimo, galima susikomplektuoti baldus patiems ar pasirinkti tik tam tikras baldų kolekcijos dalis.

Susikurkite savo svajonių miegamojo dizainą pasinaudodami tvirtais ir itin kokybiškais klasikiniais miegamojo baldais. Tegul tai tampa mėgstamiausia jūsų namų vietą, kur ne tik gerai jaučiatės, bet ir puikiai pailsite.