Makiažo galia

Makiažo galia

Nuo vaikystės mėgau dažytis ir dažyti savo lėles. Jau tada žinojau, kad vieną dieną tai taps pagrindiniu mano darbu ir niekada nenustojau savimi tikėti. Dabar, kai jau esu šios srities profesionalė, drąsiai galiu teigti, kad svajonės pildosi.

Mano priešas – aš pati

 

Dideliu minusu mano karjeroje tapo mano regėjimas. Niekada nebuvau ,,šviesiaregė”, tačiau bėgant laikui prastėjo ne dienomis, bet valandomis. Žinoma, storus stiklus užmaskuoti padėjo kontaktiniai lęšiai ir tai leido man atrodyti profesionaliau. Tada supratau, kad mane ypač domina veido modeliavimas, būtent tada, kai mergina nešioja akinius.

 

Kas yra modeliavimas?

 

Modeliavimo pagrindų ir subtilybių mokiausi įvairiuose kursuose tiek Lietuvoje tiek užsienyje. Kiekvienas veidas skirtingas, todėl pabrėžti kai kuriuos bruožus, ar paslėpti trūkumus galima, tik reikia žinoti kaip. Pavyzdžiui: kai kurios nori dirbtinių strazdanų, o kitos bando jas paslėpti, lygiai tas pats su apgamais. Kartais nereikia jokių plastinių operacijų tam, kad susiaurinti nosį ar paslėpti jos kuprelę. O gal tiesiog norite išraiškingo žandikaulio? – tai nesunku padaryti ir makiažo pagalba, žinant vos kelias subtilybes. Daug merginų nori didelių lūpų, tikrai nereikėtų skubėti su įvairiomis injekcijomis, čia taip pat galima rasti išeitį.

 

Nėra padėties be išeities

 

Didelį dėmesį atkreipiau ir į tai, kad vieniems žmonėms akiniai nepaprastai tinka, su jais atrodo net geriau, o kitiems vienintelė išeitis – kontaktiniai lęšiai. Ką daryti, kad akinius nešioti ir su jais gerai atrodyti galėtų visi? Kokius bruožus reikėtų pabrėžti, kad pasikeistų visas bendras vaizdas? Ilgai analizavau ir stebėjau, išbandžiau skirtingas technikas ir ieškojau atsakymų į šiuos klausimus. Supratau, kad išeitis visada yra, tačiau ar visos norėtų kasdien praleisti valandą prie veidrodžio? Greičiausiai ne, tačiau ypatingomis dienomis, tikrai galėčiau padėti, nes visus sprendimus turiu.

 

Man, akiniai primena senus laikus, tačiau yra žmonių, kurie už storų stiklų jaučiasi lyg už sienos ir yra kiek konservatyvesni. Šio ,,bandymo” metu patikrinau savo sukauptas žinias ir pabandžiau jas pritaikyti kiekvienoje situacijoje. Niekada negali žinoti, kur ir kada prireiks: šiandien – kontaktiniai lęšiai, o rytoj?