Lubrikantas – meilės žaidimų padėjėjas

Lubrikantas – meilės žaidimų padėjėjas

Lytiniai santykiai yra ne visada tokie, kokių tikimasi. Kartais jie gali sukelti daug nepatogumų, skausmą. Lubrikantai gelbėja tuomet, kada yra sunku lytiškai susijaudinti ir reikalinga papildoma pagalba slydimui. Jie taip pat naudojami palengvinti ir pagerinti makšties bei analinę sueitį, masturbaciją ir sekso žaislų naudojimą.

Kodėl verta išbandyti papildomą sudrėkinimą?

Tinkamas lubrikantas yra būtinas fiziniam malonumui, tačiau ne visi išdrįsta jį naudoti ar prisipažinti savo partneriui, jog turi problemų sudrėkstant. Pateikiame kelias įžvalgas, kodėl vertėtų nebijoti ir išbandyti papildomą lubrikaciją:

  • Keli lašeliai lubrikanto gali padėti išvengti nemalonių skausmų lytinių santykių metu. Tokie skausmai dažniausiai neleidžia mėgautis sueitimi ir neleidžia atsipalaiduoti. Tai gali pabloginti santykius su partneriu ar sukelti nepasitikėjimą savimi.
  • Pabrėžiama, jog lubrikantai gali sumažinti nemalonių ligų tikimybę. Dėl lytinių organų sausumo atsirandanti trintis gali paskatinti intensyviau daugintis bakterijas ir sukelti įvairius uždegimus. Naudojant lubrikantus viso šito galima išvengti.
  • Ne paslaptis, jog prezervatyvai neapsaugo 100% sekso metu, kadangi gali plyšti ir neatlikti savo pagrindinės nėštumo prevencijos paskirties. Naudojant papildomą sudrėkinimą viso to taip pat galima išvengti, kadangi papildomai sudrėkinti prezervatyvai bus linkę kur kas sunkiau plyšti.
  • Daugelis lubrikantų kuriami su įvairiais skoniais ir kvapais, todėl tiems, kurių aistra yra papildyta oraliniu seksu tai gali būti maloni naujovė.
  • Naudojant sekso žaisliukus papildomas sudrėkinimas gali palengvinti ir padrąsinti veikti. Taip išvengsite skausmo, jei tuo užsiimate pirmus kartus.
  • Galiausiai, lubrikantai gelbsti ir tuomet, kada užsiimate seksu nėštumo metu. Šiuo laikotarpiu moterims sutrinka natūralus sudrėkinimas, todėl norint užsiimti lytiniais santykiais gali tekti nemaloniai nusivilti.

Apžvelgus lubrikantų savybes sunku paneigti jų naudą ir privalumus. Tai yra priemonė, kuri visą procesą gali tik pagerinti, todėl vertėtų nesivaržyti ir išbandyti siekiant naujų pojūčių.

Lubrikantų pasirinkimas

Papildomas sudrėkinimas gali būti įvairių tipų, todėl reiktų atsižvelgti į jų sudėtį bei skirtingas savybes siekiant geriausiai patenkinti savo poreikius. Lubrikantų tipų yra įvairių: vandeninių, silikoninių, su skoniais ir kvapais, padidinančių jautrumą bei padedantys tęsti ilgiau. Prieš įsigijimą pasitarkite su partneriu kaip norėtumėte paįvairinti savo seksualinį gyvenimą ir pasirinkite labiausiai tinkantį variantą.