Browsed by
Kategorija: Laisvalaikis

Kaip efektyviai pasiekti auditoriją?

Kaip efektyviai pasiekti auditoriją?

Ne paslaptis, kad šiandien marketingo gudrybių – šimtai ir dar daugiau. Kiekviena įmonė, verslas, kiekvienas specialistas kuria strategijas, planuoja biudžetus ir visaip kaip laužo galvą, kaip pasiekti tikslinę auditoriją. Tačiau yra pakankamai paprastas būdas, kurio dėka galima pasiekti tūkstančius žmonių ir neišleisti viso biudžeto metinių pajamų. Ar žinote, kas tai? Kaklajuostės su logotipu. Kitaip tariant, tai gali būti verslo dovanos. Kas tai ir su kuo jos valgomos? Skaitykite toliau.

 

Kas yra verslo dovanos?

 

Pats pavadinimas kalba, kad verslo dovanos yra kažkokie aksesuarai ar suvenyrai, kurie dovanojami ir šis dovanojimas nutinka versle. Taigi, verslo dovanos tai ir yra – tai daiktai, kuriuos verslas gali dovanoti kitam verslui (savo partneriams), darbuotojams arba gali dovanoti savo vartotojams. Bet kuriuo atveju, šių dovanų tikslas yra ne šiaip sveikinti – tai yra reklamuoti prekių ženklą ir įmonę.

 

Dovanojama verslo dovana veikia kaip marketingo įrankis. Kuo daugiau žmonių turi jūsų prekės ženklo aksesuarus, tuo didesnę naudą iš to gaunate jūs, nes tuo daugiau žmonių vaikšto pasipuošę jūsų logotipu ar įmonės spalvų palete, kurią atpažįsta aplinkiniai.

 

Platus asortimentas

 

Kaklajuostės su logotipu, puodeliai, gertuvės, apranga, tušinukai, blanknotai – tai tik dalis verslo dovanų, kurias galima dovanoti vartotojams įvairiuose renginiuose ar įmonės susibūrimuose. Ant bet kurio daikto, kurių pasirinkimas yra toks platus, jums tereikia uždėti savo prekių ženklą ir jis bus atpažįstamas visur, kur tik pasirodys kitų žmonių akyse.

 

Dovanokite praktiškas dovanas, nes jos bus matomos geriausiai. Pavyzdžiui, vasarą dovanokite rankšluoščius, gertuves, marškinėlius ar kepures – tai daiktai, kuriuos žmonės vasarą naudoja daugiausiai, taigi ir jūsų reklamos sklaida bus žymiai didesnė.

 

Sezoniškumas

 

Kalbant apie žiemą, šiuo sezonu galite dovanoti džemerius, termosus ar kitas prekes, kurias vartotojai daugiausiai naudoja šio sezono metu. Svarbu pataikyti į sezoniškumą, jeigu norite, kad jūsų reklama būtų kuo efektyvesnė ir pasiektų platesnę auditoriją. Tai raktas į sėkmę ir, žinoma, pelną. O, pavyzdžiui, kaklajuostės su logotpu gali būti puiki dovana festivalio metu. Progiškumas irgi labai svarbus.

 

Išnaudokite verslo dovanas ir pasiekite aukštumų!

Pasiruošk pavasario iškylai greitai

Pasiruošk pavasario iškylai greitai

Visų taip laukiamas pavasaris jau visai ne už kalnų – teliko keletas savaičių, kada galėsime įkvėpti šilto, saulėto pavasariško vėjelio ir išgirsti jau nedrąsiai giesmes pradedančių paukščių dainas. Tačiau iki tol dar turime laiko. Tad kodėl neapsirūpinus šiltųjų metų sezono iškylomis jau dabar? Taip juk pasilengvinsite sau gyvenimą. Kuprinės internetu, maisto įrankiai, puodai, avalynė ir daug kitų daiktų – štai kiek jų reikia ilgesniam išvykimui iš namų. Skaityk ir sužinok, kodėl.

Read More Read More

Kaip prižiūrėti ketaus keptuvę

Kaip prižiūrėti ketaus keptuvę

Ketaus keptuvė yra itin gera virtuvės įrangos investicija, tarnausianti daug metų ir užtikrisianti maloniai praleistas valandas virtuvėje. Ir nors jos atlieka lygiai tokią pačią funkciją kaip ir kitos keptuvės, šioms keptuvėms reikia šiek tiek išskirtinės priežiūros, kadangi ketaus lydinį sudaro daugiau nei 95% geležies. Žemiau pateikiami žingsniai, kaip deramai prižiūrėti ketaus keptuvę.

Read More Read More

Kaip keliauti rudenį?

Kaip keliauti rudenį?

Visi žinome, jog šiandien turime begalę skirtingų būdų, kaip galima rudenį keliauti tiek savoje, tiek svečioje šalyje ar į svečias šalis. Nesvarbu, kad ir kokį transportą pasirinktume, galime keliauti po Europą, Aziją, Ameriką ar bet kurį kitą kontinentą. O transporto būdų taip pat gausybė – dviračiai, automobiliai, tarpmiestinis transportas (autobusai) ir begalės kitų. Tam, kad būtų lengva pasirinkti, kaip keliauti, pristatome pagrindinius kelionių būdus ir jų privalumus.

Read More Read More

Kodėl video žaidimus žaidžiantys žmonės yra laimingesni?

Kodėl video žaidimus žaidžiantys žmonės yra laimingesni?

Žaidimų parduotuvė – tai parduotuvė, kuri ko gero yra viena lankomiausių visame pasaulyje. Nesvarbu, ar ji būtų internete, ar fiziniame pavidale. Nesunku nuspėti, kodėl tokia didelė dalis mėgsta kompiuterinius žaidimus, kadangi atlikti tyrimai rodo, jog jie suteikia džiaugsmo ir padeda atsipalaiduoti. Pateikiame dar keletą priežasčių, kodėl kompiuteriniai žaidimai padaro žmones laimingesnius. Šaltą rudens vakarą jus puola niūros mintys? Žaiskite!

Read More Read More

Ką nuveikti rudenį?

Ką nuveikti rudenį?

Ruduo jau įpusėjo, tačiau vis nežinote, ką doro nuveikti? Jaučiate, kad plūsta negatyvios mintys? Norisi per šaltąjį, tamsųjį laikotarpį nuveikti kažką turiningo? Tokiais poreikiais reikia tik džiaugtis. Nesijaudinkite – veikti tikrai yra ką: tinka ir kokie norvegų kalbos kursai, ir sportas, ir kitokios veiklos. Pateikiame kelias idėjas.

Read More Read More

Kaip pagerinti savo kompiuterinių žaidimų patirtį?

Kaip pagerinti savo kompiuterinių žaidimų patirtį?

Nors kompiuteriniai žaidimai, tokie kaip Fallout 4 ar The Legend of Zelda, teikia didelį pasitenkinimą ir džiaugsmą, vis dėlto savo patirtį galite dar labiau pagerinti, jeigu žinote, kas jums gali padėti tai padaryti. Neužtenka turėti naujausią kompiuterinį žaidimą – svarbu ir tai, kokią aparatūrą naudojate jį žaidžiant. „Xbox gift card“, ausinės, monitorius ir kiti dalykai pakels jūsų žaidimų patirtį į naują lygį. Panagrinėkime juos iš arčiau.

Read More Read More

Kaip surengti namuose gerą vakarėlį?

Kaip surengti namuose gerą vakarėlį?

Kai ateina savaitgalis, norisi po sunkios darbo savaitės atsipalaiduoti ir praleisti laiką su draugais. Todėl, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kaip tinkamai suorganizuoti tinkamą namų vakarėlį. Todėl, dabar pateiksime keletą patarimų, kurie tikrai  Jums pravers.

 

Read More Read More

Pakavimo reikmenys – saugumui ir kokybei užtikrinti

Pakavimo reikmenys – saugumui ir kokybei užtikrinti

Tikriausiai ne vienam yra tekę šiek tiek nerimauti, kuomet reikia svarbų ir kokybišką daiktą patikėti siuntų tarnybai. Vis dėlto, kruopštumas ir atidumas nėra vieninteliai veiksniai, užtikrinantys kokybišką, tvarkingą daikto pateikimą ar supakavimą. Aukštos kokybės pakavimo priemonės yra tai, kas gali nulemti daikto būklę ir tinkamą funkcionalumą. Ypač tai svarbu įmonėms, kurios užsiima internetinių užsakymų pristatymu.

 

Read More Read More

Praleisite savaitgalį sodyboje? Apsisaugokite nuo uodų

Praleisite savaitgalį sodyboje? Apsisaugokite nuo uodų

Leisti laiką gamtos apsuptyje visada malonu, ypač pavasarį ir vasarą. Apsistojus sodyboje visam savaitgaliui galima atsipalaiduoti, pabėgti nuo greito miesto ritmo. Viskas gerai, kol vakare nepasirodo uodai ir kiti vamzdžiai. Jeigu nuo jų neapsisaugoma, jie gali sugadinti visas atostogas. Jau prieš išvažiuojant reikėtų pagalvoti, gal padėtų tinkleliai nuo vabzdžių, purškalai ar kokios kitos priemonės.

Read More Read More