Laikas įnešti šiek tiek tvarkos ant rašomojo stalo

Laikas įnešti šiek tiek tvarkos ant rašomojo stalo

Darbo kambaryje ar svetainės kampe stovintis rašomasis stalas retai kada būna tuščias. Ant jo dažniausiai guli popierių krūva, keli užrašų bloknotai, mažiausiai keli praėjusių metų ir vienas šių metų darbų kalendorius, ką jau kalbėti apie segtuvus ir rašiklių krūvelę. Ir labai dažnai produktyvumas priklauso nuo tvarkos ant stalo. Tad jei norite šiandien nuveikti daugiau – susitvarkykite stalą! Štai keli naudingi patarimai kaip tai padaryti.

Sutvarkykite popierizmą

Tikrai tikėtina, kad per vis intensyviau augančią popierių krūvą susikaupti dirbti darosi vis sunkiau, ypač jei dažniau darbuojatės namuose nei biure. Net jei neturite pinigų papildomoms lentynoms ant sienos, paprasčiausios įmautės ir segtuvai tikrai nekainuos tiek daug. Tai vienas iš geriausių būdų suskirstyti savo popierizmą ir pakelti savo produktyvumą.

Atrinkite ir suskirstykite dokumentus ir popierius pagal jų paskirtį ir funkciją. Universiteto užrašai – į vieną segtuvą, sutartys – antrą, sąskaitos už mokesčius ir panašius dalykus – į dar vieną. Galiausiai galite net segtuvus užvadinti pavadinimais, pagal tai, kas sudėta jų viduje. Ne tik stalas atrodys tvarkingiau, bet ir atrasti reikalingus dokumentus ar kitus popierius bus daug paprasčiau, o auganti krūvelė netrukdys susikaupti.

Rašikliams taip pat galima sukurti atskirą vietą

Daugeliui suaugusių žmonių toks dalykas kaip penalas jau atrodo pernelyg vaikiškas reikalas, o ieškoti nevaikiško, minimalaus dizaino pieštukinės nėra laiko. na, jei savaitgalį neturėtumėte ką veikti, o įmautės jau bus saugiai sudėtos į segtuvus, paprastą pieštukinę galite pasigaminti iš stiklainio. Nudažykite jį baltai, užtepkite skeldėjančio lako ir štai – stilinga ir paprasta pieštukinė rašikliams laikyti tvarkingai sudėtiems ant stalo.

Šiukšliadėžė po stalu – MUST

Tvarka ant stalo nėra tik pieštukinės ir lentynėlės ar segtuvai popieriams laikyti. Jei dirbate kūrybinį darbą, tikėtina, kad ant stalo kaupiasi ir nemažai šiukšlių ar nepavykusių eskizų, kuriuos tingine nunešti iki kažkur kitame kambario gale esančios šiukšliadėžės. Ši yra labai patogus reikalas, ypač laikant ją po stalu. Prireiks tik priprasti reguliariai išnešti šiukšles.
Tvarkingas stalas leis lengviau susikaupti, nuveikti daugiau ir sukoncentruoti dėmesį į darbą, o ne į pašalinius dirgiklius. Leiskite sau nuveikti daugiau, tam, kad jaustumėtės labiau nusipelnę poilsio.