Labiaplastika: kas tai yra ir kokia to nauda?

Labiaplastika: kas tai yra ir kokia to nauda?

Daugelis moterų, jaučiančios nepasitenkinimą savimi ar kokia nors savo kūno dalimi, neretai darosi plastines operacijas. Ganėtinai populiaru keisti savo nosies formą, pasitempti veidą, pasididinti krūtis ar daryti riebalų nusiurbimo procedūras. Patobulėjus technologijoms ir atsiradus naujiems metodams, dabar galima daryti ir intymios vietos plastines operacijas. Šiomis dienomis galima išgirsti apie labiaplastika, arba tariant paprasčiau, lytinių lūpų korekcija. Tačiau koks šios procedūros tikslas ir kodėl kai kurios moterys renkasi ją daryti.

 

Kokia šios operacijos esmė

 

Labiaplastika yra chirurginė procedūra, kurios tikslas – pagerinti bendrą moters lytinių organų išvaizdą. Jos metu lytinės lūpos yra sumažinamos bei pakoreguojama jų forma. Tokia operacija gali būti derinama su vaginoplastika – operacija, kurios metu „atjauninama“ makštis. Asimetriškos, didelės, pernelyg į išorę atsikišusios mažosios lytinės lūpos moteriai gali sukelti ne tik diskomfortą. Dėl jų kyla nepatogumai ir dėvint drabužius, tai taip pat gali trukdyti kokybiškam seksui.

 

Ši problema paveikia įvairaus amžiaus moteris, tiek jaunas, tiek senas. Tam tikrais atvejais, ji yra įgimta, tačiau fiziologiniai pakitimai atsiranda senstant, o dažnais atvejais ir po gimdymo.

 

Kokia to nauda

 

Lytinių lūpų korekcija yra naudinga keliais aspektais. Jie yra:

 

  • Padidintas komfortas. Kai vidinės arba išorinės makšties lūpos yra per didelės, dėvėti tam tikros formos drabužius gali būti nepatogu. Priglundantys džinsai, prigludę apatiniai ir net maudymosi kostiumėliai gali sukelti pernelyg didelį spaudimą makščiai. Dėl to atsiranda bėrimai ir kitos problemos. Kruopščiai sumažinus šias lūpas, galima sumažinti trinties problemas.

 

  • Didesnis seksualinis pasitikėjimas. Kiekviena moteris turėtų jaustis patogiai ir pasitikėti savo kūnu visais nusirengimo etapais. Taikant šia procedūrą, makštį galima šiek tiek „atnaujinti“. Šis gydymas ypač tinka moterims, kurios gimdė kelis kartus, dėl ko ir pailgėjo makšties lūpos.

 

Moterims, kurios nepatenkintos savo makšties išvaizda, forma ar dydžiu, rekomenduojama lytinių lūpų korekcija. Labiaplastika atkurs fizinį komfortą ir seksualinį pasitikėjimą savimi. Po tokios procedūros nereikalingi tvarsčiai, o siūlės padengiamos specialiais gydomaisiais tepalais, todėl kitą dieną pacientės gali sugrįžti prie įprastinio gyvenimo ritmo.