Kūdikio vasarinio garderobo paruošimas – ko prireiks?

Kūdikio vasarinio garderobo paruošimas – ko prireiks?

Mažiausi šeimos nariai sulaukia daugiausiai dėmesio, tačiau ir ne veltui. Juk patys jie savimi dar negali ir nemoka pasirūpinti. Rūpestinga priežiūra ir dėmesys padeda jiems augti, pažinti pasaulį per vis kitokią prizmę. Kiekvienas sezonas jiems dar naujas, o pavasaris nuo vasaros mažai kuo skiriasi. Visgi, tėvai žino, kad artėjant šiltajam sezonui, reikėtų atitinkamai pasirūpinti ir kūdikio drabužių lentyna. Ko ieškoti, ką pirkti ir kaip rinkti – viską pateikiame vienoje vietoje.

Kojinytės, bodžiai ir kiti apatiniai drabužėliai

Pirmas vaikas dažniausiai tampa tikru iššūkiu. Ir nors drabužėliai kūdikiams atrodo kaip vienas iš lengviausių dalykų, auginant pirmagimį, pasirodo, kad ne viskas taip ir paprasta. Privalumas, kad kūdikių darbužiai dažniausiai yra standartinio dydžio. Bent jau pirmiems trims mėnesiams. Vėliau žiūrint rekomenduojama atsižvelgti būtent į vaiko amžių (šiuo atveju, mėnesius), o taip pat nepamiršti, kad kartais jie ir neatitinka nustatytų, yra didesni nei standartinis to amžiaus kūdikis ar mažesni.

Ieškant vasarai drabužių, labai svarbu prisiminti, kad tokie atributai kaip kojinės, bodžiai ir šliaužtinukai taip pat reikalingi kaip ir žiemą. Rinktis siūloma kuo natūralesnius ir plonesnius audinius. Tokiu būdu išvengsite galimų dirbtinių audinių sukeliamų alergijų, be to, su natūraliai audiniais yra sunkiau perkaisti, nes jie leidžia odai kvėpuoti.

Bodžių reikėtų mažiausiai 10 skirtingų, tiek ilgomis, tiek trumpomis rankovėmis. Kojinyčių – ir kasdienai, ir puošnesnių. Šliaužtinukai reikalingi vėsesniems orams.

Viršutiniai drabužėliai ir dažniau pamirštami atributai

Viršutiniai drabužėliai kūdikiams taip pat dažnai reikalingi. Tai megztukai, ploni kombinezonai. Visgi, dažniausiai jaunos mamos pamiršta apsaugoti kūdikių galveles nuo saulės, vėjo ir kitų vasariškų negandų, kurios kartais pasitaiko. Plona natūralaus audinio kepurytė berniukui ar mergaitiška skrybėlaitė taps ne tik stilingu kūdikio garderobo atributu, bet ir leis išvengti pavojingų saulės spindulių ir žvarbaus vėjo.

Specialistai rekomenduoja rinktis visus drabužėlius iš medvilnės, tačiau svarbiausia, kad jie pasižymėtu oro pralaidumu. Be to, labai svarbu prisiminti, kad vasaros metu mažyliai intensyviau prakaituoja, tad drabužėlius keisti gali tekti nuo 2 iki 5 kartų per vieną dieną. Kuo daugiau įvairiausių komplektų turėsite, tuo bus paprasčiau.