Kokią dovaną išrinkti draugams?

Kokią dovaną išrinkti draugams?

Kadangi visų žmonių poreikiai, pomėgiai ir charakterio savybės itin skiriasi, varijuoja ir trokštamos dovanos: vienam gali tikti viena atvirutė, o kitas tikėsis originalios ir išskirtinės dovanos. Vis dėlto kai kurios dovanos, tokios kaip puodeliai su užrašu, yra universalios, tinkančios įvairaus amžiaus žmonėms. Siūlome pagrindinius dovanų tipus, kurie gali padėti išvengti begalės vargo ir sutaupyti laiko lakstant po parduotuves.

Užrašų knygelė-kalendorius

Kad ir kokį darbą jūsų draugas bedirbtų, visiems reikia užsirašyti, kokias maisto prekes įsigyti, ar kada suplanuotas vizitas pas gydytojus. Geriausia pirkti šią užrašų knygelę-kalendorių vidutinio dydžio – itin didelis formatas gali būti nepatogus nešiotis. Šiandien itin populiarios žaismingos užrašų knygelės su mandalomis, kurias reikia nuspalvinti, motyvaciniais šūkiais. Tinkamą dovanoti suras, tiek vertinantiems klasikinį stilių, tiek romantiškesnį.

Virtuvės reikmenys

Taip, labai dažnai ši dovana atrodo per daug praktiška ir neoriginali – tačiau galbūt jūsų draugui reikalingi nauji puodeliai su užrašu arba geresnis samtis, nauja keptuvė. Tokios dovanos itin tinkamos tiems, kurie vertina minimalistinį stilių, yra praktiški – namai neapkraunami dulkes kaupiančiais suvenyrais. Žinoma, pirmiausia turite išsiaiškinti, kokio tipo ir stiliaus virtuvė yra jūsų draugo namuose – taip priderinti dovaną bus daug lengviau.

Kūno priežiūros priemonės

Tiek vyrui, tiek moteriai pravarto dovanoti prekes, kurios tikrai bus panaudotos – tai kūno šveitikliai, losijonai ar dušo žėlė. Žinoma, tai nereiškia, kad nuėjus į paprasčiausia prekybos centrą įsigysite puikią dovaną. Geriausia rinktis kūno priežiūros priemones specializuotose parduotuvėse – jose gali atrasti originalių, rankų darbo priežiūros priemonių. Jeigu nesate tikri, ar, pavyzdžiui, dušo žėlė kvapas yra tinkamas jūsų draugui, dėmesį kreipkite į neutralesnius kvapus.

Puodeliai su užrašu ar jūsų nuotrauka

Jeigu siekiate originalios idėjos, atskleidžiančios jūsų stiprų ryšį, rinkitės puodelį, kuris būtų papuoštas jūsų linksma nuotrauka arba šūkiu. Geriausia rinktis motyvacinius šūkius, arba žaismingus pasakymus, būdingus jūsų bendravimui. Ši dovana išskskirtinė, nes galite rinktis iš skirtingos tekstūros, spalvos ir stiliaus puodelių. Svarbu ir tai, jog parduodami ir keičiantys spalvą puodeliai – jūsų draugė pamatys nuotrauką tik įsipylusi karšto vandens.

Rinkdami dovaną draugui ar draugei vadovaukitės svarbiu kriterijumi – jūsų dovana turi būti funkcionali ir turėti simbolinę reikšmę. Dažnai patys draugai nei to nežinodami, pokalbio metu tarsi išsiduoda, kad pavyzdžiui, jiems patinka motyvuojantys puodeliai su užrašu. Neskubėkite pirkti dovanos paskutinę minutę – tikėtina, jog pagriebsite tai, kas pakliūna po ranka. Svarbiausia skirti pakankamai dėmesio ir meilės jūsų dovanos apipavidalinimui, įpakavimui.