Kodėl verta įsigyti magnetinę lentą biurui

Kodėl verta įsigyti magnetinę lentą biurui

Magnetinės lentos tampa vis populiaresnės, tiek klasėse, tiek biuruose. Nors daugeliui gali pasirodyti, kad atsiradus elektroninėms lentoms, tai jau pasenus priemonė, tiesą sakant, tokia lenta vis dar plačiai naudojama ir turi daug pranašumų, palyginus su elektrinėmis. Žemiau pateikiamos Biurogidas.lt specialistų įvardytos priežastys, kodėl magnetinė lenta – pravarti investicija kiekvienam biurui.

 

Pranašumai

 

Tokių lentų naudojimas turi keletą naudingų privalumų, į kuriuos vertėtų atsižvelgti kiekvienam vadovui:

 

  • Ant įprastinių baltų lentų nuolat naudojami markeriai palieka neryškias žymes, kurios galiausiai nenusivalo. Tai vadinama „vaiduokliavimu“ – kuomet ant lentos paviršiaus matomas anksčiau nupieštų ar užrašytų dalykų kontūras. Todėl svarbu pasirinkti tokią lentą, ant kurios neatsirastų šis efektais, pavyzdžiui, pagamintą iš dengto plieno, iš ko ir gaminamos magnetinės lentos.

 

  • Jos tarnauja ilgiau. Elektroninėse lentose įmontuota daugiau technologijų, todėl padidėja ir rizika, kad įvyks sisteminė klaida, suges kokia nors dalis, o tada ši priemonė taps nebenaudojama. Tada reikia kviesti atitinkamus specialistus, kad suremontuotų prietaisą, o tai pareikalauja ir laiko, ir pinigų. Pasak Biurogidas.lt konsultantų, aukštos kokybės magnetinė lenta nesukelia tokių problemų. Priklausomai nuo kokybės, tai gali būti brangesnis variantas, tačiau tai ilgainiui atsiperka.

 

  • Tai geriausia edukacinė priemonė, nes suteikiama daugiau lankstumo atsižvelgiant į tai, ką galite su ja padaryti. Panaudojant magnetus galite laisvai paskleisti vizualus ir pagalbinę medžiagą po visą lentą, o taip lengvai ir aiškiai perteikiate aktualią informaciją savo darbuotojams. Darant tai per elektrinį variantą, dažniausiai užtrunkama ilgiau, netyčia išjungiami vizualai, lentelės, prailginamas prezentacijos laikas, sugaištama tvarkant rodomus failus. Taip pat su tokia lenta reikia tinkamai išmokti naudotis valdymo funkcijomis ir priemonėmis.

 

  • Biurogidas.lt pažymi, kad magnetinė lenta gali būti įvairaus dydžio, o tai žymiai didesnis pasirinkimas, nei kas siūloma elektroninių asortimente. Tai reiškia, kad jas galime lengviau talpinti į neįprasto išplanavimo, dydžio erdves.

 

Magnetinės lentos yra paprastos, pravarčios priemonės, kurios pasižymi ilgaamžiškumu ir paprastumu. Jos nepareikalaus papildomos priežiūros, o taip pat nereikės rūpintis jokiais elektroniniais aspektais. Tiesiog imkite ir rašykite, ką reikia.