Kodėl verta įsigyti dviaukštę lovą

Kodėl verta įsigyti dviaukštę lovą

Kai yra tiek daug įvairių lovų pasirinkimų, sunku apsispręsti, ar tikrai pravartu savo atžaloms nupirkti dviaukštę lovą. O gal geriau rinktis atskirus baldus? Nesijaudinkite, jūs ne vieninteliai, kuriuos kamuoja šis klausimas. Daugelis tėvų vienaip ir kitaip ieško priežasčių vienam ir kitam sprendimui. Tačiau pasirinkti gali tapti žymiai lengviau, kaip pastebi „Baldai PL“, jei atsižvelgiate į jūsų, kaip tėvų poreikius, ir mažylių norus. Laime, taip pat yra keletas svarių priežasčių, kodėl dviaukštės lovos – puikus pasirinkimas.

 

Sutaupo vietos

 

Viena geriausių būdų maksimaliai išnaudoti esamą vietą ir padidinti laisvą erdvę yra būtent dviaukštė lova. Niekam nepatinka ankštas miegamasis, o tokia lova išsprendžia šią problemą atlaisvindama šiek tiek reikalingos vietos vaikščioti. Vaikai ne tik mėgsta ir noriai čia miega, bet tada turi ir daugiau vietos užsiimti norima veikla. O svarbiausia, kad tai žymiai pigesnis variantas, nei pirkti dvi atskiras lovas. Taip laimingi ir vaikai, ir suaugusieji.

 

Puikus sprendimas daiktų saugojimui

 

Kambariui reikia kitų būtinų daiktų saugojimo baldų, kaip komodos ar naktiniai staliukai? Galbūt jie viršija jūsų biudžetą arba paprasčiausiai neturi vietos keliems kitiems baldams. Nesijaudinkite, kaip pabrėžia „Baldai PL“ specialistai, dviaukštės lovos – puikus daiktų laikymo sprendimas. Priklausomai nuo pasirinkto dizaino, jos gali turėti įmontuotą saugyklą ir net stalą. Daugybė dviaukščių lovų taip pat turi stalčius, į kuriuos galite sudėti patalynę ir kitus daiktus.

 

Universalus pasirinkimas

 

Tokios lovos pasižymi spalvų ir dizainų įvairove, todėl tinkamą variantą galima rasti kiekvienam mažajam. Taip pat nereikia jaudintis dėl saugumo. Vaikams pritaikytos kopėtėlės ir specialus apsauginiai atitvarai užtikrins, kad net ir itin daug per miegus judantis mažylis neiškris iš lovos. Vaikai tuoj sulauks paauglystės, o gal jau pasiekė tą amžių? „Baldai PL“ sako, kad dėl to taip pat galite nesijaudinti, nes dažniausiai dviaukštės lovos pagamintos taip, kad jas būtų galima konvertuoti į paprastą atskirą lovą.

 

Dviaukštė lova – protingas finansinis pasirinkimas, kuris sutaupo erdvę, maksimaliai išnaudoja savo dizainą daiktų talpinimui bei gali būti naudojamas daugelį metų. Viskas, kas jums belieka, yra surasti tokį variantą, kuris atitinka jūsų bei jūsų mažylių norus bei lūkesčius.