Klasikiniai vaikų kambario baldai išskirtiniam interjerui

Klasikiniai vaikų kambario baldai išskirtiniam interjerui

Sukurti išskirtinį, žaismingą, gražų ir vaizduotę sužadinantį vaikų kambario interjerą – sudėtinga užduotis. Dažniausiai tėvai ieško modernių ir šiuolaikiškų baldų ir pamiršta, kad egzistuoja ir klasikinio stiliaus vaikiški baldai. Aišku, dažna problema gali tapti nežinojimas, kaip juos pritaikyti, tačiau mes turime idėją.

Princesės kambarys mažai mergaitei

Taip. Iš tiesų prisiskaičius pasakų, kiekviena maža mergaitė nori užaugus būti princese. Kadangi ši svajonė nėra itin realistiška, išpildyti ją galima dalinai – sukūrus princesės bokštą primenantį kambario dizainą. O tam puikiai pasitarnauti gali klasikiniai baldai. „Adorno“ baldų parduotuvės Kaune ir Vilniuje siūlomo vaikiškų klasikinių baldų asortimentas yra tiksliai atitinkantis princesės kambario idėją. Didžioji dalis baldų baltos spalvos, gausiai raižiniais ir lenktų linijų dekoracijomis. Rasti galima ir naktinę spintelę, ir rašomąjį stalą, komodą bei žavią lovą su aukštesniu galvūgaliu. Jei nežinote, kokią lovą reikėtų išrinkti mergaitei, atsižvelkite į jos nuomonę, pateikite kelis variantus ir leiskite iš jų išsirinkti.

Taip pat rekomenduojama įtraukti šiek tiek rausvos spalvos, kartu su sienų spalva derinti antklodės bei pagalvių užvalkalų spalvas, nepamirškite minkšto kilimo ir vintažiniu rėmu puošto veidrodžio, kuris dažnai yra pridedamas prie baldų komplekto.

Nesunku atnaujinti atėjus brandos laikotarpiui

Jei manote, kad prasidėjus brandos laikotarpiui kardinaliai gali tekti keisti visą kambario dizainą – pamirškite šią baimę. „Princesiško“ kambario interjeras pirmiausia mergaitei nuo mažų dienų ugdys gerą skonį. Tad kai ji sulauks maždaug 12 metų, daugiausia, ką gali tekti pakeisti – tai kambario sienų spalvos, patalynės užvalkalai ir lova. Spinteles bus galima perdažyti kita, merginai labiau patinkančia spalva, tačiau tikėtina, kad jos puikiai tiks ir mergaitei šiek tiek paaugus.

Įprastai populiariosios baldų parduotuvės Kaune, Vilniuje ar kituose miestuose, parduoda modernius baldų rinkinius vaikams, o klasikinių vaikiškų baldų, atrodo, nė su žiburiu nerasi. Pigesni, modernūs baldai dažnai nepasižymi aukšta kokybe, gali būti pavojinga vaikams ir greitai lūžti. Tad jei norite ilgaamžių baldų, tokių, kurių nereikėtų keisti po pirmojo pusmečio, ieškokite klasikinių, amerikietiška kokybe pasižyminčių baldų.