Klaipėda – daugelio neatrastas miestas

Klaipėda – daugelio neatrastas miestas

Pavasaris, vasara, ruduo – metas, kai daugelį traukia keliauti, atostogauti. Paprastai tam pasirenkamos įvairios užsienio šalys. Tačiau statistika byloja, kad nedaugelis mūsų dorai pažįsta savą kraštą. Pavyzdžiui, Klaipėda. Gerai tai, kad tie, kuriems aktuali autobusų nuoma, Klaipėda tikrai turi ką pasiūlyti. „Autobusai.lt“ – viena patikimiausių įmonių, kuri padės išspręsti visus kelionės rūpesčius. Pateikiame kelis variantus, ką veikti nuvykus į Klaipėdą.

 

Apžiūrėti skulptūras

 

Centrinė uostamiesčio dalis, senamiestis – zonos, kurios gausiai liaupsinamos tiek pačių lietuvių, tiek užsieniečių. Vis dėlto įdomybių linkusi ieškoti tik nedidelė dalis tautiečių. O pamatyti tikrai yra ką – po visą miestą išsibarsčiusios originalios, savitos, šmaikščios, kūrybiškos skulptūros. Nuo katino džentelmeno veidu iki pelytės ir undinėlės – miesto ženklų čia yra pačių įvairiausių.

 

Pasigrožėti pastatais

 

Senamiesčio žavesį lemia ne tik minėti meno inkliuzai, bet ir patys statiniai. Klaipėdos istorija ilga, ir ją kone visą galima pamatyti šmirinėjant gatvėmis. Jei pasirūpinote autobusų nuoma, Klaipėda su „Autobusai.lt“ vairuotoju gali būti apžiūrėta itin patogiai. Nepraleiskite progos pamatyti ne tik senuosius, bet ir naujesnius pastatus: juk jie taip pat formuoja miesto veidą.

 

Atsigėrėti jūra

 

Netikėta? Galbūt, bet ne visiems. Kai kurie bevaikščiodami miesto gatvėmis pamiršta, kad visai šalia – charizmatiškoji jūra. Nors Klaipėdoje sudėtinga įsitaisyti taip, kaip kokioje Palangoje ar Nidoje, čia taip pat sudarytos sąlygos gėrėtis magiškais įspūdžiais. Nedidelė iškyla, arbatos iš termoso gurkšnojimas žvelgiant į melsvą begalybę – tik kelios idėjos.

 

Susipažinti su nematytais gyvūnais

 

Lietuvos jūrų muziejus – tiesiog užburianti vieta. Apsilankyti čia su vaikais – tiesiog privaloma, jei norite jiems dovanoti turiningą, žavią vaikystę ir įskiepyti meilę gamtai. Žinoma, muziejuje visuomet laukiami ir patys suaugusieji. Juk tai – universali pramoga. Pasinaudojus autobusų nuoma, Klaipėda gali patogiai sužavėti ir kitais muziejais. Kreiptis į „Autobusai.lt“ verta ypatingai, nes čia dirbantys konsultantai mielai sudarys ne tik greitą, bet ir vaizdingą maršrutą.

 

Šios išvardytos idėjos – vos kelios iš dešimčių. Smagu tai, kad Klaipėdą galima lankyti ne sykį ir ne du – tai gyvas, nuolat kintantis miestas. Tereikia atrasti sau įdomiausias lankytinas vietas, užsisakyti modernų autobusą, susirasti gerą bendraminčių kompaniją ir nusiteikti puikiems įspūdžiams.