Browsed by
Kategorija: Kita

MAŽŲJŲ PAGALBA VIRTUVĖJE

MAŽŲJŲ PAGALBA VIRTUVĖJE

Kartais tenka maišyti ir derinti dalykus ne tik puode, bet ir dizaino interjere. Lenkiški virtuvės baldai gali tapti atsakymu į nesuderinamus dalykus. Virtuvė gali būti vieta ne tik gaminimo džiaugsmams, bet ir bendram darbui su vaikais. Kaip galima geriau išmokyti vaiką, kad tai ne tik darbas, bet ir meilės kupinas džiaugsmas, kai ant stalo patiekiamas maistas? Kartais sunku sugalvoti, kaip mažuosius įtraukti į veiklas, kurioms reikia skirti laiko ir dėmesio.

Pirmiausia, pasiruošimas. Elektroninė baldų parduotuvė baldaipl.lt siūlo rinkti vaikams priimtinus įrankius ir baldus, kuriuose nebūtų smailių ar aštrių kampų. Net ir suaugusiems pasitaiko, kad susižeidžia visiškai netikėtoje situacijoje, o juk virtuvė skaitosi, kaip pavojingiausia vieta namuose. Nevertėtų dėl to atsisakyti idėjos, gaminti su vaikais. Tiesiog lenkiški virtuvės baldai turi būti pritaikyti saugiam vartojimui. Kad mažasis pagalbininkas negalėtų nukristi ar kitokių būdu sužeisti. Net projektuojant virtuvės interjerą vertėtų atkreipti dėmesį į galimas grėsmes.

Ragaujant ir maišant – įgyjamas suvokimas

Praktika su vaikais gaminant maistą kartu, ne tik lavins jų maisto skonio pojūčius, bet ir mokins vaikus tapti kruopštesniais. Po savo darbo – tvarkymas, lavins atsakomybės jausmą. Tai pat tai mokins grupinio darbo, jeigu vienam nepatinka daržovių plovimas, galbūt jis su kitu vaiku apsikeis darbais. Tai puikus variantas po truputį supažindinti vaiką, ką reiškia būti suaugusiu ir tai galima pradėti nuo bet kokio amžiaus. Svarbiausia, kad vaikui būtų skirta atitinkama priežiūra.

Drąsioms svajonėms – taip!

Internetinėje svetainėje baldaipl.lt galima rasti įdomių idėjų, kaip turėtų atrodyti saugi virtuvės zona. Lenkiški virtuvės baldai gali būti pritaikyti tiek suaugusiems, tiek vaikų gaminimo džiaugsmui. Kiekvienas prisiminame, kaip didžiausią vaikystę džiaugsmą, kai buvome įvertinti. Jei vaikas padeda susitvarkyti namus, nuvalyti mašiną ar iškepti pyragą, jis jaučiasi priimtas. Specialistai rekomenduoja nekritikuoti vaiko, jei jam nesiseka nuo pat pradžių. Kaip tik leisti naudotis vaizduotę ir drąsinti kitokius pasirinkimus. Gal būtent tuo metu vaikas supras, kad nori būti profesionaliu virėju ar mechaniku? Tai net toks dalykas, kaip vaikui leisti reikštis virtuvėje, gali jam suteikti suvokimą apie gyvenimą.

Vokiečių kalbos kursai ir jų rūšys

Vokiečių kalbos kursai ir jų rūšys

Vokiečių kalba yra antroji bene labiausiai vartojama visame pasaulyje po anglų kalbos. Bet kurioje kalbų mokykloje organizuojami įvairiomis specializacijomis pasižymintys vokiečių kalbos kursai. Vilniuje įsikūrusi mokykla SIH  mokytis priima tiek pačius mažiausius, jaunimą, tiek suaugusius, jau pažengusius ar tik pradedančius.

Organizuojamos vokiečių kalbos mokymo programos

Jei Jus domina vokiečių kalbos kursai ar papildomos vokiečių kalbos pamokos, pateikiame mokymo programų variacijas. Atkreipkite dėmesį į tai, kodėl Jums svarbu mokytis šios kalbos ir pagal tai galėsite pasirinkti tinkamiausią programą ar paslaugą.

Kuo naudingos skirtingos vokiečių kalbos programos?

  • Bendrinė vokiečių kalba suaugusiems ir jaunimui

Ši mokymo programa remiasi studento turimo kalbos žinių pagrindu, todėl pirmiausia atliekama žinių nustatymo testai. Programa trunka dešimt su puse savaičių, per kurias, atsižvelgiant į nustatytą kalbos lygį, vystomi kalbėjimo, klausymo, skaitymo rašymo vokiečių kalba įgūdžiai. Vaikai priimami nuo 8 metų.

  • Verslo/dalykinė vokiečių kalba

Šie vokiečių kalbos kursai Vilniuje (neorganizuojama kituose Lietuvos miestuose) yra specialiai papildyti verslo terminų žodyno pamokomis, pasitelkiami specialūs, versle reikalingi bendravimo įgūdžiai, vokiečių verslo etiketas. Šio tipo vokiečių kalbos kursai paprastai trunka 54 akademinės valandas (dešimt su puse savaičių).

  • Specializuota vokiečių kalba

Šios vokiečių kalbos pamokos dėstomos atsižvelgiant į konkrečią veiklos srities ar mokslo terminologiją, todėl papildomai yra praturtinamos ir veiklai reikalingais bendravimo ar etiketo įgūdžiais, kaip pavyzdžiui, žurnalistams, medikams, sekretorėms ar bankų tarnautojams.

  • Individualus mokymas

Jei reikalinga, gali būti organizuojami mažų grupių (iki 4 žmonių) kalbos pamokos. Galbūt to reikia ne tik studentams, bet siekiant parengti specialistus konkrečioms pareigoms, tačiau neturintiems gero vokiečių kalbos žinių pagrindo. Kurso apimtis, laikas ir vieta pasirenkami atsižvelgiant į individualius poreikius ir galimybes.

  • Mokymas įstaigose

Prireikus, galime pasiūlyti savo specialistus ir suorganizuoti kalbos kursus konkrečiose darbo vietose. Jei pastebėjote, kad Jums reikalingi vokiečių kalbos kursai, galime atsiųsti savo mokytojus į Jūsų vietą, o laiką ir kurso apimtis bei intensyvumo lygį nustatote Jūs. Kiekvienu atveju rengiamasi atskirai, pagal specialiai kliento poreikiams pritaikytą programą.

  • Vokiečių kalbos studijos užsienyje

„Soros International House“ kalbų mokykla veikia daugiau nei 30-yje pasaulio šalių, todėl vokiečių kalbos galite pramokti ne tik Lietuvos „Sih“ mokymo centre.

Populiariausi vaidmenų žaidimai lovoje

Populiariausi vaidmenų žaidimai lovoje

Kartais poros seksualinis gyvenimas tampa pilkas ir nuobodus. Rutinai paįvairinti skirtos erotinės prekės. Jų gausų internetinėje parduotuvėje „Romantika“. Tai ne tik įvairūs sekso žaisliukai, vibratoriai, masturbatoriai bei lubrikantai. Daugelis porų, norėdamos nušviesti savo lytinius santykius naujomis spalvomis, dažnai pasitelkia… vaidmenų žaidimus. Pateikiame populiariausius žaidimų tipus ir jiems reikalingus atributus.

Populiariausios vaidmenų  žaidimų temos:

Šio tipo lovos žaidimai pasižymi situacijomis, kurios realybėje ne tik neišpildomos, bet dažnai ir neetiškos. Visgi, jos sukelia adrenalino proveržį ir sukelia visiškai naujus potyrius lovoje.

  • Mokytoja ir mokinys. Savaime aišku, kad beveik visi berniukai kažkuriuo mokyklos gyvenimo momentu buvo įsimylėję savo mokytoją ir apie ją fantazavę. Tokio tipo fantazijos dažnai iškyla ir suaugusio vyro galvoje, o šias visai nesunku išpildyti. Šiam žaidimui Jums prireiks: moteriško griežto kostiumėlio, užsagstomos palaidinės, akinukų, aukštakulnių batelių, rodomosios lazdelės. Visos erotinės prekės vaidmenų žaidimams gali būti lengvai randamos bet kurioje sekso prekių parduotuvėje, pavyzdžiui „Romantika“.
  • Gydytojas ir pacientė. Dar viena, realybėje etiškumu nepasižyminti situacija, galinti sukelti jausmų audrą lovoje. Šie vaidmenys tinka tiek vyrui, tiek moteriai. Tad kas bus kuris visiškai nesvarbu. Jums reikės: balto chalato, pravartus stetoskopas, kepurėlė ir… scenarijus. Galbūt tai skubi pirmoji pagalba, o gal nuosekli paciento apžiūra. Rinktis Jums. Daugiau mažiau prireiks tik fantazijos.
  • Valdovas ir vergė. Bene populiariausias vaidmenų žaidimo tipas. Vienas stiprus ir valdingas, kitas beteisis ir silpnas. Kurkite taisykles, reikškite slapčiausius norus ir priverskite savo vergą Jus maloninti. Būtent valdingumas ir galia šį žaidimą ir daro tokį populiarų. Dažniausi žaidimo atributai: botagėlis, antrankiai, kaukės, akių raiščiai bei lateksto drabužiai. Šio tipo erotinės prekės vienos populiariausių. O rinktis tikrai yra iš ko.
  • Užpuolikas ir auka. Dar vienas adrenaliną sukeliantis žaidimas. Aišku svarbu, kad partneriai būtų susitarę žaisti šį žaidimą, tam, kad vėliau nekiltų nesklandumų. Užpuoliko vaidmenį atliekantis partneris nustato laiką ir vietą, kuri kitam partneriui nežinoma. Tokiu būdu bus išlaikomas netikėtumo efektas. Svarbiausias atributas – užpuoliko vaidmeniui tinkanti apranga. Tai gali būti juodi drabužiai, veidą dengiančios kaukės ir panašiai.

Svarbiausia, kad nusprendus žaisti vieną at kitą vaidmenų žaidimą sekso metu, pora susitartų raktinius žodžius. Taip abu partneriai žinos savo ribas ir jausis saugiau. Vaidmenų žaidimai reikalauja ne tik atitinkamų atributų, bet ir daug fantazijos.