Browsed by
Kategorija: Kita

Keliaujant sugedo automobilis: ką daryti?

Keliaujant sugedo automobilis: ką daryti?

Atėjus vasaros metui ir atostogų sezonui, nenuostabu, kad daugelis žmonių, sulaukę didesnės šilumos, patraukia link pajūrio. Nesvarbu ar tai, Palanga, Šventoji, Nida, Klaipėda, žmonės iš visų Lietuvos kampelių suvažiuoja čia pasilepinti kaitinančia saule ir bent kartą pasimaudyti jūroje. Tačiau, kad ir kaip galite būti pasiruošę, kartais kelyje nutinka netikėtumų ir staiga sugenda transporto priemonė. Užkietėjusiam vairuotojui tai gal ir nesukels per daug keblumų – jis nepasimes, pasielgs atsakingai, tuoj bus iškviestas tralas, Klaipėda čia pat, tad ilgai neužtruks, ir viskas bus sutvarkyta. Tačiau ką daryti tiems, kurie su tuo susiduria pirmą kartą? Neišsigąskite, pajūris jau prie pat, o taip pat ir pagalba.

Read More Read More

Turbokompresorių gedimų požymiai

Turbokompresorių gedimų požymiai

Darant prielaidą, kad nesate automobilių ar sunkesnių transporto priemonių entuziastas, žinantis viską apie automobilius ir variklius, pirmiausia reikia išsiaiškinti, kas yra turbokompresorius. Kalbant paprastai, tai yra dalis, padedanti padidinti variklio galią. Net ir turint mažesnį variklį, turint šį mechanizmą, galima mėgautis didesniu našumu. Turbinos pagamintos taip, kad tarnautų kuo ilgesnį laiką. Tačiau, kaip pažymi „Šalvis“ komanda, laikui bėgant joms gali būti padaryta žala, o tada tampa reikalingas turbinų remontas Kaune, Vilniuje arba kitame, klientui aktualiame mieste. Žemiau pateikiami aiškiausi turbokompresorių gedimų požymiai.

Read More Read More

Kodėl verta įsigyti magnetinę lentą biurui

Kodėl verta įsigyti magnetinę lentą biurui

Magnetinės lentos tampa vis populiaresnės, tiek klasėse, tiek biuruose. Nors daugeliui gali pasirodyti, kad atsiradus elektroninėms lentoms, tai jau pasenus priemonė, tiesą sakant, tokia lenta vis dar plačiai naudojama ir turi daug pranašumų, palyginus su elektrinėmis. Žemiau pateikiamos Biurogidas.lt specialistų įvardytos priežastys, kodėl magnetinė lenta – pravarti investicija kiekvienam biurui.

Read More Read More

Kodėl DVS sistemos naudingos kiekvienai įmonei

Kodėl DVS sistemos naudingos kiekvienai įmonei

Nors kompiuterių ir išmaniųjų technologijų atsiradimas žymiai palengvino darbą, neretai darbovietėse vis dar renkamasi naudoti fizinius dokumentų variantus. Šie užima daug vietos, juos lengva pamesti, sugaištamas laikas ieškant ar perkeliant reikiamus failus. Jų archyvavimas taip pat pareikalauja daug dėmesio ir pastangų, o dėl to tenka atidėlioti kitus svarbius darbus. Laimei, kaip pastebi „Sekasoft“, yra lengvesnis būdas tvarkyti dokumentus – tam itin pravarčios DVS sistemos. Svarbiausia, kad tokia programinė įranga palengvina ne tik šį vienintelį procesą.

Read More Read More

Dažniausiai pasitaikančios sunkvežimių problemos

Dažniausiai pasitaikančios sunkvežimių problemos

Deja, bet kalbant apie transportą ir pervežimą, sunkvežimių gedimai yra būtinas blogis. Ir kuo ilgiau jie nėra taisomi, tuo daugiau pinigų prarandate būtent Jūs. Todėl itin naudingas sunkvežimių servisas, kurį siūlo tokios įmonės kaip Salvis.lt, kur suteikiama visa reikiama transporto priemonės apžiūra, palaikoma optimali jo būsena, pašalinamos visos problemos. Čia galima apsilankyti esant bet kokiam gedimui, ar jei kyla įtarimas, kad kažkuri dalis dirba ne visu pajėgumu. Tačiau kokios yra dažniausiai pasitaikančios sunkvežimių problemos? Tai aptariame žemiau.

Read More Read More

Aktualus įmonės darbo našumas? Rinkitės DVS

Aktualus įmonės darbo našumas? Rinkitės DVS

Kiekvienos sėkmingos įmonės paslaptis – itin greitai dirbantys ir gerai užduotis atliekantys darbuotojai. Tam turi įtakos daug faktorių: atitinkamas atlyginimas, gera darbo atmosfera, pozityvūs santykiai su kolegomis. Tačiau retai susimąstoma, kad tam didelę reikšmę gali turėti ir laikas, kurį darbuotojai praleidžia ruošdami įvairius, įmonei svarbius dokumentus. Priežastis, dėl kurios dažniausiai vėluoja ataskaitos, reikalingi failai, yra laikas, praleidžiamas būtent ruošiant, pernešant, archyvuojant fizines dokumentų kopijas. Norint padidinti darbuotojų našumą, reikia sumažinti laiką, skirtą failų tvarkymui. Todėl pravartu investuoti į DVS programinę įrangą.

Read More Read More

GYVŪNŲ DRAUDIMO RŪŠYS: KURIĄ PASIRINKTI?

GYVŪNŲ DRAUDIMO RŪŠYS: KURIĄ PASIRINKTI?

Jeigu kada nors esate turėję augintinį, turbūt žinote, kiek daug tai atneša džiaugsmo, laimės ir smagių akimirkų kartu. Dažnai, mūsų augintiniai tampa mums tokie artimi, lyg būtų šeimos nariai. Tačiau, retkarčiais nutinka ir nemalonių situacijų: gyvūnai gali susirgti, o galbūt padaryti žalos kitiems asmenims ar jų turtui. Kaip apsisaugoti ir suvaldyti tokias rizikas? Geriausias sprendimas tokioje situacijoje yra gyvūnų draudimas.

Read More Read More

Kaip išsirinkti tinkamą rašiklį

Kaip išsirinkti tinkamą rašiklį

Nesvarbu, ar rašote laišką, pasirašinėjate svarbius dokumentus ar tiesiog vedate Jums aktualius užrašus, rašikliai yra esminė kasdienio gyvenimo priemonė. Net ir šiais interneto, įvairių technologijų kupinais laikais jie yra būtini darbovietėje, namuose ir kelyje. Lengva pasakyti, kad visi rašikliai yra paprasti ir vienodi, tačiau jų pasirinkimas ir paskirtis yra labai platūs ir apie tai reikia pagalvoti net kai perkami rašikliai dovanų. Žemiau pateikiami patarimai, kaip išsirinkti tinkamą rašiklį.

Read More Read More

Ką reikėtų žinoti perkant batus internetu?

Ką reikėtų žinoti perkant batus internetu?

Kartais, kai diena yra itin užimta ir visiškai nėra laiko sau, sudėtinga suspėti dar nubėgti į parduotuvę ir rinktis prekes. Visai nesvarbu, ar renkate dovaną draugams, ar renkatės, ką dėvėti sau. Ši problema labiausiai egzistuoja kalbant apie batų apsipirkinėjimą. Šiandieninėje visuomenėje, kai technologijos taip sparčiai eina pirmyn, atsirado būdas, kuris palengvina šį darbą. Tai – apsipirkinėjimas internetu. Tačiau kyla klausimas: ką reikia žinoti prieš apsipirkinėjant tokiu būdu?

 

Read More Read More