Keramikiniai ir metaliniai dantų breketai: ką pasirinkti?

Keramikiniai ir metaliniai dantų breketai: ką pasirinkti?

Dantų tiesinimas breketais yra dažnas pacientų pasirinkimas norint turėti tiesius ir sveikus dantis. Visgi kartais tenka susimąstyti: kaip išsirinkti tai, kas būtų efektyvu ir kokybiška? Vienas iš sprendimų gali tapti  kokybiški metaliniai ir keramikiniai breketai Kauno odontologijos klinikoje „Denticija“. Dantų kreivumo problema gali būti greitai išspręsta, kadangi šioje gydymo įstaigoje dirbantys specialistai parinks tinkamą gydymo procesą atsižvelgiant į kiekvieno kliento individualų atvejį. Visgi, kiekvienas iš šių breketų tipų turi savo privalumus, kurie gali padėti renkantis sau tinkamą. Toliau yra pateikti keletas metalinių ir keramikinių breketų privalumų.

Metalinių breketų privalumai

Metaliniai breketai yra tradicinis ir jau itin seniai populiariu tapęs dantų tiesinimo būdas. Dažnas klientas šiuos breketus renkasi dėl šių priežasčių:

  • Metaliniai dantų breketai pasižymi tvirtumu. Tai reiškia, kad dažnai jie gali būti pasirenkami tuomet, kai dantų kreivumo problema yra kiek sunkesnė ir jai išspręsti reikia daugiau tvirtumo ir pastangų. Kauno klinikoje „Denticija“ metaliniai ir keramikiniai breketai yra vienas iš pasirinkimų gydant kiek sunkesnes dantų kreivumo problemas. Paprastesniam gydymo procesui gali būti pasirenkamos išimamos dantų plokštelės ar kapos.
  • Kaip jau buvo minėta, metaliniai breketai yra itin tvirti, todėl savaime aišku, jog jie yra patvarūs ir užtikrina ilgalaikį naudojimą. Tai privalumas tuomet, kai žmogus yra aktyvus ar yra pavojus greitai susižeisti ir sugadinti nešiojamą dantų tiesinimo priemonę.

Keramikinių breketų privalumai

Vis daugiau ir daugiau žmonių renkasi breketus, pagamintus iš keramikos. Savo populiarumu jie nenusileidžia įprastiems breketams.

  • Vienas iš skirtumų tarp keramikinių ir metalinių breketų yra tai, kad breketai pagaminti iš keramikos yra mažiau pastebimi. Jie gali būti skaidrūs ar tokios pat šviesios spalvos kaip dantys, todėl susilieja taip, kad dažnai juos pastebėti yra sudėtingiau. Tokie keramikiniai breketai kaip Kauno „Denticija“ suteikia galimybę dantų kreivumo problemą išspręsti su mažiau pastebimais ir estetiškai atrodančiais breketais, pagamintais iš keramikos.
  • Dar vienas iš keramikinių breketų privalumų yra tai, keramikinius breketus lengviau nuimti ir procesas nėra toks sudėtingas ir skausmingas.

Breketų tipo pasirinkimas priklauso nuo individualaus kliento atvejo ir kliento požiūrio. Jeigu dantų kreivumo problema reikalauja didesnio dėmesio ir patvarumas yra svarbiausias aspektas gydantis, dažnai metaliniai breketai gali būti tikras išsigelbėjimas. Tačiau vis dėlto, norint estetiškesnio vaizdo ir mažiau pastebimų breketų, verta rinktis keramikinius breketus. Kad ir koks bebūtų pasirinkimas, gydymo procesui pasibaigus sveiki ir tiesūs dantys sugrąžins galimybę savo šypsena dalintis su aplinkiniais.