Kelionės – puikus būdas stiprinti ryšius

Kelionės – puikus būdas stiprinti ryšius

Sena, bet kažkodėl daugelio primiršta tiesa – tai, kad kelionės padeda išmėginti ir sustiprinti santykius. Šiuo atveju galvoje turimas ne tik ryšys tarp įsimylėjėlių ar sutuoktinių. Kelionės gali praversti grūdinant ir tiesiog draugų santykius. Mikroautobusų nuoma – paslauga, kuri siekiant šio tikslo gali būti itin aktuali. Taigi, pakalbėkime apie tai, ką daryti, kad išvyka su draugais būtų sėkminga.

Pirmiausia – paprasčiausi poreikiai

Planuodami keliauti su kompanija, daugelis pirmiausia galvoja apie maršrutą, išvykos trukmę ar pramogas. Tačiau reikėtų nepamiršti net pačių paprasčiausių poreikių. Jei pamenate žymiąją Maslou poreikių piramidę, tikriausiai pamenate ir tai, kad joje kaip svarbiausias dalykas išskiriamas alkio, troškulio, poilsio poreikių tenkinimas. Tik tuomet reikšmės įgauna tokie poreikiai kaip bendravimas, savirealizacija. Taigi, įvertinti būtina:

• Maisto, gėrimų kiekį. Žinoma, šiais dalykais galima pasirūpinti ir tiesiog kelyje. Tačiau visų poreikiai valgyti ar gerti skirtingi, tad gali būti taip, kad kelionę reikės stabdyti kas valandą. Taigi, pasirūpinkite vandeniu ir užkandžiais, pagalvokite, kiek pinigų galite skirti maistui.
• Komfortą. Šį poreikį galima lengvai patenkinti pasirūpinus patikima mikroautobusų nuoma. Šiuolaikiški mikroautobusai pasižymi efektyvia, galinga vėdinimo ir šildymo sistema. Be to, jie – talpūs ir erdvūs. Žinoma, nereikia pamiršti oro sąlygas atitinkančių drabužių, avalynės.
• Papildomus patogumus. Tai – ne tik minėtas šildymas ar vėdinimas. Jei keliausite keliese, natūralu, kad ilsėtis ar kalbėtis norėsite ne visuomet tuo pat metu. Knygos, muzika, filmai, rankdarbiai – paprasti dalykai, padėsiantys atsiriboti ir tinkamai pailsėti.

Kai fiziniai poreikiai patenkinti, galima pagalvoti ir apie kitokius norus. Svarbu susitarti dėl kelionės krypties ir tikslo, lankytinų objektų ir kitokių niuansų. Tuomet dėmesio vertėtų skirti ir bendravimo gudrybėms.

Santykiai gerėja reaguojant į kitus

Žmonių esama visokių. Vieni – savanaudžiai, kiti – altruistai. Visgi tikėtina, kad jus supa geri, patikimi draugai. Tačiau net ir tokiu atveju reikia nepamiršti pagarbos svarbos. Vien apsispręsti, kas rūpinsis mikroautobusų nuoma, kas – maistu ar vairavimu neužtenka. Jei norite mėgautis kelione, visi kartu stenkitės:

• Ieškoti kompromiso. Kompromisas – toks susitarimas, kai siekdama santarvės šį tą paaukoja tiek viena, tiek kita pusė. Jį pasiekti nelengva, bet tikrai verta.
• Gerbti kito nuomonę. Nesvarbu, kaip gerai ar blogai esate pažįstami, ar jaučiatės teisūs, ar įžeisti. Tiesiog priimkite faktą, kad gyvenime esama įvairiausių taisyklių, ir jūs – ne vieni kitų teisėjai.
• Rūpintis vieni kitais. Reaguokite į draugų poreikius. Supraskite, kad esate komanda, ir jei kažkuriam nariui blogai, tai turi būti visų rūpestis. Tad įsitikinkite, ar kitų norai yra patenkinti ir jei ne, ar tikrai negalite nieko dėl to padaryti.

Patogiausių, naujausių mikroautobusų nuoma – išties svarbus kelionės elementas. Tiesiog nereikia manyti, kad tai – viskas, ko reikia. Draugai yra tarsi antra šeima, todėl ir čia būtinas nuolatinis dėmesys, rūpestingumas, atsakomybės jausmas. Tik tuomet kelionė paliks stulbinamų įspūdžių, iš kurių vienas – pojūtis, kad jus supa sielos broliai ir seserys.