Kas yra peptidai ir kam jie naudojami?

Kas yra peptidai ir kam jie naudojami?

Tikėtina, kad tokius žodžius, kaip „peptidai“, „lipolitikai“, ir „lipozė“ girdite nelabai dažnai. Sudėtingi terminai tikrai netraukia skaityti dar sudėtingesnių tekstų, todėl šįkart nusprendėme apie viską pakalbėti paprasčiau. Paprastais ir lengvais žodžiais aiškinamės sudėtingas sąvokas ir tai, kaip jos siejasi su mūsų sveikata ir grožiu.

Senėjimas ir apimčių mažinimas, arba kaip tai susiję?

Labai paprastai aiškinant, tai su peptidų sąvoka tikriausiai buvote susidūrę per chemijos pamokas. Jie dar skirstomi pagal dydžius į tripeptidus, tetrapeptidus ir panašiai. Kokių jų funkcija ir ką jie turi bendro su lieknėjimu ir odos jauninimu?

Peptidus galima rasti žmogaus organizme – jie apsaugo mūsų organizmo ląsteles nuo pavojingų toksinų, be to, jie greitina mūsų medžiagų apykaitą, nes turi įtakos žmogaus metabolizmui – kitaip tariant, virškinimui ir šalinimui. Peptidai taip pat didina žmogaus aktyvumą, gera ištvermę, imuniteto atsparumą ligoms. O taip pat jie dar stimuliuoja ir pažeistų organizmo audinių savaiminį atsistatymą.

Jei jau kalbant visiškai paprastais žodžiais, tai peptidus dar kitaip vadina baltymais, į kurių sudėtį įeina amino rūgštys. Ir iš tiesų, beveik jos žmogaus organizmo procesas negali tinkamai veikti, neįsitraukiant į jį peptidams. Tad jei norite atjaunėti ar sulieknėti, vaistininkas gali dažnai pasiūlyti gerti specialius peptidų kompleksus. Tik štai, i veiks gerokai lėčiau nei peptidų injekciniai preparatai. Nors ir skamba baugokai, tai viena ir medicinos naujovių. Pakalbėkime apie ją plačiau.

Lipolitiniai preparatai – kas, kam ir kodėl?

Ar jau įsitraukėte? Tikrai? Ar jau domina ne tik tai, kas yra peptidai, bet ir jų panaudojimo būdas? Štai dar šiek tiek informacijos apie peptidų naudą organizmui, o po to jau pereisime ir prie lipolitinių preparatų ir injekcijų suteikiamų privalumų.

  • Peptidų pagalba skatinama audinių regeneracija;
  • Jie taip pat naudojami ir vėžio profilaktikos gydyme;
  • Saugomas organizmas ne tik nuo toksinų, bet ir kitų žalingų medžiagų.

Estetinė medicinoje šiandien naudojamas peptidų ir hialurono rūgšties mišinys. Kodėl? Hialuronas stimuliuoja kolageno gamybą, tad atgaivinama sveika oda, o peptidų pagalba galima džiaugtis pagražėjusiomis linijomis, nes:

  • Skatina riebalų skaidymąsi;
  • Sumažina riebalų ląstelių kiekį;
  • Aktyvuojamai specialieji, metabolizmą gerinantys elementai;
  • Pagerėja odos elastingumas.

Peptidai ir lipolitiniai prieparatai šiandien leidžia džiaugtis pagražėjusia oda, geresne medžiagų apykaita, mažesniu kūno svoriu ir galiausiai – gyvenimu. Jokių randų, jokių pooperacinių gijimų ir užtikrinamas saugumas. Gal ir verta pabandyti?