Kas yra feromonai ir ką verta apie tai žinoti?

Kas yra feromonai ir ką verta apie tai žinoti?

Erotinės prekės gali būti labai įvairios – nuo skirtingų tipų prezervatyvų bei lubrikantų iki viliojimui skirtų afrodiziakų. Apie pastaruosius kalbama ne per daugiausiai, o kitaip jie dar vadinami meilės hormonais. Pakalbėkime apie apie tai plačiau – kas tai yra ir kaip tai veikia?

Kas tie feromonai?

Bene kiekvienas žino posakį apie meilę iš pirmo žvilgsnio arba apie tas chemines reakcijas, kurios staiga įvyksta tarp dviejų žmonių. Ir šie posakiai nėra tik iš piršto laužti. Iš tiesų, būtent feromonų pagalba dvi skirtingos lytys tarpusavyje gali pajusti keistą sąryšį ir taip vadinamas chemines reakcijas. Šios medžiagos gaminasi tiek vyro, tiek moters organizme, o kalbant paprastai – tai yra hormonai, kurie skatina kitos lyties susidomėjimą.

Šiandien feromonais – paslaptingomis medžiagomis, kurios sukelia seksualinį potraukį, prekiauja ir įvairūs sekso prekių salonai. Tokios erotinės prekės dažniausiai skirstomos į dvi dalis – skirtas vyrams ir moterims. Juos galima maišyti kartu su kvepalais ar naudotis atskirai – dažniausiai jie bekvapiai. Visgi, kyla klausimas, ar šios priemonės, skirtos seksualiniam patrauklumui sustiprinti, yra nekenksmingos.

Kaip tai veikia?

Jei tikėsime mokslininkais ir įvairiais moksliniais veikalais, tyrinėjančiais tarpusavio trauką ir hormonų sąveikas, tai ne tik gyvūnai, bet žmonės vienas kitą suranda ir atpažįsta pagal kvapą. Kai mokslininkų buvo išsiaiškinta, jog vadinamieji meilės hormonai gaminasi natūraliai kiekvieno organizme, tapo aiški ir cheminės traukos prasmė. Tad jei norite sulaukti daugiau priešingos lyties dėmesio, Jums gali padėti hormonų pagrindu gaminamos erotinės prekės.

Tiek vyriški, tiek moteriški, sekso prekių salonuose parduodami feromonai, dažniausiai yra papildyti kvapiu aromatu, kuris traukia priešingos lyties atstovus. Šios medžiagos, patekusios į orą, paveikia kitos lyties jutiminius organus, kurie siunčia signalą į smegenis ir taip sukelia ne tik aistras, bet ir paruošia lytiniam kontaktui.

Feromonų ypatybės

Natūralūs moteriškieji feromonai veikia panašiu principu. Bene gausiausiai jie gaminasi ovuliacijos metu, kuomet yra vaisingiausios moters dienos. Papildomos priemonės norą mylėtis tik sustiprina. Vyriškieji feromonai bene gausiausiai gaminasi tais momentais, kuomet prireikia vyriškosios fizinės jėgos ir šalto proto. Dažnai ir stresinėse situacijose. Tad moteriškumas ir vyriškumas yra paremtas ne tik fizinėmis išorės savybėmis, bet ir vidinėmis cheminėmis reakcijomis.

Norintiems sustiprinti meilės hormonų poveikį, pakelti savo pasitikėjimą savimi, tiks tokios feromonų pagrindu gaminamos erotinės prekės, kaip vyriški ar moteriški dezodorantai, aistrą stimuliuojantis lūpų balzamas, masažams skirti aliejai ar feromoniniai kvepalai. Jų nereikia daug, o rezultatai nustebina.