Kaip surengti namuose gerą vakarėlį?

Kaip surengti namuose gerą vakarėlį?

Kai ateina savaitgalis, norisi po sunkios darbo savaitės atsipalaiduoti ir praleisti laiką su draugais. Todėl, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kaip tinkamai suorganizuoti tinkamą namų vakarėlį. Todėl, dabar pateiksime keletą patarimų, kurie tikrai  Jums pravers.

 

Pasirūpinkite maistu

 

Jeigu norisi, kad Jūsų svečiai būtų laimingi, pasirūpinkite užkandžiais. Neretai būna taip, kad gaminti tiesiog tingisi arba nebeturite reikiamų įrankių savo virtuvėje. Todėl, puikus pasirinkimas yra maistas į namus. Populiariausias maistas vakarėlių metu yra pica, todėl nesuklysite, jeigu užsakysite būtent ją. Svarbu, jog prieš užsakydami susižinotumėte, ką valgyti mėgsta Jūsų draugai. Be to, jeigu pica jau nusibodo, puikus pakaitalas – suktinukai. Jie puikiai tinka tada, kai kiekvienas svečias nori atskiro patiekalo.

 

Vakarėlis be žaidimų – ne vakarėlis

 

Svarbu pasirūpinti ne tik maistu, bet ir veikla. Visada smagu su draugais pažaisti stalo žaidimų. Jie suteikia daug džiaugsmo ir padeda komunikuoti. Be to, jeigu Jūsų vakarėlyje yra daugiau žmonių – puikiai tinka žaidimas „Šarados“ . Suskirstykite po keletą žmonių į grupeles ir ant lapelio surašykite įvairiausius žodžiais. Traukimo būdu vienas iš komandos narių ištraukia lapelį ir be žodžių turi pavaizduoti tai, kas parašyta. Jeigu komandos nariai atspėja – gauna tašką, o jeigu ne – negauna. Žaidimo prizai gali būti gėrimai ar maistas į namus.

 

Sugalvokite temą vakarėliui 

 

Niekas taip nepralinksmina kaip temos vakarėliu metu. Galite daryti tokias temas kaip 90 – tųjų mados ar garsenybių paradas. Įspėkite savo draugus, kad pasipuoštų pagal pasirinktą temą. Be to, nepamirškite dekoruoti ir savo namų. Pridėkite papildomų dekoracijų bei įsigykite papildomų lėkščių ar indelių pagal temą, kur bus sudėtas vakarėliui užsakytas maistas. Be to, pagal temą pasirinkite ir atitinkamą muziką. Taip padės pagyvinti atmosferą ir suteiks dar daugiau gerų emocijų Jūsų draugams.

 

Apie tai kalba ir išbandžiusioji Akvilė: „Organizavau teminį vakarėlį namuose. Pasirinkau klasikinių siaubo filmų temą. Papuošiau stalą ir indus papylus dirbtino kraujo, užuolaidas papuošiau prikabintais popieriniais skeletais. Buvo smagu pažiūrėti, kaip mano svečiai buvo nustebę.“

 

Suorganizuoti vakarėlį namuose iš pradžių gali atrodyti sudėtinga, tačiau taip nėra. Bereikia kad būtų užsakytas maistas į namus, sugalvota įdomi veikla ir gera kompanija.