Kaip sumažinti raukšles?

Kaip sumažinti raukšles?

Didžiausias klausimas kiekvienos moters gyvenime – kaip išvengti raukšlių, ar bent kaip jas sumažinti? Laimei, šiandien yra keletas veiksmingų būdų, kuriuos galite atlikti tiek namuose kaip prevencinę raušklių priemonę, arba galite kreiptis į specialistus. Pavyzdžiui, tarp priemonių yra veido masažai, hialurono injekcijos ir keletas kitų. Norite sužinoti daugiau? Tuomet dalinamės keletu patarimų.

 

Kas yra veido mankšta?

 

Kartu su veido mankštomis galima pasiekti itin gerų rezultatų – sumažinti raukšles, pagurklį, paversti veidą skaistesniu, labiau švytinčiu. Veido mankštos metu yra suaktyvinama veido kraujotaka, todėl oda prisotinama deguonimi. Nereikia būti profesionalu, jog būtų galima atlikti veido mankštą. Taip pat raukšlių mažinimas yra paprastesnė procedūra nei krūtų didinimas, todėl ją galima atlikti tiesiog patiems.

 

Tai galite daryti kiekvieną rytą ar vakarą stovėdami prieš veidrodį – tam net nereikia specialaus kremo ar kitos priemonės. Tiesiog paimkite savo naudojamą drėkinamąjį veido kremą ir juo padengę veidą, pradėkite jį švelniai masažuoti. Braukite pirštais per kaklą, skruostus ir kaktą – kartokite šiuos judesius bent keletą minučių.

 

Šis būdas puikiai tinka toms, kurioms hialurono injekcijos kainuoja per brangiai arba kurios nori pasiekti rezultatų savomis pastangomis.

 

Kas yra hialurono injekcija?

 

Ši procedūra yra itin paprasta. Jos metu į odos sluoksnį yra suleidžiamas hialurono užpildas, unikalus savo sudėtinėmis medžiagomis. Verta paminėti, jog procedūra yra visiškai saugi ir tinka bet kokio amžiaus ir tipo veido odai.

 

Pastaroji procedūra tinkama ne tik veido raukšlėms gydyti. Ją taip pat galima atlikti, kuomet siekiama šalinti aknės randus, atkurti skruostų tūrį, užpildyti gilias raukšles, pykčio raukšles tarp antakių, patobulinti lūpų kontūrus.

 

Abi aukščiau paminėtos procedūros – tiek veido masažai namuose ar pas profesionalą, tiek hialurono injekcijos, yra efektyvūs būdai pašalinti raukšles. Rinkitės pagal tai, kas labiau priimtina jums: jeigu turite pakankamai laiko, tuomet pasinaudokite veido masažo procedūromis, o jeigu turite pakankamai lėšų, tuomet patikėkite raukšles profesionalams.