Kaip sukurti darbuotojams draugišką biuro aplinką?

Kaip sukurti darbuotojams draugišką biuro aplinką?

Šiandien kaip niekada yra svarbi draugiška aplinka darbe, nes 8 valandų darbo diena išvargina ne vieną darbuotoją. Tam, jog išlaikytumėte darbuotojus kuo ilgiau, tobula darbovietė nėra tiesiog pačių darbuotojų išmislas – ji iš tikrųjų reikalinga. Tobulą aplinką darbuotojams nesunkiai gali sukurti biuro baldai, apšvietimas ir spalvos.

 

Kodėl svarbu baldai?

 

Kadangi dirbdami biuruose žmonės praleidžia 8 ar net daugiau valandų sėdimoje pozicijoje, labai svarbu užtikrinti ir pasirūpinti erdvėmis, kuriose jie galėtų atsistoti ir prasiblaškyti nuo kompiuterių.

 

Tokie baldai kaip minkštos sofos, sėdmaišiai, kėdės gali sukurti relaksacijos zoną, kurioje akys ilsisi nuo darbo kompiuteriu. Taip pat šioje zonoje pravartu turėti žurnalų, knygų ar tiesiog televizorių su kompiuteriniais žaidimais – visa tai padės atsipalaiduoti jūsų darbuotojams pertraukėlės metu.

 

Be to, svarbu ir pačios darbo vietos baldai – tai stalas bei patogi kėdė. Pastarieji turi būti ergonomiški, patogūs ir pritaikyti pagal taisyklingos sėdėsenos reikalavimus.

 

Apšvietimas

 

Taip pat kaip ir biuro baldai, svarbus ir apšvietimas. Visi žinome, jog sėdint prie kompiuterio ekrano apšvietimas gali nulemti mūsų regos blogėjimą. Šviesus biuras, kuriame yra daug langų, užtikrins, jog darbo vieta būtų tinkama dirbti kompiuteriu.

 

Jeigu norite sukurti jaukią aplinką savo biure, apšvietimas taip pat gali čia padėti. Pakabinkite modernias arba sendintas lempas komforto zonoje ir leiskite darbuotojams mėgautis jaukia atmosfera, kurioje jie bent trumpam gali pamiršti darbą.

 

Šviesios spalvos turėtų dominuoti

 

Sienų spalva, kaip ir apšvietimas, yra svarbi darbo su kompiuteriu dalis, kadangi tokia darbo vieta reikalauja maksimalaus apšvietimo dėl regos būklės. Šviesios sienos ne tik teigiamai atspindės šviesą, tačiau taip pat pavers biurą erdvesniu ir didesniu.

 

Ryškūs biuro baldai šviesioje erdvėje nesumažins biuro bei taps puikiu akcentu, kuris pagyvins vaizdą. Šviesios spalvos veikia ir nuotaiką – darbuotojai jausis labiau motyvuoti, pakylėti ir nesuspausti mažoje erdvėje.

 

Taigi, skirkite dėmesį savo biuro aplinkai – pasirūpinkite komfortiškais baldais, tinkamu apšvietimu ir spalvomis.