Kaip profesionaliai įkurti namų interjerą?

Kaip profesionaliai įkurti namų interjerą?

Jei neseniai įsikūrėte namuose, tenka pastebėti, kad nėra taip ir paprasta įkurti namus. Vis dėlto kartais užtenka mažų ir lengvai atliekamų patarimų, kuriuos pritaikius iš karto gaunamas rezultatas. Taip pat svarbu atsižvelgti, kai kainos klausimu, ji nebūtų per daug didelė. Kaip sukurti jaukų interjerą, pašviesinti namus ir sušvelninti namų kampus? Šviestuvai Vilniuje – pirmas žingsnis link tinkamo interjero.

Ką daryti, kad namai taptų jaukūs?

• Nudažykite namų sienas švelniomis, šviesiomis spalvomis. Tai ne tik padės sukurti namų interjerą, bet ir vizualiai padidins erdvę. Ypatingai vertėtų tai rinktis mažose, siaurose erdvėse. Taip pat erdvei sukurti tinkama rinktis didelius plačius langus bei veidrodžius. Nors būstas net ir nėra didelis, tai sukurs laisvės pojūtį.

• Išpildyti namų apšvietimo lygiai. Parduotuvėje „Ekoliumenas“ galima rasti įvairių rūšių šviestuvus, kurie padės sukurti namų interjerą dar jaukesniu. Nepamirškite, kad bendrojo apšvietimo sluoksnio egzistuoja ir funkcionalusis, akcentinis ir kiti. Vonia, koridorius ir kitos mažos erdvės taip pat turi tinkamai apšviestos, kad suteiktų namams išpildytą funkcionalumą. Šviestuvai Vilniuje pasižymi didele įvairove, todėl užsukti į šį miestą tikrai verta.

• Rinkitės tai, kas Jums patogu. Minkšta sofa su pagalvėlėmis ne tik yra jauku, bet ir patogu. Vėliau pakeistus užvalkalus galima pakeisti šį namų dizainą. Ypač kai tokie daiktai namuose greitai išsitepę ir Jiems reikalingas dažnas valymas.

Nepamirškite turimų medžiagų ir žalumos

• Panaudokit jau turimas dekoro dalis. Norint sutaupyti, galima puikiai išnaudoti tai ką jau turima. Tokiu atveju nereikės papildomų išlaidų. Tai gali būti net ir paveldas. Pavyzdžiui, močiutės padovanotos klasikinės lėkštės gali įdomiai derėti su namų siena. „Ekoliumenas“ dirbantys ekspertai rekomenduoja tokius namus akcentus apšviesti staliniais šviestuvais.

• Kuo žaliau, tuo geriau. Namų erdvėje ypatingai svarbu išnaudoti žalią spalvą. Augalus galite dėlioti visur. Mažo ar didelio dydžio – tai net nėra svarbu. Namams tai suteikia spalvų. Šviestuvai Vilniuje gali būti naudingas pasirinkimas, jei tarp augalų norite įkombinuoti dar daugiau šviesos. Šviestuvus netgi galima pagaminti ant augalų, svarbi, kad tai būtų atliekama saugiai.