Kaip keliauti rudenį?

Kaip keliauti rudenį?

Visi žinome, jog šiandien turime begalę skirtingų būdų, kaip galima rudenį keliauti tiek savoje, tiek svečioje šalyje ar į svečias šalis. Nesvarbu, kad ir kokį transportą pasirinktume, galime keliauti po Europą, Aziją, Ameriką ar bet kurį kitą kontinentą. O transporto būdų taip pat gausybė – dviračiai, automobiliai, tarpmiestinis transportas (autobusai) ir begalės kitų. Tam, kad būtų lengva pasirinkti, kaip keliauti, pristatome pagrindinius kelionių būdus ir jų privalumus.

 

Automobilis

 

Kuo gerai keliauti automobiliu? Visų pirma, jūsų keliautojų grupė nėra pririšta prie jokio grafiko ir maršruto. Tai reiškia, kad šių kelionių metu galite spontaniškai sugalvoti ir aplankyti tam tikrus objektus, vietas ar lankytinus muziejus. Taip pat, jeigu turite pakankamai erdvę bagažinę, galite susidėti nemažai daiktų. Verta paminėti, kad, pavyzdžiui, tarpmiestinis transportas, tai yra autobusai ar maršrutiniai taksi, neleidžia valgyti maisto, todėl automobilis vėl tampa puikia alternatyva.

 

Dviratis

 

Žinoma, čia kalbame apie dviračiusk aip apie transporto priemonę ne kitoms šalims pasiekti, o miestams ar lankytiniems objektams tame pačiame mieste. Dviračiu daug daiktų nepasiimsite, tačiau tai puiki aktyvaus laisvalaikio priemonė, kuri priverčia širdį ir raumenis dirbti sitpriau. Tai sveika alternatyva, todėl kai tik galite, keliaukite dviračiu.

 

Be to, dviračiu galite pasiekti ir mažiau lankytinas vietas, prie kurių neįmanoma privažiuoti automobiliu ar autobusu. Tai gali būti siaurose gatvelėse esantys muziejai. Taip pat galite pasigrožėti gamtovaizdžiais, kuomet važinėjate skirtingais dviračių takais.

 

Tarptautinis transportas

 

Šio transporto didžiausias privalumas yra kelionės, kuriose niekam nereikia vairuoti. Taip pat šis transportas iš anksto sudėlioja maršrutus ir laikus, todėl nebereikia nieko papildomai planuoti. Be to, dviračiu tiek nepasieksite kiek autobusu, juo galite keliauti tiek tarp skirtingų miestų, tiek skirtingose šalyje. Tai universalus sprendimas.

 

Taigi, prieš sugalvodami savo kelionės tikslą, pirma apsvarstykite, kokį transportą norėsite pasirinkti – ar tai bus dviratis, ar autobusas, ar automobilis. Visos alternatyvos turi savus pliusus ir minusus.