Kaip išsirinkti vertimo paslaugas?

Kaip išsirinkti vertimo paslaugas?

Kuriantiems verslą yra svarbi vertimo paslaugų kokybė. Būtent vertėjo darbas nemažai prisideda prie verslo vystymosi. Tačiau prieš renkantis paslaugas, svarbu sau atsakyti į kelis klausimus, kurie padės pasirinkti tinkamą vertimo paslaugą.

Kokio tipo tekstus reikia išversti?

Visų pirma turite susižinoti, kokio tipo tekstą  jums reikės išversti ar tai reklama, žurnalas, buhalterinis dokumentas ir kita? Išsiaiškinkite ar jūsų pasirinktas vertimo biuras turi specializacijos reikalingam tekstui išversti. Specializuotos vertimo paslaugos yra atliekamos tokių vertimo biurų, kaip „Skrivanek“, kuriame dirba įvairią patirtį sukaupę vertėjai.

Į kiek kalbų norite išversti tekstą?

Atminkite, kad kai kurie vertimo biurai teikia kelių kalbų vertimo paslaugas. Vieni biurai daugiau pavyzdžiui tekstui iš anglų kalbos, kiti daugiau iš rusų kalbos. Dėl to, gali atsitikti taip, kad vertėjai turintys mažą patirtį tekstų vertime iš kinų kalbos, nesuteiks jums paslaugą tokią kokios tikėjotės.

Ieškodami vertimo biuro ir jūsų poreikius atitinkančių paslaugų, išsiaiškinkite koks biuras jūsų mieste turi patirties tekstų vertime iš skirtingų kalbų. Pavyzdžiui vertimo paslaugos,  atliekamos vertimo biuro „Skrivanek“ vertėjų, gali būti atliekamos pasirinkus daugiau nei iš 50 pasaulio kalbų.

Kokios yra vertimo kokybės procedūros?

Ieškodami geriausio vertimo biuro, turėtumėte pasidomėti kas po teksto vertimo dar kartą peržiūrės tekstą ir garantuos, kad tekstas yra kokybiškas. Paklauskite darbuotojų kokiais principais ir priemonėmis remiasi atlikdami teksto vertimą? Jų atsakymas jums leis išsiaiškinti ar jų paslaugos atitiks jūsų poreikius. Atminkite, kad vertimo biurai turi turėti sertifikatą.

Kai kurios įmonės tiesiog deklaruoja veiklą, kad atlieka vertimo paslaugas. Vertimo paslaugos yra kokybiškos ir atitinka visus standartus jei turi įgaliojimą (vertimo paslaugų standartą: EN  arba ISO 9001), kaip ir įmonė „Skrivanek“, kuri teikia pasitikėjimą ir garantiją, kad paslauga bus kokybiška.

Ruošdamiesi svarbius įmonės dokumentus atsiduoti į vertėjų rankas, išsiaiškinkite ar jie turi patirties ir yra specializuoti išversti skirtingo tipo tekstus, atlikti vertimą iš daug kalbų ir koks yra jų vertimo kokybės principas? Savo mieste, neabejotinai turėtumėte rasti bent vieną tokių vertimo biurų.