Kaip išsirinkti tinkamą sofą-lovą Jūsų namams

Kaip išsirinkti tinkamą sofą-lovą Jūsų namams

Vienas svarbiausių dalykų namuose yra komfortas. Šių dienų moderniame interjere nesunku rasti gražių bei stilingų baldų, tačiau, kad būtų gražūs, praktiški ir funkcionalūs – reikia paieškoti. Sofos-lovos pasirinkimas gali išspręsti šią problemą labai paprastai. Puikiai tinkantis įvairiose namų vietose, šis baldas atvers naujas galimybes kuriant namų dizainą.

Praktiškumo link

Pradžioje, kad būtų lengviau apgalvoti kitus pasirinkimo kriterijus, reiktų pasvarstyti kaip dažnai šis baldas bus naudojamas. Gal ir atrodo kiek paprastas aspektas, tačiau labai svarbus. Jeigu sofa-lova bus dažniau naudojama sedėjimui, tuomet reiktų orientuotis į sedėjimo komfortą. Jeigu bus naudojama miegui, tuomet reiktų atsižvelgti į čiužinį, kad būtų užtikrina miego kokybė.

Pakankamai sunku yra suderinti šiuos tris dalykus: funkcionalumą, patogumą sėdint ir miegant, todėl gerai apgalvos kaip dažnai ir kam bus naudojamas baldas bus galima pereiti prie kitų pasirinkimo aspektų.

Kokie yra prioritetiniai aspektai?

Turėkite omenyje, kad beveik visos sofos-lovos iš esmės turi panašius veikimo principus, todėl svarbiausia yra atkreipti į keletą dalykų, kurie gali turėti įtakos patogumui bei miego kokybei.

  • Tiekėjo vardas.

Rinkitės iš gerų ir patikimų tiekėjų, kurie gali užtikrinti geru aptarnavimu, konsultavimu, pristatymu ir žinoma – patogiais bei kokybiškais baldais.

  • Čiužinys

Pasirinkite tik kuo geresnį čiužinį, kadangi tai yra bene svarbiausias aspektas renkantis tokio tipo baldą. Nebijokite investuoti daugiau – tai tikrai atsipirks, kuomet pajausite jog atsikėlę esate žvalūs ir pailsėję. Galioja viena paprasta taisyklė – kuo čiužinys storesnis, tuo geriau. Sofoms-lovoms rekomenduojama rinktis spyruoklinį čiužinį.

  • Lovos mechanizmai.

Kartais, pažiūrėjus į baldą, tampa visai neaišku kaip naudotis jo mechanizmais. Sofos-lovos mechanizmas turėtų būti pakankamai paprastas ir nesunkiai naudojamas, be didesnių pastangų turėtų lengvai išsilankstyti. Populiariausias pasirinkimai šioje srityje – išlankstymas į priekį arba lovos ištraukimas iš po sofos.

  • Išmatavimai.

Prieš pasirenkant baldą būtinai išsimatuokite kambarį ir nuspręskite kur tas baldas stovės. Svarbu matuojant nepamiršti, jog reikia patikrinti ar kambaryje tilps ne tik sofa, bet ir išlankstyta lova. Gerai apgalvokite kur bus pastatytas baldas, ar jį išlanksčius nebus sunku praeiti arba pasiekti tokias svarbias vietas kaip rozetės ar interneto lizdai.

Apžvelgę visus pateiktus patarimus turėtumėte nesunkiai išsirinkti sofą-lovą savo namams. Be visų paminėtų aspektų taip pat nepamirškite atkreipti dėmesį į tokius dalykus kaip baldo spalva bei stilius. Įsigykite modernų bei praktišką baldą, kuriuo naudositės su malonumu.