Kaip atliekamas veido pilingas?

Kaip atliekamas veido pilingas?

Veido pilingas yra viena iš tų procedūrų, kurios veidu atliekamos gerokai rečiau, tačiau turi daug naudos. Vis tik, veido oda rūpintis reikia ne tik kartojant kasdienius ritualus, bet ir retkarčiais užsukant pas specialistą, kuris atliktų ir giluminį veido valymą. Tačiau daugelis bijo žengti šį žingsnį prisirinkę įvairiausių stereotipų. Siekiant juos paneigti, pasakojame plačiau kaip atliekamas pilingas ir kodėl jis svarbus.

Kokia iš jo nauda?

Papilkėjusi veido spalva, išsausėjimas ir dingęs spindesys dažnai verčia išleisti daugiau pinigų brangesnėms veido priežiūros priemonėms ir kremams, tačiau apie tai, kad galbūt reikalingas gilesnis valymas – retai pagalvojame.

Dažniausiai veido pilingas reikalingas tam, kad nuo odos paviršiaus būtų pašalintos negyvos ląstelės, kurios ir yra kaltos dėl papilkėjusios veido odos ir sausumo. Įprastai losjonai, geliai ir kremai dažniausiai pasiekia tik odos paviršinius sluoksnius, o taip pat dažnai dar ir užkemša poras, kurios skatina kilti nemalonius spuogelius ir inkštirus. Reguliarus odos cheminis valymas – pilingas – leidžia išvengti tokių problemų ir pašviesina odą, atgaivina jos spalvą ir išvalo iš giliau.

Kaip atliekama?

Nors sakoma, kad pilingas nėra sudėtinga procedūra ir ją galima atlikti namuose, vis tik to daryti gydytojai nerekomenduoja. Pilingui naudojama speciali rūgštis, paveikiantis odos paviršių. Rūgšties tipą gydytojai renka pagal odos problemą. Veidas yra nuvalomas ta rūgštimi, taip nuo odos paviršiaus pašalinant visą negyvų ląstelių sluoksnį, kuris pilkina odą ir dengia tikrąją veido odos spalvą. Veido pilingas skatina naujų ląstelių regeneraciją ne tik odos paviršiuje, bet ir giluminiuose sluoksniuose, kur dažniausiai ir slypi pagrindinė problema. Norint prilėtinti odos senėjimą, procedūrą gydytojai rekomenduoja atlikti reguliariai.

Po odos nuvalymo, taip pat veidas ištepamas specialiais serumais ir kremais, kad oda kvėpuotų, tačiau tuo pačiu ir gytų. Po procedūros parą laiko reikėtų leisti odai pailsėti nuo kosmetikos, taip pat neliesti, neerzinti ir vengti tiesioginių saulės spindulių. Žodžiu, geriausia ką galima padaryti po šios procedūros, tai ramiai pailsėti ir praleisti kiek laiko namuose.

Procedūra neskausminga, gana greitai atliekama, tad jaudintis dėl prarasto laiko ar bijoti skausmo – nereikės. Kartą per pusmetį atlikti rūgštinį veido valymą rekomenduoja gydytojai. Palepinkite savo odą ir susigrąžinkite jos spindesį. Juk geriau kartą pabandyti pačiai nei klausyti kitų kalbų.